Aνακοινώθηκε η κλιμάκωση του ΓΒΠ 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Εμενα παλι γιατι μου φαινεται πολυ λογικο παντως το 19.000 της Θρακης με αυτα τα στατιστικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Εμενα παλι γιατι μου φαινεται πολυ λογικο παντως το 19.000 της Θρακης με αυτα τα στατιστικα;

Μην είναι και παραπάνω. Μάλλον καμία ιατρική από τις 7 δεν θα πέσει κάτω από 19000 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Εμενα παλι γιατι μου φαινεται πολυ λογικο παντως το 19.000 της Θρακης με αυτα τα στατιστικα;
λογικο φαινεται αλλα κανεις δεν μπορει να ξερει ακριβως το μεγθος της ανοδου
-----------------------------------------
παντως ειλικρινα γιατι οι εμπειροι εκτιμητες πριν 10 μερες ελεγαν αλλα ενω εγω τα λεω αυτα απο την πρωτη στιγμη?τι γινεται με αυτους τους ανθρωπους?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Νομίζω πως ακόμα και οι "ειδικοί" έχουν πανικοβληθεί ύστερα από την ανακοίνωση της κλιμάκωσης του Γ.Β.Π. Είναι πολύ πιθανό οι περισσότεροι υποψήφιοι να κυμαίνονται από 18600-19200 και να έχουν Γ.Β.Π. πάνω από 19.
Μακαρι. Εγω εχω μικρη διαφορα βεβαια, ΓΒΠ 18,53 και 18.621 μορια λογω του ερωτηματος που ξεχασα στη Βιολογια κατ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ε και παλι δεν ειναι τεραστια η ανοδος?εδω εχουν φτασει ηδη στο ταβανι απο περσι φετος θα περασουν και το ταβανι

Ναί φυσικά και είναι τεράστια η άνοδος! Άλλωστε όπως είπα πρίν, πραγματικά μόνο που σκέφτομαι οτι ιατρική Αθήνας θα φτάσει τα 19400,τρελαίνομαι. Πού πάμε? Απλά νομίζω οτι το 19400 είναι πιό φυσιολογικό (όσο φυσιολογική βάση μπορεί να είναι το 19400) από το 19500 και 19600 που λένε όλοι. Πίστεύω εκεί θα κυμανθεί,ίσως χαμηλότερα αλλά όχι και όπως τα παρουσιάζουν. Και Θεσσαλονίκη 19200-19250 (μήν ξεχνάμε οτι η μεγαλύτερη βάση που είχε ποτέ ήταν 19151 το 2005 και της Αθήνας 19306 το 2008). Δέν ξέρω άν συμφωνείτε ή όχι αλλά εγώ έτσι το βλέπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
λογικο φαινεται αλλα κανεις δεν μπορει να ξερει ακριβως το μεγθος της ανοδου
-----------------------------------------
παντως ειλικρινα γιατι οι εμπειροι εκτιμητες πριν 10 μερες ελεγαν αλλα ενω εγω τα λεω αυτα απο την πρωτη στιγμη?τι γινεται με αυτους τους ανθρωπους?:P

Είναι που δε σε συμβουλεύονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Μακαρι. Εγω εχω μικρη διαφορα βεβαια, ΓΒΠ 18,53 και 18.621 μορια λογω του ερωτηματος που ξεχασα στη Βιολογια κατ. :P
λυπαμαι παιδια αλλα δε νομιζω υπαρχει πληθωρα παιδιων φετος με πανω απο 19.3
-----------------------------------------
Είναι που δε σε συμβουλεύονται...
σαν διαπιστωση το ειπα:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Μακαρι. Εγω εχω μικρη διαφορα βεβαια, ΓΒΠ 18,53 και 18.621 μορια λογω του ερωτηματος που ξεχασα στη Βιολογια κατ. :P

Εγώ έχω Γ.Β.Π. 19.42 και περίπου 19500 στο 2ο και 4ο πεδίο,ενώ στο 3ο γύρω στα 19300 (19265 νομίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Εγώ έχω Γ.Β.Π. 19.42 και περίπου 19500 στο 2ο και 4ο πεδίο,ενώ στο 3ο γύρω στα 19300 (19265 νομίζω)
ρε παιδια γιατι δεν κοιτατε την εικονα που ειναι ολοφανερη το νουμερο τα λεει ολα αποκλειω εστω και ενας στους 1337 να εχουν κατω απο 18900 μορια για τριτο πεδιο μη λεμε τωρα οτι θελουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι δεν κοιτατε την εικονα που ειναι ολοφανερη το νουμερο τα λεει ολα

Για μένα λές? Ξέρεις κάτι όμως? Τα μόρια αυτά δέν βγήκαν από ξύσιμο ούτε απο καθισιό. Ξεπατώθηκα στο διάβασμα φέτος. Να ανησυχείς άν έβγαζε τόσα μόρια κάποιος που δέν διάβαζε... Και ο chris δεύτερη φορά έδωσε και έβγαλε 18700 που είναι πάρα πολλά. Αυτό δείχνει ακριβώς οτι για να πιάσεις 18700 μόρια και πάνω δέν ήταν και πολύ εύκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
μα καθολου ευκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Παντως σας λέω............οι αριστουχοι ειναι 1337............
τα 160 ατομα που θα μπουν θεσσαλονίκη ειναι λογικό να εχουν 19500+ ...
καπου τοσο θα ειναι η βαση της θεσσαλονίκης...........
ειναι υπερβολικό αλλα ειναι "υπερβολικοί" και οι αριστουχοι στη θετική....
φετος αριστευσαν 1337, περισυ καπου στους 700, και το 2007 λιγο παραπάνω απο 700..............................
το μονο που μπορει να ανατρεψει οσα λέω ειναι απο τους 1337 να μπουν τουλαχιστον οι 500, σε αλλες σχολες , ασχετες του 3ου πεδιου οπως παιδαγωγικα, πολιτικων μηχανικων κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos06

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Για μένα λές? Ξέρεις κάτι όμως? Τα μόρια αυτά δέν βγήκαν από ξύσιμο ούτε απο καθισιό. Ξεπατώθηκα στο διάβασμα φέτος. Να ανησυχείς άν έβγαζε τόσα μόρια κάποιος που δέν διάβαζε... Και ο chris δεύτερη φορά έδωσε και έβγαλε 18700 που είναι πάρα πολλά. Αυτό δείχνει ακριβώς οτι για να πιάσεις 18700 μόρια και πάνω δέν ήταν και πολύ εύκολο.

σωστη..παντως τεραστια διαφορα σε σχεση με περισυ η θετικη και ας τσιμπησαν πιο πολυ φετος..εγω βγαζω 19035 στο τριτο να δω ποιες ιατρικες πιανω!..btw περμενετε τις βασεις μην αγχωνεστε αδικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ε οτι εδωσε 20 θεσεις παραπανω μπορει να λεει πολλα μπορει και τιποτα παντως ειναι τρομερη η σφαγη με αυτα τα 1337 ατομα απορω γιατι η επιτροπη το κανε αυτο φετος?;)
-----------------------------------------

ποσο ειχε περσι η βαση φιλε μου?:bye:

17244 το οικονομικων επιστημων
17382 το ΟΔΕ

ενδιαφερομαι και για τα 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
πιστευεισ οτι με 17022 πιανω οικονομικο νομικης?περσι ειχε 16481
-----------------------------------------
απαντησε σασ παρακαλω.θα τρελαθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
σωστη..παντως τεραστια διαφορα σε σχεση με περισυ η θετικη και ας τσιμπησαν πιο πολυ φετος..εγω βγαζω 19035 στο τριτο να δω ποιες ιατρικες πιανω!..btw περμενετε τις βασεις μην αγχωνεστε αδικα..

Σωστός θές να πείς...:D Ά,επιπλέον να υπενθυμίσω πως πέρισυ περίμεναν όλοι οι "ειδήμονες" την ιατρική Αλεξανδρούπολης 18900 και κατέληξε να βρίσκεται σχεδόν 200 μόρια πιό κάτω (18712) οπότε, μή σκάτε. Σκεφτείτε αυτό και μήν δίνετε και πολύ σημασία στα λεγόμενά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
σασ παρακαλω απαντηστε μου.17022 πιανω οικονομικο νομικης?????????????//περσι ειχε 16481 και το 2007 16800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω λεω να κανουμε το μηχανογραφικο μας οπως γουσταρουμε και να ευχαριστηθουμε το καλοκαιρι μας. Ωχου, αγχος ακομα και μετα τα αποτελεσματα. :P Και ο,τι γινει... Χαμενοι δε θα παμε μια φορα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos06

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
σορρυ φιλε!παιδια ενα πραγμα θα σας πω οτι εχουμε γραψει εχουμε γραψει οι βασεις βγαινουν τελος αυγουστου απολαυστε το καλοκαιρι γιατι δεν θα ειναι πολλα σαν αυτο!γεια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
σασ παρακαλω απαντηστε μου.17022 πιανω οικονομικο νομικης?????????????//περσι ειχε 16481 και το 2007 16800
τι πιστευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top