[4/6/2014] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 36)
  • Άριστα 18 -20

    Ψήφοι: 25 69.4%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 5 13.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 2 5.6%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 8.3%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 2.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.

Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2014, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί.

Καλή επιτυχία! :D



Θέματα!

Απαντήσεις!

Προηγούμενα μαθήματα:
[28/5/2014] Νεοελληνική Γλώσσα
[30/5/2014] Ιστορία Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Φυσική Γενικής Παιδείας
[2/5/2014] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
[2/6/2014] Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το νήμα ξεκλειδώνεται...
Καλή αρχή σε όλους τους υποψήφιους ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Ευτυχώς δεν έβαλαν αυτα που με μπέρδευαν
Τέλεια, παει κι αυτό! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ουφ έφυγε ένα βάρος από πάνω μου..
Να ρωτήσω στο Α1 το β είναι λάθος έτσι ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ναι :D

Εχασα το τελευταιο Σ-Λ και την απο κατω προς τα πανω, τα αλλα λεξη λεξη, καλα το σιχαθηκα τοσο που ειναι απλα τελειος ο βαθμος μου! 17.4 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Μια χαρά δηλαδή..
Αφού είναι αυτό σωστό τότε μάλλον πάμε για 20...
Δεν πιστεύω να μου κόψουν βαθμούς επειδή ξέχασα 4-5 λέξεις !

Εδώ οι απαντήσεις του Α.Ο.Δ.Ε..

https://www.kelafas.gr/themata.html?filename=2014/eniaio/aode_2014_a.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Απαντήσεις:

ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΗ

Α1α) Σωστό
Α1β) Λάθος
Α1γ) Λάθος
Α1δ) Σωστό
Α1ε) Λάθος
Α1στ) Σωστό

Α2) β)
Α3) δ)
Α4) γ)

Α5) Σελίδα 35 του σχολικού βιβλίου

ΟΜΑΔΑ ΔΕΥΤΕΡΗ

Β1) Σελίδα 130 του σχολικού βιβλίου
Β2) Σελίδες 146-147 του σχολικού βιβλίου
Β3) Σελίδα 60 του σχολικού βιβλίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Κι εγω εχω ξεχασει 4 λεξεις, κι μιση προταση την ειπα διαφορετικα απο οτι μεσα, μολις τωρα τ συνηδητοποιησα!! Μια χαρα! Να δω ποσο θα μ κοψουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Κι εγω εχω ξεχασει 4 λεξεις, κι μιση προταση την ειπα διαφορετικα απο οτι μεσα, μολις τωρα τ συνηδητοποιησα!! Μια χαρα! Να δω ποσο θα μ κοψουν!!

Ε, δεν νομίζω να σου κόψουν μωρέ..
Εγώ η μια ήταν εκεί που λέει στην οργάνωση στην αρχή "Κανόνες και διαδικασίες λειτουργίας"
Και στην οριζόντια επικοινωνία εκεί που λέει " Τα τμήματα υπάρχουν και λειτουργούν για την επίτευξη των στόχων ...."
Εγώ έγραψα "Τα τμήματα και τα υποτμήματα ικανοποιούν τους στόχους της επιχείρησης ...."

Θα είναι πολύ βλακεία αν μας κόψουν για αυτές τις λεπτομέρειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Επιτέλους..το πρώτο 100/100.!! Έκανα όμως μια βλακεία..Έγραψα κατά λάθος το ονοματεπώνυμο μου στο τετράδιο.:P Το έσβησα πάρα πολύ καλά όμως,δεν φαίνεται..ο επιτηρητής μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα..εσείς τι λέτε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ευκολα και βατα θεματα. ενας καλα διαβασμενος μαθητης δυσκολα θα πεσει κατω απο το 95.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.


Θέματα + Απαντήσεις.
Η συγγνώμη του συγγραφέα του βιβλίου.

Τα θυμήθηκα όλα κατά λέξη, δεν το πιστεύω!
Τρίτο 100άρι! (ελπίζω)

1 χρόνος να το μάθω,
2 ώρες να το γράψω,
3 λεπτά να το συνειδητοποιήσω ότι τελείωσε!

Καλή συνέχεια σε όλους.
Πάω καρφί για διάβασμα, λέμε έχω πορωθεί απίστευτα!:clapup:
ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΕΠΠ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
like me there is no one else, έλεγε οικονομικό περιβάλλον ανέπτυξα οικονομική λειτουργία ... :p :beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
πωπωωω ελα δεν πειραζει λιγο επιανε!


Τωρα μη πω που να τη βάλει τη συγγνωμη του αυτος.....αντε πια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
like me there is no one else, έλεγε οικονομικό περιβάλλον ανέπτυξα οικονομική λειτουργία ... :p :beating:
Όχι ρε γμτ μου, κρίμα!!!
Πάντως, όπως σου λέει και η Vilinia μην το αφήσεις με τίποτα να σε πάρει από κάτω, ειδικά άμα τα υπόλοιπα τα έχεις κομπλέ. Τώρα προς το τέλος θέλει ψυχραιμία, μην τυχόν και μας τη φορέσουν κανονικά στη Φυσική. Συνεχίζουμε λοιπόν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πόσο σας πήρε για να τα λύσετε ; Εγώ στις 10 ακριβώς ήμουν έτοιμος και περίμενα μισή ώρα μέχρι την δυνατή αποχώρηση... Φρίκη !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Όχι ρε γμτ μου, κρίμα!!!
Πάντως, όπως σου λέει και η Vilinia μην το αφήσεις με τίποτα να σε πάρει από κάτω, ειδικά άμα τα υπόλοιπα τα έχεις κομπλέ. Τώρα προς το τέλος θέλει ψυχραιμία, μην τυχόν και μας τη φορέσουν κανονικά στη Φυσική. Συνεχίζουμε λοιπόν.:)
Ξεχασα και στην απο κατω προς τα πανω(δεν μου περασε απο το μυαλο καν ) αυτο που λεει κατω κατω, οτι αυτη παραμελειτε μπλα μπλα, αν και δεν ξερω τι μοριοδοτηση θα του δινουν.
ευτυχως το αεππ ειναι το δυνατο μου και θα κατσω να μαθω θεωρια να στανταρω το επιφοβο κομματι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
90+ είμαι σίγουρα, τώρα πόσο + θα δείξει... Την ρημάδα την οριζόντια επικοινωνία δεν τη θυμόμουν καλά, δηλαδή θυμόμουν τι έλεγε αλλά όχι ακριβώς. Ελπίζω να μου βάλουν ένα 5/9 :( Κατά τ άλλα κάτι σκόρπιες λέξεις έχω ξεχάσει οπότε δε νομίζω να κόψουν και τίποτα :) Θα θελα 100 γιατί το διάβαζα (νταξ δεν το έλιωνα αλλά διάβαζα) μέσα στη χρονιά , και έπηξα να το διαβάζω χθες και προχθές :( Αλλά και πάλι καλά είμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1000cc

Νεοφερμένος

Ο 1000cc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μας έφαγε η "απο κάτω προς τα πάνω" και λίγο η "Οργάνωση" ρεεεεεε.Γύρω στο 90% και στη χειρότερη 85%.Πάμε για ΑΝΕΦ δυναμικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top