[4/6/2014] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 36)
  • Άριστα 18 -20

    Ψήφοι: 25 69.4%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 5 13.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 2 5.6%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 8.3%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 2.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ουφ τελείωσε το ΑΟΔΕ.Λογικά 100 εκτός άμα μου κόψουν ένα μόριο επειδή έγραψα στην οργάνωση κανόνων και διαδικασιών λειτουργίας αντί για διαδικασιών και κανόνων λειτουργίας.
Πάμε δυνατά για ΑΕΠΠ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Πόσο σας πήρε για να τα λύσετε ; Εγώ στις 10 ακριβώς ήμουν έτοιμος και περίμενα μισή ώρα μέχρι την δυνατή αποχώρηση... Φρίκη !!

Kαι εγώ στις 10 είχα τελειώσει, περίμενα να πάει 10.30, κόντεψα να κοιμηθώ στο θρανίο :P
Μου ήρθαν όλα στο μυαλό, δεν πιστεύω να έχω ξεχάσει τίποτα, κοίταξα λίγο το βιβλίο όταν βγήκα... το οποίο βιβλίο δεν υπάρχει πια :devil: Και το α θεμα σωστό το'χω, αν δεν μου κόψουν τίποτα από καμιά λεπτομέρεια μπορεί να πάρω 100 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ουφ τελείωσε το ΑΟΔΕ.Λογικά 100 εκτός άμα μου κόψουν ένα μόριο επειδή έγραψα στην οργάνωση κανόνων και διαδικασιών λειτουργίας αντί για διαδικασιών και κανόνων λειτουργίας.
Πάμε δυνατά για ΑΕΠΠ!

Χαχα μας κάνεις πλάκα έτσι;; :P:P Άμα μετράνε έτσι τις μονάδες εγώ δεν έχω γράψει πάνω από 86-87 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πόσο σας πήρε για να τα λύσετε ; Εγώ στις 10 ακριβώς ήμουν έτοιμος και περίμενα μισή ώρα μέχρι την δυνατή αποχώρηση... Φρίκη !!

Στα 40 λεπτά είχα τελειώσει και μετά ζωγράφιζα ανθρωπάκια στο πρόχειρο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Πόσο σας πήρε για να τα λύσετε ; Εγώ στις 10 ακριβώς ήμουν έτοιμος και περίμενα μισή ώρα μέχρι την δυνατή αποχώρηση... Φρίκη !!


8:45 τα πηρα, 9:20 ειχα τελιωσει :-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Σοβαρά τόσο νωρίς; Εμείς 9.20 τα πήραμε :confused:

Ειμαστε 35 ατομα που δινουμε, 8:25 ερχονται μεχρι α σκτυπωθουν και να συραφθουν παει 8:45 :-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εμεις 9:05 τα πηραμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πιο αναμενόμενα-SOS και πιο βατά πεθαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πιο αναμενόμενα-SOS και πιο βατά πεθαίνεις.

Ναι ήταν αρκετά εύκολα στην κατανόηση και χωρίς να μπερδευτούμε τι ζητάει αλλά για έναν καλά διαβασμένο όλα το ίδιο είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Σος ακουγοντουσαν από αύτα μόνο η οργάνωση και η οριζόντια πάντως.

Εγώ με κόβω για κάνα 18 γιατί έχασα ένα σ-λ, έγραψα τα μισά από το οικονομικό και ξέχασα κατι από την κάτω προς τα πάνω και έγραψα ότι μου κατέβηκε στο κεφαλι για το τεχνολογικό :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Ναι ήταν αρκετά εύκολα στην κατανόηση και χωρίς να μπερδευτούμε τι ζητάει αλλά για έναν καλά διαβασμένο όλα το ίδιο είναι
Καλά τι περίμενες, να πέσουν δύσκολα στο ΑΟΔΕ; Διαβάζεις-γράφεις, τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλά τι περίμενες, να πέσουν δύσκολα στο ΑΟΔΕ; Διαβάζεις-γράφεις, τέλος.

η αληθεια ειναι πως,αν ηθελαν να μας χαντακωσουν,μπορουσαν να το κανουν πολυ ευκολα.Με θεματα αναπτυξης που αφορουσαν εισαγωγες ή και καποιο θεμα περσυνο ή φετινο του οεφε,η μιση ελλαδα και παραπανω θα πατωνε (μαζι κι εγω σε αυτους :P).Οχι τοσο οτι δεν θα τα ειχαμε διαβασει ποτε,απλα την τελευταια μερα δεν ξαναμαθαινεις νερακι ολο το βιβλιο,οπως και να το κανουμε.Οσο ομως κινουνται σε λογικα πλαισια,του τυπου δεν βαζουμε ο,τι επεσε περσυ και (ισως) προπερσυ,ειναι οπως το πες,διαβαζεις και γραφεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina stud

Νεοφερμένος

Η lina stud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αν και νύσταζα,συγκεντρώθηκα και τελικά μάλλον έχω εξασφαλίσει το απόλυτο,καλύπτοντας χαμένο έδαφος από τα μαθηματικά!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top