[31/05/2024] Νεοελληνική Γλώσσα και Λογοτεχνία

BiteTheDust

Νεοφερμένος

Ο BiteTheDust αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Καλό θέμα έκθεσης, εγώ έκανα βλακεία στο Β2α και Β3, έβαλα παραδείγματα ως τρόπος ανάπτυξης και Β3 έβαλα λάθος σχήμα λόγου..
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,271 μηνύματα.
Αγάπες να μην κοιτάτε τις απαντήσεις, ό,τι γράψατε γράψατε, πάτε στο επόμενο 🫶
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Παιδιά δεν έχει πια νόημα ούτως ή αλλως η έκθεση ειναι υποκειμενικό μάθημα.Τωρα ξεκουραζόμαστε και πάμε για την Τριτη με αισιοδοξία<3
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλό θέμα έκθεσης, εγώ έκανα βλακεία στο Β2α και Β3, έβαλα παραδείγματα ως τρόπος ανάπτυξης και Β3 έβαλα λάθος σχήμα λόγου..
δεν πειράζει συμβαίνουν αυτά , μην απογοητεύεσαι είμαστε ακόμη στην αρχή
 

MissStressed

Νεοφερμένος

Η MissStressed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλό θέμα έκθεσης, εγώ έκανα βλακεία στο Β2α και Β3, έβαλα παραδείγματα ως τρόπος ανάπτυξης και Β3 έβαλα λάθος σχήμα λόγου..
Κι εγώ έβαλα παραδείγματα. Έβαλα 2 τρόπους ανάπτυξης. Παραδείγματα και αιτιολόγηση τονίζοντας περισσότερο τα παραδείγματα...
 

eltqt

Νεοφερμένος

Η eltqt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών, Μαθήτρια Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλό θέμα έκθεσης, εγώ έκανα βλακεία στο Β2α και Β3, έβαλα παραδείγματα ως τρόπος ανάπτυξης και Β3 έβαλα λάθος σχήμα λόγου..
Και εγω παραδείγματα εβαλα, αλλα δεν νομιζω οτι ειναι τερμα λαθος;
 

MissStressed

Νεοφερμένος

Η MissStressed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

eltqt

Νεοφερμένος

Η eltqt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών, Μαθήτρια Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Πάρα πολλά άτομα απ'όσο ξέρω έβαλαν παραδείγματα οπότε αν υπάρχει μεγάλο ποσοστό ίσως δώσουν κάποια μόρια.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,270 μηνύματα.
@Joji χωρίς ίχνος πρόθεσης άγχους, θα ήθελες να μας πεις πως τα πήγες;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6,978 μηνύματα.
@Joji χωρίς ίχνος πρόθεσης άγχους, θα ήθελες να μας πεις πως τα πήγες;
Καλησπέρα. Δεν θέλω να το αναλύσω πολύ. Τα αποτελέσματα θα δείξουν. Το συζήτησα με καθηγήτρια να έχω μια εικόνα. Πιστεύω καλά. Πάμε στα επόμενα τώρα.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,270 μηνύματα.
Καλησπέρα. Δεν θέλω να το αναλύσω πολύ. Τα αποτελέσματα θα δείξουν. Το συζήτησα με καθηγήτρια να έχω μια εικόνα. Πιστεύω καλά. Πάμε στα επόμενα τώρα.
Πολύ χαίρομαι!

Καλή επιτυχία στα υπόλοιπα!
 

BiteTheDust

Νεοφερμένος

Ο BiteTheDust αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Παιδιά, το πιο βαρετό μάθημα τελείωσε πάμε στα πιο ενδιαφέρον!
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 373 μηνύματα.

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

artemis.lnrd

Νεοφερμένος

Η artemis.lnrd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

darkness123

Νεοφερμένος

Ο darkness123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αν κάποιος έγραψε το θέμα Δ μόνο σε γ ρηματικό πρόσωπο πόσο θα στοιχίσει από την βαθμολογία?
 

BiteTheDust

Νεοφερμένος

Ο BiteTheDust αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Δηλαδή στο β ζητούμενο χρησιμοποίησες γ ρηματικό πρόσωπο για να μιλήσεις για τον εαυτό σου ή δεν μίλησες για τον εαυτό σου καθόλου;
 

darkness123

Νεοφερμένος

Ο darkness123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δηλαδή στο β ζητούμενο χρησιμοποίησες γ ρηματικό πρόσωπο για να μιλήσεις για τον εαυτό σου ή δεν μίλησες για τον εαυτό σου καθόλου;
Δεν μίλησα προσωπικά είπα γενικα ο άνθρωπος πρέπει να ασχοληθεί με αθλητισμό κτλπ οι ιδέες είναι σωστές μόνο δεν χρησιμοποίησα α ενικο
 

N0b0dy

Νεοφερμένος

Η N0b0dy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Στο β ερώτημα στην έκθεση που ζητούσε με ποιους τρόπους ΕΜΕΙΣ αναζητούμε την ψυχική ισορροπία μας κλπ., μπορούσαμε να βάλουμε και α ενικό έτσι? Μαζι με γ αλλά και α έτσι?
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
ναι κυρίως α αφου ζητούσε προσωπική αποψη
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top