[29/06/2009] Eλεύθερο Σχέδιο

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fwto@2009

Νεοφερμένος

Η fwto@2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
hey guys!αυριο δινουμε σχεδιο στη Θεσσαλονικη...απο το σχολειο μας ειπαν να ειμαστε εκει κατα τις 7.30...ειναι σιγουρη αυτη η ωρα?δινει κανενας απο εδω να μου πει να σιγουρευτω?:xixi::P

thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas119

Νεοφερμένος

Ο Kostas119 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ναι μια χαρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
hey guys!αυριο δινουμε σχεδιο στη Θεσσαλονικη...απο το σχολειο μας ειπαν να ειμαστε εκει κατα τις 7.30...ειναι σιγουρη αυτη η ωρα?δινει κανενας απο εδω να μου πει να σιγουρευτω?:xixi::P

thanks
Σόρρυ αλλά μάλλον σχέδιο ήθελες να γράψεις... καλή επιτυχία:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fwto@2009

Νεοφερμένος

Η fwto@2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
χοχο ναι...οτι να ναι...σχεδιο ηθελα σχεσιο εγραψα....whatever....



ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
'Aλλαξα τον τίτλο για να συνεχιστεί εδώ η συζήτηση. :iagree:

Μόνο ενημερώστε με αν ήταν γραμμικό ή ελεύθερο για το βάλω στον τίτλο. :p

Καλή επιτυχία!!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
'Aλλαξα τον τίτλο για να συνεχιστεί εδώ η συζήτηση. :iagree:

Μόνο ενημερώστε με αν ήταν γραμμικό ή ελεύθερο για το βάλω στον τίτλο. :p

Καλή επιτυχία!!

:)
μαζι δε τα δινουν αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Όχι, ελεύθερο είναι σήμερα και αύριο γραμμικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Done :D

Συνεχίστε. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Έγραψα και γω ελεύθερο σήμερα. Ωραίο το θέμα, δε λέω. Αλλά η σκίαση με ταλαιπώρησε λίγο, όπως με ταλαιπωρεί πάντα άλλωστε! Είχα μαζί μου μολύβια που ήταν τα μισά σπασμένα και έπαθα μια λαχτάρα!... Στο τέλος όμως, όλα πήγαν καλά. Ή τουλάχιστον έτσι νομίζω. Κάποια στιγμή κατά την διάρκεια της εξέτασης, ο επιτηρητής γύρισε και κάτι έλεγε σε έναν υποψήφιο, οπότε βρήκα την ευκαιρία να φωτογραφίσω το σχέδιο μου. Μπορώ να σας το δείξω να μου πείτε μια γνώμη; Αχ παιδιά ελπίζω να παίρνω ένα 10, αλλιώς θα σκάσωωωωω! Φιλιά :) καλή επιτυχία σε όλους και προσοχή με τα μηχανογραφικά!
-----------------------------------------


Χωρίς φόντο και σκιές στο μέρος που πατά η σκάλα. Όταν το τελείωσα οι επιτηρητές έγιναν δυο και δεν ήθελα να ρωτήσω αν επιτρέπεται η φωτογράφηση, το άφησα. Στην εικόνα απλά προσθέστε μαύρο φόντο και σκιές που κάνει η σκάλα. Και πείτε μου γνώμες!! Περιμένω με αγωνία :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top