[28/5/2014] Νεοελληνική Γλώσσα

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 86)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 17 19.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 36 41.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 27 31.4%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 3 3.5%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 1.2%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 2.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Μα καλά, το μόνο που κάνουν έιναι να μας χαλάνε την ψυχολογία, χωρίς προφανή λόγο, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΠΙΑ;;:mad: :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Καλά , αυτό είχε αρχίσει πριν καν τελειώσουν οι πανελλήνιες!

Εδώ υπήρχαν σοβαρές εφημερίδες και site που ΠΡΙΝ ΚΑΝ δωσουμε Βιολογια κατ (ειχαμε ακομα Βιο κατ,Χημεια,Φυσικη) προέβλεπαν τις βάσεις!!

Το τι έχω ακούσει είναι ανεπανάληπτο!!
"Τα πιο εύκολα θέματα των τελευταίων τριών ετών"
"Το 60% έχει γράψει έκθεση κάτω από τη βάση"
"Άνετα ένας καλός αλλά όχι τέλεια διαβασμένος μαθητής έγραφε 15"
"Τα μαθηματικά ήταν γελοία"
Και φυσικά δεν λείπουν όλοι αυτοί που αποφοίτησαν πέρσι και παλεύουν με νύχια και με δόντια να βγάλουν τις φετινές πανελλήνιες γελοίες μπροστά στις περσινές. Να μη χάσουν τον τίτλο.

Πρέπει κάποιος να τους μαζέψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Κλείνω μάτια και αυτιά, αλλά όλο και κάποιος (μάνα,πατέρας, παππούς, άκυροι που δεν έχω δει ποτέ και ρωτάνε πώς πάω) θα μου μεταφέρει αυτές τις παπαρολογίες και θα μου σπάσει τα νεύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Καλά , αυτό είχε αρχίσει πριν καν τελειώσουν οι πανελλήνιες!

Εδώ υπήρχαν σοβαρές εφημερίδες και site που ΠΡΙΝ ΚΑΝ δωσουμε Βιολογια κατ (ειχαμε ακομα Βιο κατ,Χημεια,Φυσικη) προέβλεπαν τις βάσεις!!

Το τι έχω ακούσει είναι ανεπανάληπτο!!
"Τα πιο εύκολα θέματα των τελευταίων τριών ετών"
"Το 60% έχει γράψει έκθεση κάτω από τη βάση"
"Άνετα ένας καλός αλλά όχι τέλεια διαβασμένος μαθητής έγραφε 15"
"Τα μαθηματικά ήταν γελοία"
Και φυσικά δεν λείπουν όλοι αυτοί που αποφοίτησαν πέρσι και παλεύουν με νύχια και με δόντια να βγάλουν τις φετινές πανελλήνιες γελοίες μπροστά στις περσινές. Να μη χάσουν τον τίτλο.

Πρέπει κάποιος να τους μαζέψει.

RESPECT ρε φίλε , κάποιος έπρεπε να το πει :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,086 μηνύματα.
Καλά , αυτό είχε αρχίσει πριν καν τελειώσουν οι πανελλήνιες!

Εδώ υπήρχαν σοβαρές εφημερίδες και site που ΠΡΙΝ ΚΑΝ δωσουμε Βιολογια κατ (ειχαμε ακομα Βιο κατ,Χημεια,Φυσικη) προέβλεπαν τις βάσεις!!

Το τι έχω ακούσει είναι ανεπανάληπτο!!
"Τα πιο εύκολα θέματα των τελευταίων τριών ετών"
"Το 60% έχει γράψει έκθεση κάτω από τη βάση"
"Άνετα ένας καλός αλλά όχι τέλεια διαβασμένος μαθητής έγραφε 15"
"Τα μαθηματικά ήταν γελοία"
Και φυσικά δεν λείπουν όλοι αυτοί που αποφοίτησαν πέρσι και παλεύουν με νύχια και με δόντια να βγάλουν τις φετινές πανελλήνιες γελοίες μπροστά στις περσινές. Να μη χάσουν τον τίτλο.

Πρέπει κάποιος να τους μαζέψει.

Γι' αυτό και μια είναι η λύση: ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top