[2012] Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οι βαθμοι λογικα θα παραδιδονται στα σχολεια ΜΕΤΑ τις 8 το πρωι της Δευτερας γιατι θα πανε με το ΠΟΡΤΑ-ΠΟΡΤΑ στις δευτεροβαθμιες.Αρα το πουρνο πουρνο των αλλων χρονιων το ξεχναμε.Αν δεν ειναι 1,σιγουρα θα ναι μετα τις 12.

Εγω θα μαι στο χωριο μου απο αυριο και λογικα θα τους δω απο το Ιντερνετ.

Καλα μας αποτελεσματα παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
αγχωθηκα τωρα :P τι ωρα λετε να παω στο σχολειο?? νταν 1?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Στο ιντερνετ από που θα τους δούμε?Απο το σάιτ του υπουργείου ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Οι βαθμοι λογικα θα παραδιδονται στα σχολεια ΜΕΤΑ τις 8 το πρωι της Δευτερας γιατι θα πανε με το ΠΟΡΤΑ-ΠΟΡΤΑ στις δευτεροβαθμιες.Αρα το πουρνο πουρνο των αλλων χρονιων το ξεχναμε.Αν δεν ειναι 1,σιγουρα θα ναι μετα τις 12.

Εγω θα μαι στο χωριο μου απο αυριο και λογικα θα τους δω απο το Ιντερνετ.

Καλα μας αποτελεσματα παιδια!

Εμάς η δευτεροβάθμια είναι στην "πρωτεύουσα" του υπερνομού μας και είναι 20 λεπτά δρόμος. Ε πόσες ώρες θέλουνε να τα κολλήσουν στα τζάμια ; :P Έτσι κάνουν εδώ :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Να δούμε πώς θα περάσει το πρωί της Δευτέρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Θέλω να δω τι ώρα θα ανακοινωθούν στο ίντερνετ. Απόγευμα να υποθέσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
1 η ωρα θα τζαμοκοληθουν στα σχολεια :confused: ?? εγω νομιζα το πρωι! τζαμπα θα πηγαινα απο τις 9.30 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
https://results.minedu.gov.gr/gel_vathm.php

Μεχρι και τη φορμα την εχουν ετοιμη,οι κουφαλιτσες.:P
Εμπρος τη Δευτερα να ριξουμε το σερβερ!:hehe: :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
τι 1 ρε παιδια?? εμενα θα με εχει φαει το αγχος μεχρι τοτε :/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aφου τα σχολεια θα τα παρουν μετα τις 10.30 με 11,λογικο ειναι σε καποιες περιπτωσεις να βγουν στις 13.00;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top