20 στα Μαθηματικά Πανελληνίων Χωρίς Φροντιστήριο

artemis.lnrd

Νεοφερμένος

Η artemis.lnrd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Φέτος κατάφερα και έγραψα 20 στα Μαθηματικά των Πανελληνίων από ΓΕΛ, χωρίς να πάω φροντιστήριο και να κάνω εξωσχολικά μαθήματα, φοιτώντας σε δημόσιο σχολείο. Έχω αναρτήσει ένα video στο Youtube με τις συμβουλές μου στο οποίο μοιράζομαι τα site και τα βοηθήματα τα οποία χρησιμοποίησα ώστε να καταφέρω να κατανοήσω καλά την ύλη. Πιστεύω ότι θα φανεί χρήσιμο στους μαθητές που σκοπεύουν να διαγωνιστούν στις Πανελλαδικές και να δώσουν το συγκεκριμένο μάθημα. Καλή επιτυχία στους υποψηφίους!
 

Hased Babis

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης Παπαθανασίου αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 446 μηνύματα.
Μπήκε στο Watch Later μου, για ξανά πανελλαδικές το 2027 από Θετική, αφού τελειώσω σχολή της Θεωρητικής!
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! Πολύ βοηθητικό
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,563 μηνύματα.
ΑΨΟΓΟ.

Είχα καιρό να δω κάτι τόσο εμπεριστατωμένο, σοβαρό και σωστό. Οριακά θυμήθηκα τον εαυτό μου όταν διάβαζα για τις εισαγωγικές στη Νομική.

Είσαι παράδειγμα προς μίμηση πολλών ξεφτιλισμένων που χωρίς φροντιστήριο δε μπορούν να πάνε ούτε στη τουαλέτα.

Αυτό είναι οι πανελλήνιες: δοκιμασία οργάνωσης, υπομονής, επιμέλειας.

Συγχαρητήρια και πάλι συγχαρητήρια!
 

artemis.lnrd

Νεοφερμένος

Η artemis.lnrd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ΑΨΟΓΟ.

Είχα καιρό να δω κάτι τόσο εμπεριστατωμένο, σοβαρό και σωστό. Οριακά θυμήθηκα τον εαυτό μου όταν διάβαζα για τις εισαγωγικές στη Νομική.

Είσαι παράδειγμα προς μίμηση πολλών ξεφτιλισμένων που χωρίς φροντιστήριο δε μπορούν να πάνε ούτε στη τουαλέτα.

Αυτό είναι οι πανελλήνιες: δοκιμασία οργάνωσης, υπομονής, επιμέλειας.

Συγχαρητήρια και πάλι συγχαρητήρια!
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ, να είστε καλά!
 

Hecticism

Νεοφερμένος

Ο Hecticism αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, συνάδελφε
 
Top