2η φορά πανελλήνιες το 2024

Chris2410

Νεοφερμένος

Η Chris2410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΦΕΤΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ (3ο ΠΕΔΙΟ) ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΜΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ. ΠΕΡΝΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΟΣΟ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΩ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΚ ΝΕΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΤΟ 2024? ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ? ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΦΕΤΟΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 587 μηνύματα.
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΦΕΤΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ (3ο ΠΕΔΙΟ) ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΜΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ. ΠΕΡΝΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΟΣΟ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΩ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΚ ΝΕΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΤΟ 2024? ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ? ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΦΕΤΟΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Ναι σε όλα. Θα εγγραφείς όπου περάσεις και ξαναδίνεις. Απλά αν δεν περάσεις του χρόνου σε άλλη σχολή θα πρέπει να πιεστείς λίγο πιο πολύ λόγω του ν+2. Σε κάθε περίπτωση υπάρχουν λύσεις.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΦΕΤΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ (3ο ΠΕΔΙΟ) ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΜΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ. ΠΕΡΝΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΟΣΟ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΩ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΚ ΝΕΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΤΟ 2024? ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ? ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΦΕΤΟΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Ημουν σε μια παρομοια φαση. Θα σου πω τι εκανα εγω. Εκανα εγγραφη στην σχολη που περασα την 1η φορα και μετα ζητησα να κανω αναστολη σπουδων για 1 χρονο(ετσι ωστε σε περιπτωση που δεν περασω εκει που θελω με την 2η τοτε να παω και να μην χρωσταω κατι). Ξαναεδωσα και επειδη εγραψα αρκετα καλα περασα στην 1η μου επιλογη οποτε διαγραφη απο την παλια και εγγραφη στην καινουργια.
 

Chris2410

Νεοφερμένος

Η Chris2410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αυτό θα κάνω σας ευχαριστώ πολύ και τις δύο για την πολύτιμη βοήθεια σας
 
Top