2η επιλογή: ΟΕ ΟΠΑ vs Χρη &Τρ. Διοικ. ΠΑΠΕΙ

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πρώτη επιλογή θα βάλω ΛΟΧΡΗ Αθήνας.

Στην δεύτερη όμως κολλάω, δεν ξέρω αν είναι να βάλω Οικονομική Επιστήμη ΟΠΑ ή Χρηματοοικονομική και Τραπεζική Διοικητική Πειραιά..

Το ΛΟΧΡΗ έχει 18533 μόρια και εγώ έχω βγάλει 97 μόρια παραπάνω. Όλοι λένε ότι θα πέσουν τα μόρια αλλά η διαφορά των 97 μορίων είναι τόσο μικρή που δεν νιώθω ασφαλής, τί νομίζετε...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria antonak

Νεοφερμένος

Η maria antonak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κ γω ενδιαφερομαι γιαυτα τα τμηματα...το παπει απο λοχρη ειναι ισαξιο με του ΟΠΑ , ειναι παλαιοτερο το τμημα στο παπει κ απο καθηγητες και οργανωση μου το συνιστουν ανεπιφυλακτα ..το καλυτερο ειναι να δεις τα προγραμματα σπουδων ,αποσο ξερω στο ΟΕ ειναι πολυ θεωρητικο μαθαινεις την οικονομια απο τη βαση της..μπες στις ιστοσελιδες του ΟΠΑ κ του παπει να σαι σιγουρος :D
καλη επιτυχια(για την 1η σ επιλογη)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top