[18/05/09] Μαθηματικά και Στοιχεία Στατιστικής

Πως σας φάνηκαν τα θέματα;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Εύκολα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτριας δυσκολίας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δύσκολα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν έδινα σήμερα / Δε δίνω πανελλαδικές

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Πως σας φανηκαν τα θεματα??
Αρκετα ευκολα ηταν ευτυχως!!:no1:

https://www.ypepth.gr/docs/them_mat_gen_c_hmer_no_0906.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklink

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Πραγματι πανευκολα.

Εκανα μια πατατια στο 4ο στο Β/β με την ανισωση αλλα κατα τ'αλλα ολα καλ.. Στην χειροτερη των περιπτωσεων υπολογιζω ενα 95/100

Λυσεις εχουν βγει πουθενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
εγω στο lim του 3ου θεματος ξεχασα να κανω το τελικο αποτελεχμα επι 3. Ποσο λετε να μου κοψουν για αυτο??? Ολη η διαδικασια η υπολοιπη ειναι ολοσωστη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγω στο lim του 3ου θεματος ξεχασα να κανω το τελικο αποτελεχμα επι 3. Ποσο λετε να μου κοψουν για αυτο??? Ολη η διαδικασια η υπολοιπη ειναι ολοσωστη. :)

Και εγώ το ίδιο έκανα :'(Δε νομίζω να μας κόψουν πολύ, άντε 2 μόρια..

ΥΓ 4ο θέμα τελευταίο όλοι 3% βρήκαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Όντως παιδιά τα θέματα ήταν ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ!!
-----------------------------------------
Έχουν βγεί οι λύσεις? Αν και τις έχω ελέγξει με αρκετά παιδιά...
-----------------------------------------
ΛΥΣΕΙΣ : https://www.forthnet.gr/media/FOTOS/exetaseis2009/Apant Matem 1805.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Και αυτα ηταν ευκολα?
Η Εκθεση ευκολη, τα Μαθηματικα επισης.
Καλα,θα εκτοξευτουν οι βασεις οχι αστεια. :D
Καλη επιτυχια και στα επομενα μαθηματα παιδια. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
καλη επιτυχια παιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο έκανα :'(Δε νομίζω να μας κόψουν πολύ, άντε 2 μόρια..

ΥΓ 4ο θέμα τελευταίο όλοι 3% βρήκαμε?


Λες 2 μορια μονο?? Το ελπιζωω :'(


ΥΓ ναι τοσο βγαινει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Αν δεν υπήρξε κανένας αστάθμητος παράγοντας ή σημείο που δεν διευκρίνισα καλά, έχω γράψει άριστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και αυτα ηταν ευκολα?
Η Εκθεση ευκολη, τα Μαθηματικα επισης.
Καλα,θα εκτοξευτουν οι βασεις οχι αστεια. :D
Καλη επιτυχια και στα επομενα μαθηματα παιδια. :bye:

Του χρόνου θα μπούνε τα δύσκολα:lol::lol::lol:
Αστειάκι.:P

greekteo κάνε μια ψηφοφορία σαν αυτή που υπάρχει στο θέμα με την έκθεση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Πολύ εύκολα θέματα μόνο θεωρία τον ορισμό δεν έγραψα πολύ καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ έλυσα το 3ο θέμα (Είμαι Α' λυκείου και κολλημένος με τα μαθηματικά) :p

Ε τώρα αν κάποιος δε μπορούσε να παραγοντοποιήσει το τριώνυμο που έβγαινε για να φύγει το (x-1) στο όριο είναι για φάπες.

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cronos

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
είναι να απορείς πού πήγαν οι πιθανότητες ...
Μόνο στο τέλος του 4ου θέματος και πάλι με ισοπίθανα απλά ενδεχόμενα και μία ανισότητα ... δηλαδή πράξεις ...
Κάτι περίεργο πρέπει να έγινε, γιατί 2 ολόκληρα θέματα με συναρτήσεις;

Εύκολα θέματα (όχι οτι περιμέναμε και κάτι πολύ δύσκολο :-p )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Του χρόνου θα μπούνε τα δύσκολα:lol::lol::lol:
Αστειάκι.:P
Ε καλα αυτο ειναι σχεδον σιγουρο. :P

Εγώ έλυσα το 3ο θέμα (Είμαι Α' λυκείου και κολλημένος με τα μαθηματικά) :p

Ε τώρα αν κάποιος δε μπορούσε να παραγοντοποιήσει το τριώνυμο που έβγαινε για να φύγει το (x-1) στο όριο είναι για φάπες.

:p
Εδω ως και εγω που ειμαι θεωρητικη κατι μπορεσα να λυσω. :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
είναι να απορείς πού πήγαν οι πιθανότητες ...
Μόνο στο τέλος του 4ου θέματος και πάλι με ισοπίθανα απλά ενδεχόμενα και μία ανισότητα ... δηλαδή πράξεις ...
Κάτι περίεργο πρέπει να έγινε, γιατί 2 ολόκληρα θέματα με συναρτήσεις;

Εύκολα θέματα (όχι οτι περιμέναμε και κάτι πολύ δύσκολο :-p )


Παρα πολυ ευκολα και ανησυχω για την κατευθυνση :( Μηπως βαλουν παλουκια εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εγώ έλυσα το 3ο θέμα (Είμαι Α' λυκείου και κολλημένος με τα μαθηματικά) :p

Ε τώρα αν κάποιος δε μπορούσε να παραγοντοποιήσει το τριώνυμο που έβγαινε για να φύγει το (x-1) στο όριο είναι για φάπες.

:p
και εγω ελυσα το 3β:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Λες 2 μορια μονο?? Το ελπιζωω :'(


ΥΓ ναι τοσο βγαινει!!

Έβλεπα τώρα στη NET που λένε τα θέματα και έστειλε κάποιος μήνυμα και ρώτησε ακριβώς το ίδιο.

Η απάντηση του καθηγητή ήταν 1-2 μόρια.
-----------------------------------------
και εγω ελυσα το 3β:P

Ξέρεις παραγώγους; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
παιδιά δε νομίζω ότι ήταν εύκολα... μπορεί να μην μας δυσκόλεψαν αλλά μαθητές της θεωρητικής δεν ξέρω κατά πόσον αντεπεξήλθαν... πάντως συγκριτικά με άλλες χρονιές, μέτρια ήταν, έχουν πέσει κι ευκολότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pjblu

Νεοφερμένος

Ο pjblu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ρε παιδια στο πρώτο θεμα θελει διαγραμμα Venn ντε και καλα?
Εγω δεν εκανα αλλα ακουγονται διαφορα...
Παντως πολυ περιεργο που επεσαν τοσο λιγες πιθανοτητες.
Εκθεση ευκολα,μαθηματικα γεν. επισης.. Ετοιμαστειτε για παλουκια Μαθ κατ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top