[Πανελλήνιες 2024] Τα πάντα για το 10%

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα σε όλους! Είχα ξανακάνει μια παρόμοια ερώτηση εδώ, απλώς λόγω του άγχους και των αμφιβολιών θα ήθελα να την ξανακάνω.Εγω έδωσα 2 φορές πανελλήνιες, έχοντας συγκεντρώσει την πρώτη φορά 14.900 μόρια από θεωρητική κατεύθυνση και έχοντας περάσει στο τμήμα Δημοσιογραφίας του ΑΠΘ, ενώ την δεύτερη φορά έγραψα 16.825 μόρια έχοντας περάσει στο τμήμα ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας. Επειδή ενδιαφέρομαι να κάνω 10%, η ερώτηση μου είναι η εξής:Στο 10% φέτος θα μετρήσουν τα περσινά μου μόρια ή τα προπέρσινα?Να σημειωθεί ότι πρώτη φορά θα κάνω 10% και ότι στο τμήμα Δημοσιογραφίας που είχα περάσει την πρώτη φορά έχω διαγραφεί, καθώς όπως ανέφερα σπουδάζω ψυχολογία στο ΠΔΜ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Της περσινής χρονιάς μετράνε
 

Leo komm

Νεοφερμένος

Ο Leo komm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Δεν μετράνε πάντα της χρονιάς που εσυ έδωσες; Την μια χρόνια 6% την επόμενη 4% ;;
Δεν ξέρω και εγω απορία έχω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,061 μηνύματα.
Αυτο που ειπε η Drglitterstar ειναι το σωστο.
Μετρανε οι βαθμοι των φρεσκων πανελληνιων ..των παλιων σβήστηκαν αμεσως με το που εισερχεται εστω και ενα μηδεν απο τις φρεσκες.
Με τους βαθμους των φρεσκων θα πορευτει κανεις στο 90% και στο 6% και στο 4%.
 

Ανδριάνα

Νεοφερμένος

Η Ανδριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει την διαδικασία για το μηχανογραφικό 10%. Χρησιμοποιώ τους κωδικούς μου από πέρσι (έδωσα το 2023 πανελλήνιες) ή πρέπει να πάω στο παλιό μου σχολείο για να βγάλω καινούργιους κλπ;
Ευχαριστώ πολύ !
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,061 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει την διαδικασία για το μηχανογραφικό 10%. Χρησιμοποιώ τους κωδικούς μου από πέρσι (έδωσα το 2023 πανελλήνιες) ή πρέπει να πάω στο παλιό μου σχολείο για να βγάλω καινούργιους κλπ;
Ευχαριστώ πολύ !
Ναι ...ΟΧΙ δεν παιζει το περσινο password ... Τωρα που θα ανακοινωσουν το μηχανογραφικο ( πχ σε 10 μερες) θα πας λυκειο ( πηγαινε στο δικο σου που σε ξερουν και δεν θελουν χαρτια) να κανεις νεο.
Ο αριθμος υποψηφιου παραμενει ο ιδιος διοτι αυτος περιεχει τους βαθμους σου.
καλη τυχη
 
Τελευταία επεξεργασία:

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ξέρετε με τι πτυχίαΑΕΙ μπορεις να κανείς κατατακτήριες για σχολές αξιωματικών
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,061 μηνύματα.

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Έχω πτυχίο ιστορικού αρχαιολογικού κάπου διάβασα πιο πάνω ότι γίνεται να κανείς κατατακτήριες πχ για αξιωματικών λιμενικού ξέρετε αν γίνεται με το πτυχίο μου ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,061 μηνύματα.
Έχω πτυχίο ιστορικού αρχαιολογικού κάπου διάβασα πιο πάνω ότι γίνεται να κανείς κατατακτήριες πχ για αξιωματικών λιμενικού ξέρετε αν γίνεται με το πτυχίο μου ;
Το λινενικο επειδη στην εκπαιδευση αξιωματικων ειναι πατος (γενικως στην εκπαιδευση ειναι πατος)... ειχε ως στανταρτ να παιρνει αποφοιτους ΑΕΙ .
Πριν απο μερικα χρονια εκανε σχολη και την εδωσε για εκπαιδευση στο στρατο...στην σχολη ναυτικων δοκιμων στον πειραια.
Συνεχιζει ομως να παιρνει με προκυρηξη αποφοιτους ΑΕΙ αλλα τα πτυχια που ζητα ειναι νομικα ,οικονομικα, μηχανολογους ,ηλεκτρολογους πολυτεχνειου, και κυριως ΑΕΝ.
Επειδη ομως η θαλασσα εχει πιο πολλα αρχαια απο την στερια ισως ζητησει και το δικο σου πτυχιο αλλα δεν ειναι στανταρτ ομως.
 

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Κατάλαβα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ευχαριστώ πολύ
 
Top