10%

Girlll20

Νεοφερμένος

Η Girlll20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειαα σασς, ήθελα να σας ρωτησω αν ξέρετε πως λειτουργεί το 10% για τις πανελλήνιες!
Έγραψα πανελλήνιες το 2023 και συγκέντρωσα 13.480 μόρια και θέλω να κάνω 10% για κοινωνιολογία εκπα που είναι 14.360, πιστεύετε μπορεί να γίνει ;
Έχω δει στο ΑΕΙ-ΤΕΙ στα πινακακια πως το 10% του 2022 πέρασε με 12.000 κάτι μόρια στην σχολή και έτσι πηρα μια ελπίδα μήπως και!
Εάν ξέρετε παρακαλώ πείτε μου !! Ευχαριστώ πολύ !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

IMG_2013.png
 

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
1704919303116.png

1704919369044.png

Επειδή μιλάμε για μία σχολή που ιδρύθηκε το 2019 δεν έχουμε πάρα πολλά δεδομένα για να μπορώ να σου πω με κάποια σιγουριά τι θα γίνει. Το 2020 και το 2021 η σχολή είχε αύξηση από το μηχανογραφικό 90% στο μηχανογραφικό 6% (το μηχανογραφικό της πρώτης χρονιάς του 10% δηλαδή).

Για πρώτη φορά πέρυσι είχαμε μείωση στην βάση στο μηχανογραφικό 6% οπότε δεν έχω ιδέα τι μπορεί να γίνει φέτος. Σου άφησα και τον αριθμό των εισηχθέντων για να σου δείξω πως δεν οφείλεται η μείωση της βάσης στην αύξηση των εισηχθέντων.
 

Girlll20

Νεοφερμένος

Η Girlll20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αα εντάξει κατάλαβα !!
θα κάνω το μηχανογραφικό και θα το βάλω ως πρώτη επιλογή και θα δούμε αν πέσει η βάση. Ευχαριστώ πολύ!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top