10% EΠΑΛ

Leo komm

Νεοφερμένος

Ο Leo komm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Εδωσα φέτος και πέρασα αλλά η σχολή γενικά δεν μου αρέσει και το σκεφτωμαι για άλλου.
Το 10% πως γίνεται?
Δηλωνω τώρα που γίνονται οι αιτήσεις ή όταν γίνονται τα μηχανογραφικά το καλοκαίρι…
Ποσες σχολές μπορώ να επιλέξω;
Επισης αν περασω σε σχολή που δεν με ενδιαφέρει θα ξεγραφτώ από στην παλιά μου ή απλά δεν την αποδέχομαι και παραμένω στην τωρινή μου;
Τα έχω λίγο μπερδεμένα και θέλω μια βοήθεια.
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 579 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Εδωσα φέτος και πέρασα αλλά η σχολή γενικά δεν μου αρέσει και το σκεφτωμαι για άλλου.
Το 10% πως γίνεται?
Δηλωνω τώρα που γίνονται οι αιτήσεις ή όταν γίνονται τα μηχανογραφικά το καλοκαίρι…
Ποσες σχολές μπορώ να επιλέξω;
Επισης αν περασω σε σχολή που δεν με ενδιαφέρει θα ξεγραφτώ από στην παλιά μου ή απλά δεν την αποδέχομαι και παραμένω στην τωρινή μου;
Τα έχω λίγο μπερδεμένα και θέλω μια βοήθεια.
Για 10% δεν κάνεις αίτηση απλά θα κάνεις αίτηση για κωδικούς για μηχανογραφικό. Δηλώνεις όσες σχολές θες αρκεί να πιάνεις την περσινή ΕΒΕ για αυτές. Αν η νέα σχολή δεν σου αρέσει μπορείς να παραμείνεις στην παλιά. Εκμεταλλευσου το χρόνο που έχεις για να επιλέξεις πιο στοχευμένα αυτή τη φορά.
 

Leo komm

Νεοφερμένος

Ο Leo komm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Δηλαδή στο τέλος και αφού γίνουν οι εξετάσεις και βγει η βαθμολογία όταν θα αρχίσουν να δηλώνουν σχολές τα παιδιά τότε θα πάω;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,728 μηνύματα.
Δηλαδή στο τέλος και αφού γίνουν οι εξετάσεις και βγει η βαθμολογία όταν θα αρχίσουν να δηλώνουν σχολές τα παιδιά τότε θα πάω;
Ναι εστι...μετα τις εξετασεις και πριν βγουν οι βαθμοι..ανακοινωνουν την εναρξη των μηχανογραφικων και λενε ελατε να βγαλεται κωδικο ( password)...Πας και εσυ μαζι με τους αλλους και εχοντας τον αριθμο υποψηφιου και την ταυτοτητα σου, αν δεν σε ξερουν.
Σου λενε πες ενα αριθμο... μια λεξη ,τον βαζουν μεσα στην πλατφορμα τους και πας σπιτι και κανεις μηχανογραφικο.

Αυτα μεχρι πέρυσι ...μπορει φετο να τους κατέβει και να αφησουν τους παλιους κωδικους οποτε δεν πας πουθενα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top