10% χωρίς ΑΟΘ ή μεταπτυχιακό στα Οικονομικά;

pb1991

Νεοφερμένος

Ο pb1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια χαρα παιδια εχω μερικες αποριες και οσοι μπορειτε να με βοηθησειτε θα σας στησω αγαλματα :clapup: λοιπον αυτη τη στιγμη ειμαι στο πανεπιστημιο πειραια στο τμημα πληροφορικης ειμαι στο 2ο ετος και εχω περασει 6 μαθηματα αυτες τις μερες ανακαλυψα οτι εχω μια κλιση στα οικονομικα μου εκαναν ενα κλικ τελος παντων :D το θεμα μου ειναι το εξης αν χωρις μαθημα επιλογης το αοθ μπορω με το 10% μου να παω οικονομικα αλλιως αν μπορω να ακολουθησω μετα την πληροφορικη ενα μεταπτυχιακο προγραμμα σπουδων πανω στα οικονομικα!!!!! ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΓΟΜΑΙ !!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Λογικά, αφού δεν έχεις δώσει Αοθ το σύστημα του μηχανογραφικού δε θα σου εμφανίζει τις σχολές του 5ου πεδίου. Οπότε μάλλον δε μπορείς να δηλώσεις οικονομικά. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb1991

Νεοφερμένος

Ο pb1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αυτο το εμαθα ενταξει να παει στο διαολο απλα θελω να δω αν υπαρχει μεταπτυχιακο απο πληροφορικη του παπει για οικονομικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Κάποιο mba δηλαδή; Ναι, μπορείς θεωρητικά να συνεχίσεις, απλά εκμεταλλεύσου όποια οικονομικά μαθήματα έχεις σε προπτυχιακό, ώστε να πάρεις καλούς βαθμούς και ίσως κάποια πτυχιακή προς τα εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb1991

Νεοφερμένος

Ο pb1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κοιταξε υπαρχει και το ενδεχομενο να παρω 10% για πληροφορικη στην ασοεε απλα συγκριτικα με παπει κ ασοεε τι ειναι καλυτερο? θεωρησε πως ειμαι στις αρχες και εχω περασει μονο 6 μαθηματα ετσι οποτε δεν με νοιαζει παιρνω και βεβαιωση και περναω οσα μοιαζουν !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassilis_7

Νεοφερμένος

Ο Vassilis_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...χρειαζομαι την βοηθεια σας...πρεπει να κανω το μηχανογραφικο και δεν μπορω να αποφασισω ποιες σχολες να δηλωσω. Ειμαι αναμεσα σε 4 σχολες...οικονομικη επιστημη ασοεε, διεθνων και ευρωπαικων οικονομικων σπουδων, ΔΕΤ και μαρκετινγκ. Αυτη ειναι και η σειρα που σκεφτομαι να τα δηλωσω απλα δεν ξερω αν θα επρεπε να βαλω 2 το ΔΕΤ...χρειαζομαι την γνωμη σας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
To 10% δε θα ισχύει από του χρόνου. Θα πρέπει να ξαναδώσεις πανελλήνιες.

Από τη στιγμή που μπήκες στο χορό, χόρεψε. Μη χάσεις άσκοπα άλλο χρόνο. Φόρτσαρε να περάσεις μαθήματα με βαθμούς και δώσε έμφαση στα οικονομικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top