[04/06/2024] Βιολογία Προσανατολισμού

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω πως γίνεται κάποιος που του ακυρώνουν επιστημονικά τεκμηριωμένη απάντηση να μην έχει δίκιο. Επειδή έχω κάνει ήδη μια πρώτη επαφή με νομικό, υπάρχει η δυνατότητα προσβολής της διαδικασίας της ορθής βαθμολογισης για αυτό το λόγο που σου λεω. Τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε και κάποιου είδους τρομοκρατία από εσάς που αποθαρρύνετε τον κόσμο με άγνωστη αιτία. Εγώ απλά ρωτάω εάν υπάρχει άλλος που θέλει να ακολουθήσει στην αγωγή, όχι εάν θα έπρεπε να το κάνω η όχι. Ευχαριστώ πολύ
Δυστυχώς συνήθως οι δικηγόροι δεν σου λενε απο την αρχή ότι δεν γίνεται αυτό που θες να πετύχεις γιατί αν ηταν ξεκάθαροι θα έχαναν χρήματα.Καταλαβαίνεις οτι αν οποιοσδήποτε θεωρούσε τον εαυτό του αδικημένο κατεύφεγε στην δικαιοσύνη θα γινόταν χαμός και δεν θα εβγαινε με τίποτα ακρη.Δεν πιστεύω οτι στο λέει κανείς έδω μεσα με κακή πρόθεση
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω πως γίνεται κάποιος που του ακυρώνουν επιστημονικά τεκμηριωμένη απάντηση να μην έχει δίκιο. Επειδή έχω κάνει ήδη μια πρώτη επαφή με νομικό, υπάρχει η δυνατότητα προσβολής της διαδικασίας της ορθής βαθμολογισης για αυτό το λόγο που σου λεω. Τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε και κάποιου είδους τρομοκρατία από εσάς που αποθαρρύνετε τον κόσμο με άγνωστη αιτία. Εγώ απλά ρωτάω εάν υπάρχει άλλος που θέλει να ακολουθήσει στην αγωγή, όχι εάν θα έπρεπε να το κάνω η όχι. Ευχαριστώ πολύ
Από επιστημονικής πλευράς μπορεί να έχεις δίκιο και εγώ σου είπα ότι δεν χάνεις κάτι - εκτός από χρόνο και χρήμα - να το ψάξεις. Έχε όμως υπόψη ότι έχεις δικαίωμα να δεις το γραπτό σου , από το φθινόπωρο και μετά αλλά όχι να πάρεις αντίγραφο του. Οπότε αυτό είναι μια αντικειμενική δυσκολία και όχι προσπάθεια τρομοκράτησης. Πριν πολλά χρόνια στα λατινικά έπεσε μια άσκηση. Τα σχολικά βιβλία ήταν κάπως ελλιπή οπότε η απάντηση που προέκυπτε από αυτά ήταν επιστημονικά λανθασμένη. Ωστόσο, σε πολλά φροντιστήρια τα παιδιά είχαν διδαχθεί το φιλολογικά σωστό και το έγραψαν. Στο τέλος, ωστόσο, μέτρησε μόνο η λανθασμένη απάντηση γιατί αυτή προέκυπτε από τα βιβλία. Δεν ξέρω αν κάποιος προσέφυγε τότε στη δικαιοσύνη αλλά, δυστυχώς, δεν είναι η πρώτη φορά που γίνονται τέτοιες αδικίες
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,270 μηνύματα.
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω πως γίνεται κάποιος που του ακυρώνουν επιστημονικά τεκμηριωμένη απάντηση να μην έχει δίκιο. Επειδή έχω κάνει ήδη μια πρώτη επαφή με νομικό, υπάρχει η δυνατότητα προσβολής της διαδικασίας της ορθής βαθμολογισης για αυτό το λόγο που σου λεω. Τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε και κάποιου είδους τρομοκρατία από εσάς που αποθαρρύνετε τον κόσμο με άγνωστη αιτία. Εγώ απλά ρωτάω εάν υπάρχει άλλος που θέλει να ακολουθήσει στην αγωγή, όχι εάν θα έπρεπε να το κάνω η όχι. Ευχαριστώ πολύ
Όταν η αίτηση θεραπείας σου απορριφθεί όμως μην αρχίζεις και πρήζεις μπάλες για το ότι η δικαιοσύνη είναι διεφθαρμένη και λοιπά κλισέ.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,691 μηνύματα.
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω πως γίνεται κάποιος που του ακυρώνουν επιστημονικά τεκμηριωμένη απάντηση να μην έχει δίκιο.
Γιατί κανένας δεν ενδιαφέρεται για επιστημονικά τεκμηριωμένες απαντήσεις στο υπουργείο παιδείας.
Είναι τυπολάτρες.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.
Γιατί κανένας δεν ενδιαφέρεται για επιστημονικά τεκμηριωμένες απαντήσεις στο υπουργείο παιδείας.
Είναι τυπολάτρες.
μπα ..εγω θα τους ελεγα βολεψολατρες ..η μαλλον καλυτερα γραψαρχιδολατρες.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,691 μηνύματα.
μπα ..εγω θα τους ελεγα βολεψολατρες ..η μαλλον καλυτερα γραψαρχιδολατρες.
Είναι κρίμα που τα παιδιά που δίνουν πανελλήνιες πρέπει δυστυχώς να μπουν στην θέση που βρέθηκε ο Γαλιλαίος αιώνες πριν...Να πουν δηλαδή τα ψέματα που θέλουν να ακούσουν οι σημερινοί "ιεροεξεταστές" για να μην τους στερήσουν την σχολή τους.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.
Είναι κρίμα που τα παιδιά που δίνουν πανελλήνιες πρέπει δυστυχώς να μπουν στην θέση που βρέθηκε ο Γαλιλαίος αιώνες πριν...Να πουν δηλαδή τα ψέματα που θέλουν να ακούσουν οι σημερινοί "ιεροεξεταστές" για να μην τους στερήσουν την σχολή τους.
Επιμερους Αδικιες σε τοσο μαζικες διαδικασιες θα γινουν και ειναι δυσκολο ως αδυνατο θα προβλεφθουν και να θεραπευτουν..
Αλλα εδω μιλαμε για καραμπινατες και μαζικες.
Δεν εχουν ρε παιδι την λεβεντια να βγουν μπροστα και να πουν ναι εσεις οι πολλοι που φωναζεται εχεται δικιο.
Δεν κυβερνουν για τον κοσμο αλλα για τον εαυτο τους και τον ''αλαθητο'' ταγο τους.
Τωρα με την φυσικη ...βγηκε μια εβδομαδα μετα τα πει ναι οκ με την φυσικη αλλα ειχαμε πιο ευκολη χημεια και βιολογια. ε και?
Θα σου βγαλω τα ματια αλλα μη μου στεναχωριεσαι ...εγω θα σου δώσω το καλυτερο μπαστουνακι.
Το 2020 με το παλαιο νεο..κλεψανε 6% θεσεις στα παιδια του 3ου και αντι να τους τις δωσουνε βαλανε το δικαστηριο να τους δωσει ακυρο σε καραμπινατο δικιο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top