Φροντιστήρια - Εγγυημένη επιτυχία;

μικρη ηλιαχτιδα

Νεοφερμένος

Η μικρη ηλιαχτιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ενταξει.. αν κυκλοφορεις τα μεσανυχτα μονος/η σου δεν ειναι και οτι πιο ασφαλες.. :P
απλα σαλονικα ειναι οντως πολυυυυ καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heidi.enjoy

Νεοφερμένος

Η heidi.enjoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ενταξει.. αν κυκλοφορεις τα μεσανυχτα μονος/η σου δεν ειναι και οτι πιο ασφαλες.. :P
απλα σαλονικα ειναι οντως πολυυυυ καλυτερα!

Πολύ πολύ πολύ καλύτερα.Και εδώ που τα λέμε εγώ που γυρνάω καθημερίνα μετά τις 3-4,για να μην πω και πιο αργά αλλά τότε κονετεύει το ξημέρωμα,και πολλές φορές μόνη μου δεν είχα ποτέ πρόβλημα.Ούτε και οι φίλοι μου.Γι'αυτό έλα Θεσσαλονίκηηηη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρη ηλιαχτιδα

Νεοφερμένος

Η μικρη ηλιαχτιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
με το καλο να την πιασω -οσο αφορα τα μορια- και θα σας ερθωωωωωωω του χρονου!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top