Το ποδήλατο μου

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μικρή έκανα σαν τρελή ποδήλατο. Τα τελευταία χρόνια το χω παρατήσει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Kαλά δεν είναι και ασφαλές μεταφορικό για την ακρίβεια είναι το πιο επικύνδινο.

ειναι ασφαλες διοτι δεν αναπτυσεις μεγαλη ταχυτητα οπως το μηχανακι, και δεν εχει βαρος αρα το ελενχεις καλυτερα ... και βεβαια πρεπει να τηρεις την προστασια (οπως φωτα το βραδυ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iakwvina

Νεοφερμένος

Η iakwvina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Το mountain μου το έχω από το δημοτικό!Το ξέρω πως είναι λίγο μικρότερο απ' ότι πρέπει για τον σωματότυπό μου και κάποια στιγμή θέλω να πάρω καινούριο...Τα λεφτά του δεν το έβγαλε τόσα χρόνια που το είχα και ήμουν Αθήνα,αλλά στην Λάρισα όπου σπουδάζω τώρα.Είναι καταπληκτική πόλη για τα ποδήλατα καθώς έχει πολλούς ποδηλατοδρόμους και οι ποδηλάτες αποτελούν κάτι το φυσικό πλέον στους δρόμους!Έχουν και δική τους ομάδα:Ποδηλάτες Λάρισας και διοργανώνουν κάθε Πέμπτες Ποδηλατοβόλτες καθώς και μερικές τα Σαβ/κα...Με μια φίλη μου πηγαίναμε βόλτες μεγάλων αποστάσεων (καταφέραμε έως 27χλμ πήγαινελα) με το ποδήλατο στα γύρω χωριά της Λάρισας και είχαμε φτιάξει και blog σχετικά με αυτό.Λίγο να φτιάξει ο καιρός και θα ξαναξεκινήσουμε της εξορμήσεις μας...!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P9070458.jpg
    P9070458.jpg
    535.2 KB · Εμφανίσεις: 251

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.


Να σας συστησω την κυρια με τα κοκκινα. Η κουρσα μου!!!
Τωρα βεβαια ειναι αρκετα αλλαγμενη,αλλα πεταλια,διπλα παγουρια...Και τωρα τελευταια ειναι αρκετα παραμελημενη εκ μερους μου...Και ξερετε πως κανουν οι κυριες οταν τις παραμελεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Τα κατάφερα? εδώ και ώρα προσπαθώ να ανεβάσω την φωτο του ποδηλάτου μου..
το οποίο το πήρα φοιτήτρια απο παζάρι και μου έκανε παρέα στη φοιτητική μου ζωή..

Ήταν ότι καλύτερο.. αλλα πριν ένα χρόνο το δάνεισα στη συγκάτοικό μου και της το έκλεψαν..
Όπως βλέπετε δεν έχει ιδιαίτερη χρηματική αξία,αλλα ήμουν πολύ δεμένη.. ας το χαρεί τώρα αυτός που το χει..

Πλέον στην Αθήνα, δεν το ρισκάρω.. μόνο πόδια, μετρό και αμάξι..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ------001.jpg
    ------001.jpg
    236.9 KB · Εμφανίσεις: 179

orestman

Νεοφερμένος

Ο orestman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Με το ποδήλατο τα πάω αρκετά καλλά και με 2 αλλά και με 1 ρόδα. Έχω ένα mountain bike και ένα μονόκυκλο:D κάνω τον καραγκιώζη στο σπίτι μου και μαζι με τον αδελφό μου που κάνει άλλα ζογκλερικά ετοιμάζωμαστε να ανοίξουμε το δικό μας τσίρκο:xtipao: Αν κάνει κανας άλλος μονόκυκλο θα τον ευγνωμωνούσα αν μου έδινε μερικές συμβουλές:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Το ποδήλατο μου! Το τελευταίο διάστημα περνάμε αρκετη ώρα μαζί! ;)
View attachment 45193
View attachment 45194
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top