Τι βαθμό πήρατε στο Απολυτήριο Λυκείου;

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
19,8.Χαλαρη επιτηρηση δεν ειχαμε κ αντιγραφη οπως ακουω σε αλλα σχολεια δεν επεσε αλλα η υλη μας ηταν υπερβολικα λιγη,οποτε με 1-2 ωριτσες διαβασμα εγραφες ανετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Σε εμάς στις ενδοσχολικές είχανε βάλει 2 επιτηρητές σε κάθε τάξη! Χειρότερα από τις Πανελλήνιες ήταν... Τεσπα,19 το απολυτήριό μου!! Με χάλασε το 7 που έγραψα στην ιστορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
εγώ 19,6 ... αλλα δεν ξερω ποσο εγραψα σε καθε μαθημα στις ενδοσχολικες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
19,4 Άκουγα πως σας έφαγαν τα Θρησκευτικά και απορούσα, αλλά μόλις είδα το 17,8 στα Θρησκευτικά μου κόπηκε η όρεξη. Εκεί που περίμενα 19,5-20, ΜΠΑΜ 17,8. WTF? Ντάξει βέβαια είχα 13,8 και Βιολογία Γενικής αλλά εκεί το περίμενα :xixi:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
19,5.Χωρίς αντιγραφή,χωρίς χαλαρή επιτήρηση,χωρίς σκονάκια,με βαρβάτη ύλη,με δικό μου προσωπικό διάβασμα και χωρίς καμία διάθεση παραίτησης μέχρι και την ύστατη στιγμή.
Μου κάνει εντύπωση πάντως η κρίση ειλικρίνειας που έχει κυριεύσει κάποιους εδώ μέσα και δηλώνουν ευθαρσώς πώς απέκτησαν τα περίπου 20 τους.Δεν έχω δει όμως κανείς να πει ότι διάβασε σοβαρά.(εκτός από τον viridian)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω παντως διαβασα σοβαρα στις ενδοσχολικες και το πηρα με 18,7 (λογω των τοτε πανελλαδικων). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Eσύ είσαι είδωλο.Τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ναι, πρεπει να ειμαι ο μονος που ξεπερασε τον προφορικο στα μισα μαθηματα γενικης και στα μισα πανελλαδικως εξεταζομενα μαθηματα (εστω και τη 2η χρονια). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Αρκετά ψωνίστηκες για σήμερα.Πάνε σ'άλλο θέμα.('Οχι σ'αυτό που ψωνίζεσαι για τα γραμματάκιά σου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
19,5.Χωρίς αντιγραφή,χωρίς χαλαρή επιτήρηση,χωρίς σκονάκια,με βαρβάτη ύλη,με δικό μου προσωπικό διάβασμα και χωρίς καμία διάθεση παραίτησης μέχρι και την ύστατη στιγμή.
Μου κάνει εντύπωση πάντως η κρίση ειλικρίνειας που έχει κυριεύσει κάποιους εδώ μέσα και δηλώνουν ευθαρσώς πώς απέκτησαν τα περίπου 20 τους.Δεν έχω δει όμως κανείς να πει ότι διάβασε σοβαρά.(εκτός από τον viridian)
με προσβαλεις:(


και εγω ειπα οτι διαβασα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εκτός κι από τη Θεοδώρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
παει τωρα:(
απεκτησα ψυχολογικα προβληματα:(






:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
19,5.Χωρίς αντιγραφή,χωρίς χαλαρή επιτήρηση,χωρίς σκονάκια,με βαρβάτη ύλη,με δικό μου προσωπικό διάβασμα και χωρίς καμία διάθεση παραίτησης μέχρι και την ύστατη στιγμή.
Μου κάνει εντύπωση πάντως η κρίση ειλικρίνειας που έχει κυριεύσει κάποιους εδώ μέσα και δηλώνουν ευθαρσώς πώς απέκτησαν τα περίπου 20 τους.Δεν έχω δει όμως κανείς να πει ότι διάβασε σοβαρά.(εκτός από τον viridian)

Να πω την πάσα αλήθεια, αντιγραφή παίχτηκε μόνο στην Ιστορία και στην Φυσική γενικής, αλλά ήταν βαρβάτη! Δυστυχώς Βιολογία Γενικής με το ζόρι αντέγραψα και πήρα ένα ωραίο 13.8, λόγω της "στριμένης" που μας επιτηρούσε!

Στα υπόλοιπα πιστεύω κατέκτησα καλούς βαθμούς είτε με το σπαθί μου(σε μαθήματα έκθεσης ιδεών=>κοινωνιολογία,θρησκευτικά,κείμενα κτλ) είτε επειδή μας έδωσαν τα ΣΟΣ που θα πέσουν (όπως στα Αρχαία για παράδειγμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω ρε παιδια δεν ειχα αντιγραψει σε ενα μαθημα, εγραψα σκατα στα περισσοτερα μαθηματα και στο μοναδικο που πηγα να αντιγραψω, κανενας στην ταξη δεν μπορουσε να βοηθησει (βιολογια γενικης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ πάλι ενώ στην Βιολογία γενικής η τύχη με ευνόησε και έκατσα μπροστά από το μοναδικό άτομο που είχε διαβάσει, δεν μπόρεσα να γυρίσω να τα αντιγράψω όλα γιατί η άλλη με έκανε 5 φορές παρατήρηση :'(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
19,5.Χωρίς αντιγραφή,χωρίς χαλαρή επιτήρηση,χωρίς σκονάκια,με βαρβάτη ύλη,με δικό μου προσωπικό διάβασμα και χωρίς καμία διάθεση παραίτησης μέχρι και την ύστατη στιγμή.
Μου κάνει εντύπωση πάντως η κρίση ειλικρίνειας που έχει κυριεύσει κάποιους εδώ μέσα και δηλώνουν ευθαρσώς πώς απέκτησαν τα περίπου 20 τους.Δεν έχω δει όμως κανείς να πει ότι διάβασε σοβαρά.(εκτός από τον viridian)
Αν αναφερεσαι σε μενα Ιωαννα μου, πρωτον δε μου αρεσει να κοροιδευω τον κοσμο λεγονατας ψεματα!! Δευτερον η βαρβατη υλη ειναι εκεινη που με οδηγησε στην παραιτηση και επειτα στην αντιγραφη και τριτον δεν εβγαλα κοντα στο 20, αλλα 18 και 8... Παντως εχεις δικιο, δεν επρεπε να το πω τοσο στην ψυχρα, γιατι ειναι σα να ακυρωνω τον κοπο τοσων παιδιων που προσπαθησαν πραγματικα!! Σας ζητω συγνωμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Αρχικά είχα αποδεχθεί τη μοίρα μου και γω. Ήμουν αποφασισμένος να πάω και να γράψω 1 και 2. Αλλά μετά από συνεχή φώναγμα που έφαγα από τους γονείς για να πάρω καλό απολυτήριο, έβαλα τα δυνατά μου να αντιγράψω όσο πιο καλά και επιδέξια μπορούσα για να εξασφαλίσω έναν αξιοπρεπή άνω του 19 βαθμό :P. Και τελικά, βάσει όλων των παραγόντων που ήδη αναφέρθηκαν παραπάνω: τύχη, μικρή ύλη, χαλαρή επιτήρηση κ.ο.κ, κατάφερα να εκπληρώσω το στόχο μου! Βέβαια ίσως μερικοί ζηλέψουν αλλά δεν με νοιάζει, τώρα θα τους πουλάω μούρη με το υπέρτατο απολυτήριο μου:
19,4!!!!

Πλακίζω για να περάσει η ώρα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Αν αναφερεσαι σε μενα Ιωαννα μου, πρωτον δε μου αρεσει να κοροιδευω τον κοσμο λεγονατας ψεματα!! Δευτερον η βαρβατη υλη ειναι εκεινη που με οδηγησε στην παραιτηση και επειτα στην αντιγραφη και τριτον δεν εβγαλα κοντα στο 20, αλλα 18 και 8... Παντως εχεις δικιο, δεν επρεπε να το πω τοσο στην ψυχρα, γιατι ειναι σα να ακυρωνω τον κοπο τοσων παιδιων που προσπαθησαν πραγματικα!! Σας ζητω συγνωμη...
Δεν αναφερόμουν σ'εσένα.Το 18,8 είναι θεμιτός βαθμός,πιστεύω.Αναφερόμουν στους 19,7+ που το μόνο που τους πείραξε ήταν τα θρησκευτικά,δηλαδή(αν ήταν θετική-τεχνολογική)έγραψαν αρχαία και ιστορία και δεν έγραψαν θρησκευτικά?Ε κάτι δε μου κάθεται καλά.
Zod, δε σε ζηλεύω,σε πέρασα για 0,1:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Δεν αναφερόμουν σ'εσένα.Το 18,8 είναι θεμιτός βαθμός,πιστεύω.Αναφερόμουν στους 19,7+ που το μόνο που τους πείραξε ήταν τα θρησκευτικά,δηλαδή(αν ήταν θετική-τεχνολογική)έγραψαν αρχαία και ιστορία και δεν έγραψαν θρησκευτικά?Ε κάτι δε μου κάθεται καλά.
Zod, δε σε ζηλεύω,σε πέρασα για 0,1:P.

Τα Θρησκευτικά ήταν υπαίτια για αυτό το 0,1! Αχχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top