ΤΕΛΟΣ οι Πανελλήνιες!

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
όχι δε μετράει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
τελοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςς!!! φινιτοοοοο!! παπαλα! γιοκ διαβασμα, πρηξιμο κλπ κλπ!!! καλοκαιιιιριιιιιι!!! ααααααααααα!!!:D:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

Χαχα..ναι συμφωνω μαζι σου..επιτελους αυτο για το οποιο μου μιλουσαν ολοι απ'την γ' γυμνασιου μεχρι φετος (οτι ειναι κατι εξωπραγματικο, δυσκολα, δν περναει κανεις, σφαξιματα, σουβλησματα, οι φροντιστες να σε κυνηγανε με μαγκουρες και πολλα αλλα..:lol:) τελειωσε!!!τελος οι πανελληνιες..
Δεν εχουν αρχισει καν οι ενδοσχολικες και νιωθω οτι τελειωσα το σχολειο..:jumpy:

P.S.Eχεις ωραιο ονομα και σπανιο μπορω να πω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alez

Νεοφερμένος

Η alez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δεν γινεται ολο και κατι 8α διαβασουμε και για τα ενδοσχολικα 8ελουμε δεν 8ελουμε..αλλα χαλαραα..καλα μας αποτελεσματα και καλη επιτυχια σε οσους μας δινουμε ειδικα μα8ηματα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Παχύναμε , ξεφραγκιαστήκαμε , κλάψαμε , βρίσαμε αλλα τα καταφέραμε. Προσώπικα δεν το έχω συνειδητόποιησει ακόμη.....Το γράφειο μου ακομη μπάχαλο είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eύχομαι ολόψυχα σε όλα τα παιδιά καλά αποτελέσματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki+basilis

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μήπως ξέρει κανείς πότε περίπου βγαίνουν τα αποτελέσματα...???

καλή επιτυχία σε όλους......!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Εμείς δε έχουμε τελειώσει ακόμα. Ξεχάτε το ΑΟΘ!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Τελος τελος τελος. Ειχα συνηθισει αυτες τις μερες να διαβαζω πολυ και μου φαινεται πολυ περιεργο που καθομαι. Λες και πρεπει να διαβασω για κατι. Μεγαλο βαρος εφυγε. πο πο. Αντε και απο Σεπτεμβρη με το καλο φοιτητες!! :D

Μενουν τωρα τα ενδοσχολικα. Θελουν και αυτα το διαβασματακι τους. Αντε καλη μας συνεχεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!! Εγω εχω ξεφυγει! Μετα το μαθημα βγηκα και γυρισα στις 5 το πρωι.....Τελειωσαμεεεεεεεεε!!!!!!! Καλοκαιρι τωρα και απο σεπτεμβρη φοιτητεςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki@qep

Νεοφερμένος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σας μισώ...εγώ έχω κι ΑΟΘ. Ποιος τα γα..ει τα ενδοσχολικά, είστε σοβαροί; lol
οντως αλλα θα μου κακοφανει αμα βγαλω κανα απολυτηριο με 14.... και σε μερικες δουλειες μετραει κ ο βαθμος απολυτ. νομιζω για το δημοσιο; παρολ αυτα δεν εχω κουραγιο να ασχοληθω με θρησκευτικα πχ κ αλλες τετοιες μαλ... τ αποτελεσματα απο πανελληνιες ποτε βγαινουν παιδια;
-----------------------------------------
ασε σκεφτομαι τι να πρωτοκανω! να το ριξω εξω, να λιωσω με τις ωρες στο pc η να κοιμηθω κ να ξυπνησω μια κ καλη τη δευτερα για τα ενδοσχολικα? παντως ασυζητητι εφυγε ενα τερααστιο βαρος...! αντε να δουμε τι γραψαμε τελικα! τ αποτελεσματα ποτε βγαινουν, σε καμια βδομαδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Παιδιά όλο εμείς οι μαθητές Γ' Λυκείου, πρέπει να αλλάξουμε το χαρακτηρισμό μας σε Απόφοιτοι!!!! Επιτέλους λευτεριάαααααααα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Παιδιά όλο εμείς οι μαθητές Γ' Λυκείου, πρέπει να αλλάξουμε το χαρακτηρισμό μας σε Απόφοιτοι!!!! Επιτέλους λευτεριάαααααααα!!!!!!!

Όχι, έχουμε ακόμα τις ενδοσχολικές και δεν έχουμε πάρει ακόμα το πολυπόθητο κωλόχαρτο. Είμαστε ακόμα μαθητές της Γ' Λυκείου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Οι ενδοσχολικές είναι έτσι να περάσουμε την ώρα μας μετά το βάσανο των πανελλαδικών. Δεν εννοώ ότι δεν πρέπει να διαβάσουμε. Εγώ έχω σκοπό να ρίξω μια ματιά, να έχω ένα καλό απολυτήριο, αλλά δεν είναι τίποτα το επίπεδο δυσκολίας τους μπροστά σε αυτό που περάσαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Δεν τις ανέφερα λόγω δυσκολίας, απλά και μόνο επειδή για το τυπικό της υπόθεσης και για να πάρεις απολυτήριο πρέπει να τελειώσουν και αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατhy-κi

Νεοφερμένος

Η Kατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ύπομονή !!!!!! και μόλις τελειώσουν θα έχουμε απαλλαχτεί εντελώς:D! άλλωστε για τυπικούς λογους υπάρχουν,όπως ανέφερε και ο deadhorse
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top