Συλλογή νομισμάτων

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ έχω συλλογή με νομίσματα Ευρώ απο όλες τις χώρες που το έχουν σαν νόμισμα. Επίσης και ορισμένες δραχμές (δεκαετίες 70 - 80) σε αρκετά καλή κατάσταση (για την ηλικία τους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Μικρή μάζευα κ έχω κάνει μια μικρούλα συλλογή.Όχι σπουδαία πράγματα .Το μόνο έτσι ''παράξενο'' που θυμάμαι είναι ένα χάρτονόμισμα των 50 δραχμών.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Και εγώ μάζευα μικρή.Ήταν το αγαπημένο μου. Τα έχω ακόμα.
Πρόσφατα πήρα και από την γιαγιά μου κάποιες λίρες που μάζευε εκείνη.Είναι πολύ ωραίες.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Εχω εχω κουτια ολοκληρα μα νομισματα και χαρτονομισματα οχι επειδη τα μαζευω αλλα τα εφερνε ο πατερας μου καθε φορα που γυρνουσε απο τα ταξιδια του . Κινα Ιαπωνια Ρωσσια ΗΠΑ Βολιβια κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top