ΣΕΜΦΕ ή Ηλεκτρολόγος ΠΑΔΑ ή Μηχανολόγος ΠΑΔΑ;

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,525 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το ΠΑΔΑ έχει εξαιρετικά τμήματα μηχανικών που έχουν βαθμολογηθεί με άριστα και τα προγράμματα σπουδών τους έχουν δομηθεί πάνω στα προγράμματα του ΕΜΠ.Να μην προβληματίζεσαι καθόλου,σύντομα θα πάρουν και τα επαγγελματικά δικαιώματα.Κανιυν περισσότερα εργαστήρια από τους φοιτητές του ΕΜΠ και αποκτούν πιο σφαιρική γνώση
Κατά τη γνώμη μου μακριά από ΣΕΜΦΕ.Δυσκολη σχολή χωρίς λόγο και με αμφίβολα επαγγελματικά δικαιώματα.Οι περισσότεροι καταλήγουν στην εκπαίδευση εντός αν αυτό είναι που σε ενδιαφέρει.Αυτξ η σχολή και των Μεταλλειολόγων,ουσιαστικά δημιουργήθηκαν πριν αρκετά χρόνια για να βολεψουν διδακτικό προσωπικό.
Ναι καλα ειναι αυτα που λες αλλα η σεμφε ειναι πολυ καλη σχολη..ζουμερη με περιεχομενο..οκ το μεροκαματο ειναι αλλη ιστορια ..δυσκολο απο εκει..
Και καλα εκανα που τους βολεψαν... αν ειναι ετσι ..διοτι μας βοηθανε ...αυτοι κανουν τα μαθηματικα και την φυσικη στα αλλα.
Εμενα παντως πολυ θα με ενδιαφερε.... αλλα θελω και δουλεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

gegeorgiou90

Νεοφερμένος

Ο gegeorgiou90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου μακριά από ΣΕΜΦΕ.Δυσκολη σχολή χωρίς λόγο και με αμφίβολα επαγγελματικά δικαιώματα.Οι περισσότεροι καταλήγουν στην εκπαίδευση εντός αν αυτό είναι που σε ενδιαφέρει.Αυτξ η σχολή και των Μεταλλειολόγων,ουσιαστικά δημιουργήθηκαν πριν αρκετά χρόνια για να βολεψουν διδακτικό προσωπικό.

Κοίτα, ας πούμε στην ΣΕΜΦΕ είναι καθηγητές δύο υπεύθυνοι του CERN που δεν υπάρχουν στους ΗΜΜΥ ΕΜΠ που τελείωσα εγώ. Δεν ξέρω αλλά στους ΗΜΜΥ ΕΜΠ δεν υπάρχει αυτό το επίπεδο... Ίσως ο Ζάχος παλιά; Ίσως ο Μαραγκός; Αυτούς τους δύο σκέφτομαι που ίσως πλησίαζαν (όχι έφταναν) αυτό το επίπεδο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top