Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Το σεξ είναι υπόθεση και των 2. Κανείς δεν ζορίζει τον άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Το σεξ είναι υπόθεση και των 2. Κανείς δεν ζορίζει τον άλλον.

πολυ σωστο αυτο αλλα λιγει τα τιρουν αυτα διστιχος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
τι να σου πω επιδι ξερω μια τετια για αυτο το ειπα
Ε καλά, μπορεί εσύ να 'χεις μείνει με την εντύπωση οτι το 'κανε για τις φίλες της, ενώ στην πραγματικότητα, ίσως να 'χε τους λόγους της. (Λόγους, λέεεεμε τώρα :P)
Επίσης, μια άλλη απορία, μια κοπέλα στα 13, με ποιόν θα το 'κανε; Δεν νομίζω οτι είναι διατεθειμένα πολλά αγοράκια στην Ά γυμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ε καλά, μπορεί εσύ να 'χεις μείνει με την εντύπωση οτι το 'κανε για τις φίλες της, ενώ στην πραγματικότητα, ίσως να 'χε τους λόγους της. (Λόγους, λέεεεμε τώρα :P)
Επίσης, μια άλλη απορία, μια κοπέλα στα 13, με ποιόν θα το 'κανε; Δεν νομίζω οτι είναι διατεθειμένα πολλά αγοράκια στην Ά γυμ.

Εγώ αυτή που σου λέω το έκανε με 16χρονο.. ξέρω κι άλλη που βρήκε διατεθειμένα αγοράκια στην 'Α γυμνασίου. Και όχι μόνο αυτό... εγώ αηδίασα που το συνέχισε μέχρι σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Ε καλά, μπορεί εσύ να 'χεις μείνει με την εντύπωση οτι το 'κανε για τις φίλες της, ενώ στην πραγματικότητα, ίσως να 'χε τους λόγους της. (Λόγους, λέεεεμε τώρα :P)
Επίσης, μια άλλη απορία, μια κοπέλα στα 13, με ποιόν θα το 'κανε; Δεν νομίζω οτι είναι διατεθειμένα πολλά αγοράκια στην Ά γυμ.

στην α γυμνασιου μπορι να μην βρει αλλα μεγαλητερα βρισκει ανετα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Συμφωνω με τον Τιμο.Επιπλεον τα κοριτσια το κανουν αυτο,προωρο σεξ,για να κρατησουν τα αγορια τους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Καλά, πάντα θα υπάρχουν εξαιρέσεις και πραγματικά "ξεπεταγμένα".
Το θέμα είναι οτι η πλειοψηφία των κοριτσιών στα 13 δεν μπλέκεται με τέτοια θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Καλά, πάντα θα υπάρχουν εξαιρέσεις και πραγματικά "ξεπεταγμένα".
Το θέμα είναι οτι η πλειοψηφία των κοριτσιών στα 13 δεν μπλέκεται με τέτοια θέματα.

σιμφωνω σε αυτο :no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Είμασταν έξω και βγάζει η άλλη το τσιγάρο... τη μάζεψε η φίλη της να μην το ανάψει... εγώ είχα μείνει...
Eδώ καπνίζει η αδερφή μου και είναι μόλις Α Γυμνασίου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Κι εσύ, ψύχραιμος.
:P
Βέβαια τι να κάνεις. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλά, πάντα θα υπάρχουν εξαιρέσεις και πραγματικά "ξεπεταγμένα".
Το θέμα είναι οτι η πλειοψηφία των κοριτσιών στα 13 δεν μπλέκεται με τέτοια θέματα.

+1 εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και η δικια σου αντιδραση-σκεψη για το ολο θεμα ποια ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Δεν είναι υποχρεωμένη να την παραθέσει, μπορεί να καλύφτηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι οι Έλληνες έφηβοι έχουν ξεφύγει πλέον σε όλα τα επίπεδα και όχι με τη θετική έννοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ποιοί έφηβοι; Στην εποχή του αδερφού μου (δίνει πανελλήνιες φέτος) η εφηβεία άρχιζε 2α-3η γυμνασίου με 1η λυκείου... τώρα αρχίζει στη 5η-6η...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ποιοί έφηβοι; Στην εποχή του αδερφού μου (δίνει πανελλήνιες φέτος) η εφηβεία άρχιζε 2α-3η γυμνασίου με 1η λυκείου... τώρα αρχίζει στη 5η-6η...

συμφωνω...φαινεται οτι οσο περνανε τα χρονια διμιουργειται αυτη η "καταπιεση" της κοινωνιας για να μεγαλωνουν τα παιδια πιο γρηγορα...το θλιβερο σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι οτι μεχρι 3η Δημοτικου το πολυ τα παιδια ειναι ξεγνιαστα...απο κει και περα βλεπεις ολα τ αγορια με τα κινητα και ζελε να νομιζουν πως εχουν μεγαλωσει καθως και τα κοριτσια να φορανε κατι "εχτιμ" ρουχα,σαν να πηγαινουν σε πασαρελα....ετσι και στις σχεσεις σ'αυτες τις ηλικιες δεν γινεται να υπαρχει συννειδητοποιημενη αγαπη η συναισθηματα...πιστευω οτι πολυ εφηβοι τα φτιαχνουν ετσι απλα επειδη ειναι "μοδα"...οχι πως δεν υπαρχουν κι αυτοι που πραγματικα αγαπιονται,αλλα εγω πιστευω οτι ειναι εγκλημα καποιο παιδι να μπαινει απο νωρις στα βασανα της κοινωνιας και να μην χαιρεται την "ξεγνιαστη" ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ρε παιδια. Σεξ ειναι, μια φυσιολογικη ανθρωπινη αναγκη. Δεν ειναι φονος ή κατι για να λετε ολοι ''ΠΩΠΩ ΑΗΔΙΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΤΑ 14 ΤΗΣ''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είναι απαραίτητο να γίνει και στα 14 όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ουτε ειναι απαραιτητο να γινει στα 30..-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πάντως δεν μίλησα για 30 -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top