Πιστεύετε σε αυτά που κάνει ο Uri Geller; Είναι μένταλιστ ή ταχυδακτυλουργός;

στεφγκολ

Νεοφερμένος

Ο στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
"During his early career he allowed some scientists to investigate his claims. A study by Stanford Research Institute (now known as SRI International) conducted by researchers Harold E. Puthoff and Russell Targ concluded [44] that he had clearly performed successfully enough to warrant further serious study, and the "Geller-effect" was coined to refer to the particular type of abilities they felt had been demonstrated"

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]"I believe there are pychic abilities. They don't accord with any science we have at the moment, but maybe some future science will back them up with theories."[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Brian Josephson, Professor of Physics, university of Cambridge, winner of the Nobel Prize for Physics, 1973

[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Tests at Stanford Research Institute (now SRI International) in California, where carefully witnessed Geller Effects included the creation of "loss" and "gain"; in a gram weight measured on a high-precision balance, Uri's correctly calling of eight out of ten die-throws, against odds of a million to one and he also guessed correctly the location of some hidden targets at odds of a trillion to one! These tests are documented in the official SRI film, on this website. These important controlled experiments were published as a scientific paper in the prestigious British journal Nature.[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mυριζομαι πολλα $$$ πισω απο αυτην την υποθεση απατη...

Και ειχα κατσει 2 ωρες οταν ειχε πρωτοερθει στην Ελλαδα να κανω το κουτάλι να γυρισει...:P
Αλλα ημουν μικρος και άμαθος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_rock

Νεοφερμένος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ενταξει κ εγω πιστευω οτι ειναι απλα ταχυδακτυλουργος απλα δεν ξερω πως εγινε και το ρολοι της μανας μου δουλεψε...
ομως πιστευω ακραδαντα οτι υπαρχουν υπερφυσικες δυναμεις και δεν κατηγορω οσους το κατακρινουν αυτο γτ ειναι αληθεια πολυ δυσκολο να γινει κατανοητο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
ενταξει κ εγω πιστευω οτι ειναι απλα ταχυδακτυλουργος απλα δεν ξερω πως εγινε και το ρολοι της μανας μου δουλεψε...
ομως πιστευω ακραδαντα οτι υπαρχουν υπερφυσικες δυναμεις και δεν κατηγορω οσους το κατακρινουν αυτο γτ ειναι αληθεια πολυ δυσκολο να γινει κατανοητο...;)
Το να λέει ο Γκέλερ ότι έχει υπερφυσικές δυνάμεις και μπορεί να λυγίζει κουτάλια με αυτές τις δυνάμεις,το θεωρώ απάτη.Το ίδιο κολπάκι έκανε και ο Χουντίνι,και είπε ότι είναι ένα ταχυδακτυλουργικό κόλπο.Καμία μαγεία,καμία υπερφυσική δύναμη.Και άλλα διάφορα.Ένας τρικαδόρος είναι ο Γκέλερ,και όχι απο τους καλύτερους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Ο geller είναι ένας ταχυδακτυλουργός ανάμεσα σε πολλούς άλλους σε όλο το κόσμο.Όμως είναι απατεώνας επειδή υποστηρίζει πως έχει περίεργες δυνάμεις αντί να παραδεχτεί ότι όλα όσα κάνει είναι κόλπα.Θυμάμαι που είχα δει ένα αφιέρωμα γι αυτόν και το πώς είχε γελοιοποιηθεί σε μια αμερικάνικη εκπομπή όταν τον βάλαν να κάνει κάτι και απέτυχε.Είχε έρθει απροετοίμαστος,δεν του είπαν ότι θα έκανε κόλπα και έγινε ριζίλι.Διάβασα και για έναν καθηγητή ενός πανεπιστήμιου που τον προσκάλεσε να τον εξετάσουν σε ένα τμήμα που ασχολείται με παραψυχολογία και τέτοια θέματα και ποτέ δεν πήρε απάντηση.
Προσωπικά έγινε πολύ ντόρος γύρω από το όνομά του χωρίς λόγο.Υπάρχουν πολλοί πιο κορυφαίοι μάγοι στο κόσμο πχ ο ελληνοαμερικανός Chris Angel.Μιλάμε ο τύπος τα σπάει.Κάνει τρομερά πράγματα.Σε ένα βιντεάκι που είχα δει ο τύπος περπατούσε σε μια ταράτσα,έφτασε στην άκρη και συνέχισε να περπατάει στο κενό!!Και δεν υπήρχε κάτι από πάνω του ή δίπλα του που να τον κρατάει με σκοινιά.Δεν ξέρω πώς τα κάνει αλλά αυτός είναι μάγκας όχι ο άλλος που λιγίζει κουτάλια και φτιάχνει ρολόγια.Τόσα χρόνια μόνο αυτά κάνει.Αν είχε πραγματικές δυνάμεις θα έκανε πολλά άλλα.

Δείτε ένα βιντεάκι με τον Chris Angel
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CBobLqo9WMU[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_rock

Νεοφερμένος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Το να λέει ο Γκέλερ ότι έχει υπερφυσικές δυνάμεις και μπορεί να λυγίζει κουτάλια με αυτές τις δυνάμεις,το θεωρώ απάτη.Το ίδιο κολπάκι έκανε και ο Χουντίνι,και είπε ότι είναι ένα ταχυδακτυλουργικό κόλπο.Καμία μαγεία,καμία υπερφυσική δύναμη.Και άλλα διάφορα.Ένας τρικαδόρος είναι ο Γκέλερ,και όχι απο τους καλύτερους.

για τον γκελερ δεν διαφωνω μαζι σου απλα λεω οτι πιστευω οτι υπαρχουν υπερφυσικες δυναμεις οχι ομως οτι τις εχει ο γκελερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Ο geller είναι ένας ταχυδακτυλουργός ανάμεσα σε πολλούς άλλους σε όλο το κόσμο.Όμως είναι απατεώνας επειδή υποστηρίζει πως έχει περίεργες δυνάμεις αντί να παραδεχτεί ότι όλα όσα κάνει είναι κόλπα.Θυμάμαι που είχα δει ένα αφιέρωμα γι αυτόν και το πώς είχε γελοιοποιηθεί σε μια αμερικάνικη εκπομπή όταν τον βάλαν να κάνει κάτι και απέτυχε.Είχε έρθει απροετοίμαστος,δεν του είπαν ότι θα έκανε κόλπα και έγινε ριζίλι.Διάβασα και για έναν καθηγητή ενός πανεπιστήμιου που τον προσκάλεσε να τον εξετάσουν σε ένα τμήμα που ασχολείται με παραψυχολογία και τέτοια θέματα και ποτέ δεν πήρε απάντηση.
Προσωπικά έγινε πολύ ντόρος γύρω από το όνομά του χωρίς λόγο.Υπάρχουν πολλοί πιο κορυφαίοι μάγοι στο κόσμο πχ ο ελληνοαμερικανός Chris Angel.Μιλάμε ο τύπος τα σπάει.Κάνει τρομερά πράγματα.Σε ένα βιντεάκι που είχα δει ο τύπος περπατούσε σε μια ταράτσα,έφτασε στην άκρη και συνέχισε να περπατάει στο κενό!!Και δεν υπήρχε κάτι από πάνω του ή δίπλα του που να τον κρατάει με σκοινιά.Δεν ξέρω πώς τα κάνει αλλά αυτός είναι μάγκας όχι ο άλλος που λιγίζει κουτάλια και φτιάχνει ρολόγια.Τόσα χρόνια μόνο αυτά κάνει.Αν είχε πραγματικές δυνάμεις θα έκανε πολλά άλλα.

Δείτε ένα βιντεάκι με τον Chris Angel
https://www.youtube.com/watch?v=CBobLqo9WMU
Νικόλας Σαραντάκος,ε;ΜΕΓΑΛΟΣ!Αλλά αναρωτιέμαι ρε γαμώτο,πως κάνει ό,τι κάνει;Υπερφυσικές δυνάμεις;Τώρα αυτό που πετάει,αν δεν είναι όλοι οι απο κάτω συννενοημένοι και το βίντεο δεν είναι επεξεργασμένο έτσι ώστε να νομίζουμε ότι πετάει,τότε πως στο διάολο το κάνει αυτό;Και άλλα πολλά(όπως όταν πέρασε μέσα απο μια τζαμαρία,όταν ανέβαινε ένα κτίριο και άλλα πολλά).
-----------------------------------------
Δείτε αυτό:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9ErOG9onV2o&NR=1[/ame]
Και πείτε μου πως το κάνει...
-----------------------------------------
Όχι δεν πιστεύω ότι ο Γιούρι Γκέλερ είναι κάτι το υπεράνω από το φυσιολογικό.Δεν πιστευώ στον Γιούρι Γκέλερ όπως δεν πιστεύω στους ταχυδακτυλοργούς.Όλα είναι οφθαλμάπατη.Μπορούν άνετα να εξηγηθούν με απλούς νόμους της φυσικης,κατα τη γνώμη μου.:)
Ταχυδακτυλουργός τι σημαίνει,ξέρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

στεφγκολ

Νεοφερμένος

Ο στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
παιδια ο γκέλερ είναι απο τους ελάχιστους ανθρώπους με αυτές τις ικανότητες, έχει μελετηθεί την δεκαετία του 70 απως ποσταρα παραπάνω.είναι γεγονός ότι άνθρωποι με αντίστοιχες ικανότητες δουλεύανε για τις κυβερνήσεις Αμερικής και σοβιετικής ένωσης κατά την περίοδο του ψυχρού πολέμου. Επίσης να πω ότι αυτές οι ικανότητες είναι φυσικές και όχι υπερφυσικές.η φυσική δεν τελειώνει εδώ, έχουμε πολλά ακόμα να ανακαλύψουμε. "ενταξει κ εγω πιστευω οτι ειναι απλα ταχυδακτυλουργος απλα δεν ξερω πως εγινε και το ρολοι της μανας μου δουλεψε...¨ φίλε just rock τι άλλο θες για να πειστείς? είμαι αρκετά χρόνια στο ψάξιμο με αυτά τα θέματα και έχω πειστεί για τον ούρι γκέλερ. Θεωρώ το ίδιο χαζό να λές ότι δεν πιστεύω όσο και το να λές πιστεύω χώρίς να ψάξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=UuaJWLeSmEc[/ame]
Αυτό με την ελληνική μετάφραση το κατέβασαν.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=xYWQqTiqr5c[/ame]

Τα συμπεράσματα δικά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
παιδια ο γκέλερ είναι απο τους ελάχιστους ανθρώπους με αυτές τις ικανότητες, έχει μελετηθεί την δεκαετία του 70 απως ποσταρα παραπάνω.είναι γεγονός ότι άνθρωποι με αντίστοιχες ικανότητες δουλεύανε για τις κυβερνήσεις Αμερικής και σοβιετικής ένωσης κατά την περίοδο του ψυχρού πολέμου. Επίσης να πω ότι αυτές οι ικανότητες είναι φυσικές και όχι υπερφυσικές.η φυσική δεν τελειώνει εδώ, έχουμε πολλά ακόμα να ανακαλύψουμε. "ενταξει κ εγω πιστευω οτι ειναι απλα ταχυδακτυλουργος απλα δεν ξερω πως εγινε και το ρολοι της μανας μου δουλεψε...¨ φίλε just rock τι άλλο θες για να πειστείς? είμαι αρκετά χρόνια στο ψάξιμο με αυτά τα θέματα και έχω πειστεί για τον ούρι γκέλερ. Θεωρώ το ίδιο χαζό να λές ότι δεν πιστεύω όσο και το να λές πιστεύω χώρίς να ψάξεις
Φίλε ο τύπος είναι κολπατζής,δεν έχει ανώτερες δυνάμεις.Αν είχε τέτοιες δυνάμεις αυτή τη στιγμή θα δούλευε για τη κυβέρνηση και το στρατό της χώρας του,δεν θα έκανε ένα σόου στην Ελλάδα.Καλά τα κουτάλια και τα ρολόγια αλλά όλα είναι απλά κόλπα,άγνωστα για το ευρύ κοινό.Εδώ μέχρι και στα παρατράγουδα είδα να κάνουν το κόλπο με τα κουτάλια τί με λες τώρα:D

Αφού το ψάχνεις όπως λες θα ξέρεις για το ξεμπρόστιασμά του σε μια αμερικάνικη εκπομπή πριν λίγα χρόνια οπως και για αυτόν τον αμερικανό καθηγητή που του ζήτησε να τον εξετάσουν αν έχει ιδιαίτερες δυνάμεις και αυτός δεν πήγε.

Sorry αλλά μπροστά στον Chris Angel ο uri δε μου λέει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Φυσικά και ξέρω είναι αυτοί που κάνουν κάποια τεχνάσματα,τρυκ και μαντικά τεχνάσματα.Κάνουν ώρες προετοιμασίας για να τα πετυχούν...Δες και κάποιες αποτυχημένες προσπάθειες και θα καταλάβεις...Μην μας θαμπώνει ότι βλέπουμε σε βίντεο και τηλέοραση.Εγώ πάντως εξακουλουθώ να μην πιστεύω.Και η επιλογή του αν θα πιστεύει κάποιος είναι δική του...ο καθένας έχει την απόψη του...
Ταχυδακτυλουργός είναι αυτός που κάνει κάποια κόλπα πολύ γρήγορα,και δεν καταλαβαίνεις πως μπορεί να το έκανε.Μόλις τώρα έκανα στην μάνα μου,το κόλπο με το λάστιχο και το δαχτυλίδι.Ακόμα δεν το πιστεύει.Αλλά είναι για γέλια το κόλπο.Με καταλαβαίνεις;Πρέπει να ξέρεις τι θέλεις να πετύχεις με ένα κόλπο,πως να το κάνεις ώστε να πετύχεις και να είσαι γρήγορος.Επίσης,ψυχολογείς και το κοινό.Δεν είναι τίποτα μαγικό.Ούτε μαντεψιά στην τύχη.Σε πολλά θέλει τρομερή εξάσκηση.Και τρέλα,στην περίπτωση του Chris Angel.Και τι ακριβώς δεν πιστεύεις;Ότι είναι μάγοι;Ούτε εγώ το πιστεύω.Κόλπα κάνουν οι άνθρωποι,ψυχολογούν τις αντιδράσεις του κοινού,είναι γρήγοροι και προσεκτικοί,είναι προσηλωμένοι σε αυτό που κάνουν κλπ.Το λένε και οι ίδιοι πχ ο Χουντίνι."Δεν είμαι μάγος,ούτε έχω υπερφυσικές δυνάμεις.Ταχυδακτυλουργός είμαι και κάνω κόλπα,που φαίνονται μαγικά,αλλά δεν είναι".Αλλά ο Γκέλερ έχει...υπερφυσικές δυνάμεις,ε;Τι να πει και ο Angel.Δεν ξέρω πως το πετυχαίνει ο Angel,αλλά σίγουρα θέλω να τον δω μια μέρα,με τα ίδια μου τα μάτια.Να είμαι μπροστά όταν περπατάει ανεβαίνοντας στην πρόσοψη ενός 20οροφου κτιρίου ή όταν περπατάει στο κενό,ή όταν κόβεται στην μέση ή δεν ξέρω 'γω τι άλλο.Τα βίντεο είναι φτιαγμένα και οι άνθρωποι απο κάτω συννενοημένοι για να φωνάζουν και να ουρλιάζουν απο έκπληξη;Κάτι άλλο;Δεν ξέρω.Πραγματικά.Πρέπει να διαχωρίζουμε κάποια πράγματα.Άλλα κόλπα είναι αυτά που κάνει ένας ταχυδακτυλουργός,και άλλα αυτά που κάνει ο Angel ή κάποιος αντίστοιχος.Ταχυδακτυλουργικά κόλπα κάνω και εγώ,έστω λίγα.Είμαι...μάγος;Όχι δα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Θαύμα! Θαύμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Χρόνη άσε το καλόπουλο κατά μέρος.Ο τύπος είναι γελοίος και οι εξηγήσεις του ακόμα περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Χρόνη άσε το καλόπουλο κατά μέρος.Ο τύπος είναι γελοίος και οι εξηγήσεις του ακόμα περισσότερο.

Το ξέρω.
Αλλά ήταν το μόνο ελληνικό που ήξερα.
Κυρίως ο Randi λέει αλήθειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Το ξέρω.
Αλλά ήταν το μόνο ελληνικό που ήξερα.
Κυρίως ο Randi λέει αλήθειες.
Κοίτα,απλώς ας μη μπλέξουμε το Άγιο Φως με τον uri geller.Είναι εντελώς άλλο θέμα με πολλή συζήτηση αλλά είναι ένα άλλο θέμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Πάντως,αυτό που ο Angel πέρασε μέσα απο το τζάμι,μπορεί να εξηγηθεί.
Αυτό λέω:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=4IwcBADkz3w&feature=player_embedded[/ame]
Τι εξήγηση δίνετε εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Κοίτα,απλώς ας μη μπλέξουμε το Άγιο Φως με τον uri geller.Είναι εντελώς άλλο θέμα με πολλή συζήτηση αλλά είναι ένα άλλο θέμα:)

Στην αρχή λέει για τα κουτάλια.
Γι' αυτό το έβαλα.
Τώρα για το Άγιο Φως ακριβώς ας μην το συζητήσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Πάντως,αυτό που ο Angel πέρασε μέσα απο το τζάμι,μπορεί να εξηγηθεί.
Αυτό λέω:
https://www.youtube.com/watch?v=4IwcBADkz3w&feature=player_embedded
Τι εξήγηση δίνετε εσείς;
Δεν ξέρω τι εξήγηση να δώσω.Είναι πολύ περίεργο ρε.Σίγουρα κάτι κάνει αλλά δεν ξέρω αν είναι απλώς ταχυδακτυλουργός ο τύπος.Μπορεί να είναι έρχεται από αλλού:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι εξήγηση να δώσω.Είναι πολύ περίεργο ρε.Σίγουρα κάτι κάνει αλλά δεν ξέρω αν είναι απλώς ταχυδακτυλουργός ο τύπος.Μπορεί να είναι έρχεται από αλλού:D

Ας βγάλει το χαρτί και να το κάνει.
Εκεί είναι η μαγκιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Λενε οτι ελεγχει τη σκεψη του αλλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top