pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδια 8ελω βοη8εια...εβγαλα 10500 μορια...
κ μαλλον περναω σε καποια τει χαλκιδασ....
αυτοματισμου(αν πεσει 200 μορια)
μηχανολογιασ(αν δν ανεβει πανω απ 200 μορια) και
ηλεκτρολογιας(αν δν ανεβει πανω απ 700 μορια)


λετε να τ πιασω???
κ αν τ πιασω να παω η να 3αναδωσω??
εμενα μ ψιλοαρεσουν....
αλλα μετα????
εχουν αποκατασταση???


ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:s:s:s:(:(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
τα ιδια τραβαμε κοπελια...και εμενα πρωτη μου επιλογη ειναι οδοντιατρικη και μετα φαρμακευτικη...ομως λογω χημειας και εκθεσης εβγαλα 17.800 μορια...και δεν περναω πια...ολη τη χρονια ξεσκιστικα στο διαβασμα...απελπισια μεγαλη...απο τη μια η μανα μου να γκρινιαζει...να θεωρει τον βαθμο μου αχρηστο...και γενικα εμενα αχρηστη και απο την αλλη το πατερα μου να με καθυσηχαζει και να μου λεει να παω βιολογια και να ξαναδωσω...και φυσικα αυτο θα κανω,θα παω ή βιολογια ή φυσικο και θα ξαναδωσω...και αυτη τη φορα οχι μονο θα πετυχω το στοχο μου αλλα θα επιδιωξω να βγαλω πανω απο 19 χιλιαδες...ετσι για μενα...ή και για να παω ιατρικη..διοτι μου την εδωσε...και δεν με νοιαζει να ξανατραβηξω τα ιδια...αρκει να ειμαι εγω ευτυχισμενη...θα τους αποδειξω τι αξιζω...και σου συνιστω να κανεις το ιδιο..και ευχομαι του χρονου να σε γνωρισω στη σχολη :iagree::no1::thanks:

Σε καμια περιπτωση μην το σκεφτεσαι ετσι! Εχεις πολλες δυνατοτητες μ αυτη τη βαθμολογια, τι να πουν δηλαδη κ αυτοι που βγαλαν 14 και 13 χιλιαδες μορια;

Μην αφηνεις να σε παιρνει απο κατω και μην το βλεπεις πεισματικα.

Δηλωσε καποια σχολη που να σ ενδιαφερει καπως, δες την ενα δυο μηνες και μετα αποφασιζεις αν θα ξαναδωσεις...

Καλη επιτυχια σ ο,τι κι αν κανεις και να ξερεις πως αυτος ο βαθμος δε λεει τιποτα ουτε για σενα ουτε για την προσπαθεια σου! Ειναι απλα ενας αριθμος! Εχω περασει κι εγω πανελληνιες και ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
χαχαχα βλεπω το εκανες το νεο θεματακι..ΜΠΡΑΒΟ....αντε καλες απαντησεις σου ευχομαι........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
χαχαχα βλεπω το εκανες το νεο θεματακι..ΜΠΡΑΒΟ....αντε καλες απαντησεις σου ευχομαι........


χιχιχι....:P
ευχαριστω πολυ....κ ευχαριστω για ολη τν βοη8εια.....;):):D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
φιλε αν σου αρεσουν γνομη μου ειναι να πας και απο οσο ξερω αφτοματισμοι και τετια εχουν ανταποκριση μετα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το ΤΕΙ χαλκίδας,έχω αρκετούς γνωστούς εκεί.Αν είσαι από αθηνα θα μπορείς να πηγαινοέρχεσαι.Εγώ θα σου πρότεινα να ξαναδώσεις πάντως παράλληλα με το ΤΕΙ αν πραγματικά πιστεύεις ότι μπορείς να γράψεις καλύτερα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το ΤΕΙ χαλκίδας,έχω αρκετούς γνωστούς εκεί.Αν είσαι από αθηνα θα μπορείς να πηγαινοέρχεσαι.Εγώ θα σου πρότεινα να ξαναδώσεις πάντως παράλληλα με το ΤΕΙ αν πραγματικά πιστεύεις ότι μπορείς να γράψεις καλύτερα. ;)



να ξαναδωσω???:s:sμ ακουγεται σαν ταση αυτοκτονιασ...:P
απ α8ηνα ειμαι....αλλα με προαστιακο λεσ η με κτελ???
γιατι αμα3ι οι γονεισ μ δν ωλεπω να μ περνουν...με τ ζορι 8α τσ πεισω να παω εκει....:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ξέρω πολλά παιδιά που παίρνουν το ΚΤΕΛ στα κάτω πατήσια και σε 1-2 ώρες είναι χαλκίδα.Βασικά οι περισσότεροι αυτό κάνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ξέρω πολλά παιδιά που παίρνουν το ΚΤΕΛ στα κάτω πατήσια και σε 1-2 ώρες είναι χαλκίδα.Βασικά οι περισσότεροι αυτό κάνουν...


1 χαρα....:)γιατι κ στσ σχλσ τ πειραια για να πασ τν 8εσ 1 ωρα...:P
ειναι δυσκολεσ σχλσ??μετα εχουν αποκατασταση??
σορρυ που σ ζαλιζω απλα πσαχνω να μαθω οτ περισσοτερα μπορεσω....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αν είναι δύσκολες σχολες δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια αλλα από αποκατάσταση είναι μια χαρά τα πράματα όπως και στις περισσότερες σχολες τεχνολογικών εφαρμογών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αν είναι δύσκολες σχολες δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια αλλα από αποκατάσταση είναι μια χαρά τα πράματα όπως και στις περισσότερες σχολες τεχνολογικών εφαρμογών.



πφφφ....απλωσ επειδη δν 8α ναι κ η καλυτερη μ να πηγαινω κα8ε μερα εκει κ να παρακολουθω...για αυτο ρωταω...:P
τεσπα...ελπιζω να πιασω καποιεσ απ αυτεσ τσ 3 π 8ελω γτ αλλιωσ.....:jumpy::jumpy::(:'(

ααα...εχω ακουσει οτ εχουν κ καλεσ εγκαταστασεισ....:P:Pσ εχουν πει κτ τετοιο οι φιλοι σ???:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Δεν είναι υποχρεωτικό να πηγαίνεις κάθε μέρα...μονο όταν έχεις εργαστήρια δηλαδή δυο φορες την εβδομάδα maximum.Για τις εγκαταστάσεις δεν ξέρω και πολλά αλλα μπορώ να μάθω.Το μονο που ξέρω σίγουρα είναι ότι το ΤΕΙ δεν είναι στην Χαλκίδα αλλα σε ένα χωριο έξω από αυτήν (Ψαχνά νομίζω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Δεν είναι υποχρεωτικό να πηγαίνεις κάθε μέρα...μονο όταν έχεις εργαστήρια δηλαδή δυο φορες την εβδομάδα maximum.Για τις εγκαταστάσεις δεν ξέρω και πολλά αλλα μπορώ να μάθω.Το μονο που ξέρω σίγουρα είναι ότι το ΤΕΙ δεν είναι στην Χαλκίδα αλλα σε ένα χωριο έξω από αυτήν (Ψαχνά νομίζω).


αχααα..να και κατι π μα8αμε....:):P¨
δν νμζ να ναι μακρια απ τν χαλκιδα ομωσ??:s
8α ναι ομωσ 2 φορεσ τν ςεεκ τ εργαστηρια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το ΤΕΙ είναι κοντά στην χαλκίδα και υπάρχει και ειδικό λεωφορείο για τους φοιτητές που πηγαίνει από Χαλκίδα στο ΤΕΙ.Τα εργαστήρια αν δεν κάνω λάθος είναι 2 σε κάθε εξάμηνο οποτε το πολύ δυο φορες θα είναι υποχρεωτικό να πηγαίνεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Το ΤΕΙ είναι κοντά στην χαλκίδα και υπάρχει και ειδικό λεωφορείο για τους φοιτητές που πηγαίνει από Χαλκίδα στο ΤΕΙ.Τα εργαστήρια αν δεν κάνω λάθος είναι 2 σε κάθε εξάμηνο οποτε το πολύ δυο φορες θα είναι υποχρεωτικό να πηγαίνεις. :P



δλδ κομπλε....:):P
πωωω....μακαρι να μν ανεβουν πλ οι βασεισ κ να τ πιασω...:):):D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Όσο και να ανεβουν σίγουρα θα πιάνεις κάποιο από τα τρία(αυτό ακούστηκε κάπως? :P).Ποιο θα δηλώσεις πρώτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Όσο και να ανεβουν σίγουρα θα πιάνεις κάποιο από τα τρία(αυτό ακούστηκε κάπως? :P).Ποιο θα δηλώσεις πρώτο?


χαχαχα...τ θεμα ειναι να πιασω καποιο απ τ 3 κ οχι τ 3....:P:P
πρςτο τ αυτοματισμου...κ μετα η τ ηλεκτρολογιασ η τ μηχανολογιασ...αλλα μλν τ ηλεκτρολογιασ γτ μεσα εχει πιο πλ με ενεργειες απ οτ τ μηχανολογιασ π μ ενδιαφερουν....:):P
εσ τ λεσ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Όχι ότι έχω ιδιαίτερη ιδέα αλλα και γω κάπως έτσι θα τα έβαζα . :P
Το ΤΕΙ ηλεκτρολογίας έχει την καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση από τα τρία από όσο ξέρω πάντως.Καλή επιτυχία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Όχι ότι έχω ιδιαίτερη ιδέα αλλα και γω κάπως έτσι θα τα έβαζα . :P
Το ΤΕΙ ηλεκτρολογίας έχει την καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση από τα τρία από όσο ξέρω πάντως.Καλή επιτυχία! :)



ευχαριστω πλ ρε φιλε...
κ για τν βοηθεια...
και να σ πω...μηπως ξερεισ αν μετα τ τει πασ για μεταπτυχιακο εισαι σαν αει??
η τεσπα για να γινεισ αει τ πρπ να κανεισ???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μετά από το ΤΕΙ μπορείς να δώσεις κατατακτήριες για να πας στο αντίστοιχο ΑΕΙ (πχ από Μηχανολογία σε Μηχανολόγους Μηχανικούς ) και να μπεις στο 3 έτος νομίζω.
Τώρα αν ΤΕΙ + Μεταπτυχιακό = ΑΕΙ δεν το ξέρω να σου πω την αλήθεια αλλα υπάρχει αντίστοιχο θέμα στο ischool ( https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=42021 ) στο οποιο έχουν διατυπωθεί διαφορες απόψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top