Μεγάλο μπλέξιμο...

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Ναι νιωθω και εγω διαφορετικα για αυτην.Προτιμω να την κοιταω στα ματια παρα σε αλλα σημεια.Θυμαμαι και 1 μερα που ειχα πει κατι και αυτη γελασε.Αυτο το χαμογελο ακομα δεν το εχω βγαλει απο το μυαλο μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ναι νιωθω και εγω διαφορετικα για αυτην.Προτιμω να την κοιταω στα ματια παρα σε αλλα σημεια.Θυμαμαι και 1 μερα που ειχα πει κατι και αυτη γελασε.Αυτο το χαμογελο ακομα δεν το εχω βγαλει απο το μυαλο μου..

Προκοπη εισαι απο τα λιγα αγορια που βλεπουν και τα εσωτερικα χαρσματα μιας κοπελας και αυτο ειναι πολυ θετικο (σε αντιθεση με τους συμμαθητες μου και οχι μονο!)!Τα περισσοτερα κοριτσια στην ηλικια μας το εκτιμανε ιδιετερα αυτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ναι νιωθω και εγω διαφορετικα για αυτην.Προτιμω να την κοιταω στα ματια παρα σε αλλα σημεια.Θυμαμαι και 1 μερα που ειχα πει κατι και αυτη γελασε.Αυτο το χαμογελο ακομα δεν το εχω βγαλει απο το μυαλο μου..
Ωωω, σε καταλαβαίνω :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top