Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,065 μηνύματα.
(Αυτό που δε μ' αρέσει είναι ότι αρέσει να φαίνεται το εσώρουχο στην πλειονότητα των αγοριών. Μη πω σ όλα.:P)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

ένα αγόρι που είχε φορέσει στρινγκ , μου είχε πει ότι είναι πολύ άνετο εκεί κάτω, βέβαια δε μπορούσε να τρέξει, λόγω jingle bells :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Με αφορμή τη φωτογραφία του Dias, να πω πως ούτε στα αγόρια μαρέσει να φαίνεται το εσώρουχο.
Δηλαδή τα ΠΟΛΥ χαμηλοκάβαλα.
Έχω δει κ περιπτώσεις που ταιριάζουν το εσώρουχο με την μπλούζα. :P

-Επίσης, έχω δει γέρο με στριγκ στην παραλία :sick:-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,065 μηνύματα.
ένα αγόρι που είχε φορέσει στρινγκ , μου είχε πει ότι είναι πολύ άνετο εκεί κάτω, βέβαια δε μπορούσε να τρέξει, λόγω jingle bells :P
Και μια που βγήκαμε οφφ: Πάντα είχα απορία πώς έτρεχαν οι αρχαίοι γυμνοί στους αγώνες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Tι γνωμη εχετε για τις μπλουζες που μπορουμε να εκτυπωσουμε μονοι-ες μας στα κοριτσια(ειδικα)?

Εγω τις λατρευω αλλα δεν ξερω κατα ποσο αγοροφερνουν....

Θελω να εκτυπωσω μερικες..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Tι γνωμη εχετε για τις μπλουζες που μπορουμε να εκτυπωσουμε μονοι-ες μας στα κοριτσια(ειδικα)?

Εγω τις λατρευω αλλα δεν ξερω κατα ποσο αγοροφερνουν....

Θελω να εκτυπωσω μερικες..............

Και μένα μου αρέσουν πολύ! Έχω 2-3 από κάτι ελληνικά sites που διαλέγεις σχέδια ή κείμενα :D
Έχω μία που λέει : Allergic to mornings και κάτι άλλες με άλλα slogan.
Για να μην αγοροφέρνουν διαλέγω το γυναικείο t-shirt, όχι το unisex!
Και πάλι το παν είναι ο συνδυασμός. Jean, μπαλαρίνες και το κοντομάνικο είναι οκ , αλλά και με φόρμα, γιατί όχι σιγά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Με αφορμή τη φωτογραφία του Dias, να πω πως ούτε στα αγόρια μαρέσει να φαίνεται το εσώρουχο.
Δηλαδή τα ΠΟΛΥ χαμηλοκάβαλα.
Έχω δει κ περιπτώσεις που ταιριάζουν το εσώρουχο με την μπλούζα. :P
ναι και εμένα δεν μου αρέσει καθόλου! Το θεωρώ βλακεία. Γενικά δεν μου αρέσουν αυτά τα "in" και "προχώ" είμαι κάπως πιο συντηρητική:P προτιμώ δλδ τα κλασικά!!
Θεέ μου νιώθω ότι ακούγομαι σαν γιαγια!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Tι γνωμη εχετε για τις μπλουζες που μπορουμε να εκτυπωσουμε μονοι-ες μας στα κοριτσια(ειδικα)?
Εγω τις λατρευω αλλα δεν ξερω κατα ποσο αγοροφερνουν....
Θελω να εκτυπωσω μερικες..............
Τα Τ-shirts είναι unisex. Φορούνται άνετα και από αγόρια και από κορίτσια. Πέρα από το ότι μπορείς να τυπώσεις ό,τι γουστάρεις, σε ό,τι χρώμα θες είναι και πολύ άνετα και συνδυάζονται πολύ εύκολα.
Εγώ π.χ που έχω αδυναμία στα μαύρα T-shirts, τύπωσα πρόπερσυ ένα με το π του τριγωνομετρικού κύκλου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Και μια που βγήκαμε οφφ: Πάντα είχα απορία πώς έτρεχαν οι αρχαίοι γυμνοί στους αγώνες.


Δία μπορείς να βρεις εικόνα του περίφημου : string αυτοκινήτου ;; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εντάξει κάνεις πλάκα έτσι;;:P και εγώ στην φιλολογο στο γυμνάσιο ( α' γυμνασίου μαλιστα!) το είδα (χωρίς την σερβιέτα όμως!!) Λες να το έχουν οι φιλόλογοι;; Θεέ μου και εγώ φιλόλογος θα γίνω!:confused:

καλά ναι... :whistle:
με αυτην που κανω ιδιαιτερα φορα στρινγκ και οταν σκυβει φαινεται... βασικα νομιζω εχει τυχει να φαινεται και χωρις να σκυψει...
περσι εκανα μαζι με μια κοπελα και λιωναμε στο γελιο... (δεν ειναι και ωραια η φιλολογος :()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εγώ π.χ που έχω αδυναμία στα μαύρα T-shirts, τύπωσα πρόπερσυ ένα με το π του τριγωνομετρικού κύκλου. :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
με αυτην που κανω ιδιαιτερα φορα στρινγκ και οταν σκυβει φαινεται... βασικα νομιζω εχει τυχει να φαινεται και χωρις να σκυψει...
περσι εκανα μαζι με μια κοπελα και λιωναμε στο γελιο... (δεν ειναι και ωραια η φιλολογος :()
κ οι ασχημες εχουν δικαιωμα στα στρινγκ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Αγόρια και κορίτσια, πολλά μηνύματα και δεν μπορώ να απαντήσω ξεχωριστά. Πρώτα από όλα, συγχαρητήρια στη δημιουργό του θέματος. :clapup:Μπράβο μου!!! Χαχαχα.

Τώρα σοβάρα. Έίδα από ενά από τα παλικάρια μας ότι είπε ότι η θυλυκότητα υπάρχει μέσα μας είτε την έχουμε είτε όχι. Το παπούτσια δεν παίζει ρόλο. Συμφωνώ εν μέρη. Βλέπω κοπέλες με φόρμες και αθλητικά τα οποία τα προτιμώ και τα βλέπω συχνά λόγο αθλήματος οι οποίες βγάζουν πολύ θυληκότητα είναι αλήθεια. Επίσης, βλέπω κοπέλες με γόβες και φορεματάκια οι οποίες μοιάζουν με ποδοσφαιριστές. Παρ'όλα αυτά, πιστεύω πως κάθε κοπέλα έχει μέσα της θυληκότητα και μπορεί να τν βγάλει. Εννοείται όμως πως ένα παπούτσι δεν βγάζει την κοπέλα απο μέσα μας.

Επίσης, ένα άλλο παλίκαρι μας είπε για τα χρώματα. Όπως καταλάβατε ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΑΓΜΕΝΑ!!!

Όσο για τα κορίτσια της παρέας. Έχω μία καθηγήτρια η οποία έχει ένα άθλιο μαλί, κόκκινο χρώμα με πράσινη ανταύγια, και μου φοράει φόρμα με αθλητικά κανονικά και πουκάμισο ή μπαλαρίνες με φόρμα. Καλά για τα μπουφαν της μην μιλήσω. Τα ίδια με της γιαγιά μου. Τρυπούλα στη μύτη και το παίζει γκόμενα. Τι να πεις? Υπάρχουν κοπέλες και γυναίκες που δεν έχουν αυτογνωσία.

Ερώτηση τώρα. Σας είπα ότι έχω κόλλημα και θέλω να τεριάζω ακριβώς τα χρώματα των ρούχων και των παπουτσιών μου. Εσείς το κάνετε? Ξέρω πως δεν είναι αναγκαίο. Αλλά ρωτάω μήπως είμαι η μόνη,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσουν οι αντιθεσεις. Μου φαινεται μονοτονο ναναι ολα ταιριαστα (μου θυμιζει λιγο τη γιαγια μου) αλλα περι ορεξεως.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Δεν λέω να είναι όλα τα ίδιο χρώμα. Αλλά δεν φοράω εύκολα τριχρωμία. Μ'αρεσουν 2 χρώματα μόνο να φοράω.

Και κάτι άλλο. Τώρα είδα τα μηνύταμα τα προηγούμενα. Τα t-shirts που τυπώνουμε μόνοι μ'αρέσουν αλλά αναλόγως με τι θα το φορέσεις. Με αθλητικά δεν μαρέσει. Προτιμώ σκέτα μπλουζάκια ή τα τελείως αθλητικά. Επίσης δεν μαρέσει με μπαλαρίνες και τέτοια. Θα μπορούσες να τα φορέσεις με τζιν και Vans. Ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
Όσο για τα εσώρουχα που φαίνονται. Δεν με ενοχλεί τόσο στα αγόρια. Αναλόγως όμως και το σύνολο. Αυτό δεν μαρέσει στα αγόρια είανι να φαίνεται το σώμα τους. Δηλάδη η μπλούζα τους να είναι πολύ κοντη. Το σιχαίνομαι..
Φανταστείτε πως στο πόλο όλοι οι άνδρες φοράνε τα μαγιώ πολύ χαμηλά και φαίνονται όλα:redface: δεν μαρέσει καθόλου. Τόσο δύσλκολο είανι να σφίξουν το μαγιώ τους??
Επίσης και στις κοπέλες το θεωρώ αντιαισθητικό να φαίνεται το εσωρουχο τους. Ειδικά αν είναι στρινγκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Α εμενα μ' αρεσει παρα πολυ να φοραω διαφορετικα χρωματα! Ενταξει, οχι να γινομαι παλιατσος, αλλα η αντιθεση μ' αρεσει, εστω και αν ειναι μονο σε κοσμημα ή σε κορδελα!
Σ' αυτο που λες Τανια, εμενα μου τη δινουν επισης αυτοι που εχουν ωραιο σωμα (και το ξερουν), να φορανε πολυ στενα μπλουζακια για να φαινονται οι κοιλιακοι...ενταξει ρε φιλε, κανεις 5 ωρες γυμναστηριο/μερα, αλλα πρεπει να το μαθει ολη η υφηλιος? Φορα κατι λιγοτερο εφαρμοστο!
Και επισης μου φαινεται αντιαισθητικο το να φαινεται το εσωρουχο, και σε αγορια και σε κοριτσια...αλλιως δε θα λεγοταν ΕΣΩρουχο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Α εμενα μ' αρεσει παρα πολυ να φοραω διαφορετικα χρωματα! Ενταξει, οχι να γινομαι παλιατσος, αλλα η αντιθεση μ' αρεσει, εστω και αν ειναι μονο σε κοσμημα ή σε κορδελα!
Σ' αυτο που λες Τανια, εμενα μου τη δινουν επισης αυτοι που εχουν ωραιο σωμα (και το ξερουν), να φορανε πολυ στενα μπλουζακια για να φαινονται οι κοιλιακοι...ενταξει ρε φιλε, κανεις 5 ωρες γυμναστηριο/μερα, αλλα πρεπει να το μαθει ολη η υφηλιος? Φορα κατι λιγοτερο εφαρμοστο!
Και επισης μου φαινεται αντιαισθητικο το να φαινεται το εσωρουχο, και σε αγορια και σε κοριτσια...αλλιως δε θα λεγοταν ΕΣΩρουχο...

Ή και αυτοί/ες που ενώ ξέρουν ότι έχουν ωραίο σώμα,
βγάζουν τις γνωστές φωτογραφίες με το κινητό στον καθρέφτη με λεζάντα του τύπου ''βγήκα χάλια.''
Και να χουν 20+ σχόλια από κάτω που να λένε ''όχι, εισαι κουκλα/ος κτλ'' και να εξακολουθεί το άτομο να λέει ''όχι δεν είμαι''.:confused:

Τι να πει κανείς. Μυστήριο ζώο ο άνθρωπος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
κ οι ασχημες εχουν δικαιωμα στα στρινγκ:clapup:
χαχα ηξερα οτι καποιος θα ελεγε κατι τετοιο! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Παιδιάαααα...Λοιπόν, πρόβλημα.....Έχω να πάω σε γάμο και ψάχνω φόρεμα και παπούτσια... Έχω ένα φόρεμα καλοκαιρινό μαύρο άσπρο κοραλί εξώπλατο και σκέφτομαι τι παπούτσια να βάλω. Λέω μαύρα πέδιλα... Τι λέτε? Επίσης σκέφτομαι να πάω να πάρω καινούργιο φόρεμα αν βρω κανένα ωραίο. Αν ξέρετε μαγαζί στη Θεσσαλονίκη ή στη Λάρισα ενημερώστε με. Πέιτε καμία ιδέα.....
:hmm: Επίσης, ώρα για συζήτηση.Πως σας αρέσει να ντύνεστε? Τι ρούχα προτιμάτε? Από που ψωνίζετε?
Σε τι τιμή θέλεις να είναι περίπου το φόρεμα?Έχω κάνει και εγώ μία έρευνα για φόρεμα στη Λάρισα για έναν αρραβώνα που θα πάω..Το teens έχει μερικά ωραία λίγο πιο επίσημα και το yours..επίσης μου άρεσε και στο bsb ένα σχέδιο..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top