Καφετέρια του iSchool ΙΙ

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,206 μηνύματα.
Γεια σας παδιες
 

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 159 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,206 μηνύματα.
καλως το παλικαρι ☕ τα pince nez τα βρηκες πουθενα? γιατι απο περιεργεια εψαξα στο etsy και βρηκα αρκετες αγγελιες απο ευρωπαϊκη ενωση με μη-εξωφρενικα μεταφορικα
πχ
https://www.etsy.com/listing/1741745450/antique-metal-pince-nez?click_key=8a19f987be96af4e508510e78b583870c91d99a3:1741745450&click_sum=98c6a698&ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=pince+nez+eyeglasses&ref=sr_gallery-1-6&organic_search_click=1&content_source=a7e41890d057332a22b47a3b651074f01731b64d%3A1741745450
Θα πιω πρεζόκρασο στο ονομα σου κυρα μου ευγε ευγε

δε βρηκα πουθενα φυσικο κατασδτημα που να πουλαει pince nez (τα αυθεντικα τα μεταλλικα μοως, οχι τις παπαριες τα σιλικονατα..)
Μου φαινεται οτι θα περιμενω να τα παρω καμποσο καιρο.. ουτως η αλλως τωρα εχουμε πιο σημαντικες πρωτερεαιοτητες (τα κανονικα γυαλια που θα παρω σε στυλ πασχαλιδη)
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,206 μηνύματα.
Έχω σκυλοβαρεθει
 

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
IMG_20240809_203200.jpg

το αγαπησα τελικα αυτο το παγκακι . ευχαριστω νεαρε για το κινητρο που με οδηγησε στην ανακαλυψη του. ακομα δεν εχουν ερθει οι εμποροι οργανων οποτε περιμενω διαβαζοντας καφκα. πολυ γαληνια ατμοσφαιρα.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,206 μηνύματα.
Μεταμόρφωση... Κουλτουριαρα, πολύ καλά σε βρίσκω .

Μετά διάβασε τον ξένο του Αλμπέρ Καμύ, that shit destroyed me
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,206 μηνύματα.
Μουχει ψιλοκολλησει μια μανια με φυσική παλι :closed-topic:
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,206 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,887 μηνύματα.
Αα έτσι το εννοείς, νόμιζα για το μάθημα.
Όχι τότε, καλό είναι τέτοια μανία να μη σε πιάνει. Είναι ένα συμπαθητικό μάθημα, αλλά ως εκεί.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,268 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,206 μηνύματα.
Να ένα πρόβλημα που δεν είχα αντιμετωπίσει ποτέ στη σχολική μου πορεία :lol:
πληβείε :mpliaks:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αα έτσι το εννοείς, νόμιζα για το μάθημα.
Όχι τότε, καλό είναι τέτοια μανία να μη σε πιάνει. Είναι ένα συμπαθητικό μάθημα, αλλά ως εκεί.
Θελω στο μελλον να εχω στυλ σακακι γραβάτα πουκάμισο καβουράκι πίπα pince-nez και trench coat και νιωθω οτι το φυσικο χημικο βιολογικο θα το συνοδευει τελεια
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,268 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,206 μηνύματα.
Από θετικά μαθήματα η αγάπη μου ήταν για τα μαθηματικά, η φυσική ποτέ δεν με κέρδισε ιδιαίτερα. Αλλά εντάξει, φυτ καλός ήμουν σε όλα.
Καλα και γω ιστορία 19 αρχαία 20 εκθεση 20 εβγαά β λυκείου απλά άκουσα το διαβολάκι που καθεται στον αριστερό ώμο μου :bye2:
Σιγα, παντε με λεγανε φυτό (ακομα και οταν εβγαλα 16 στη γ γυμν γιατι ολοι ειχαν βγαλει 12)
Παλια με πείραζε, τωρα το παιρνω ως κομπλιμεντο
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 3,268 μηνύματα.
Καλα και γω ιστορία 19 αρχαία 20 εκθεση 20 εβγαά β λυκείου απλά άκουσα το διαβολάκι που καθεται στον αριστερό ώμο μου :bye2:
Σιγα, παντε με λεγανε φυτό (ακομα και οταν εβγαλα 16 στη γ γυμν γιατι ολοι ειχαν βγαλει 12)
Παλια με πείραζε, τωρα το παιρνω ως κομπλιμεντο
Κοπλιμέντο είναι. Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.
 

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
σκεφτομαι να προσπαθησω να μακρυνω τα μαλλια μου (κρατωντας τις πλευρες ξυρισμενες με σκοπο το undercut ισως) αλλα επειδη ειμαι αντιδραστικο πλασμα θελω να συνεχισω να σπαω τα νευρα των γονιων μου με το high taper fade που εχω τωρα. i have two wolves inside me one wants to experiment and the other wants to be an annoying little shit
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,206 μηνύματα.
σκεφτομαι να προσπαθησω να μακρυνω τα μαλλια μου (κρατωντας τις πλευρες ξυρισμενες με σκοπο το undercut ισως) αλλα επειδη ειμαι αντιδραστικο πλασμα θελω να συνεχισω να σπαω τα νευρα των γονιων μου με το high taper fade που εχω τωρα. i have two wolves inside me one wants to experiment and the other wants to be an annoying little shit
βαψτο ξανθο και ξυρισε το
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,648 μηνύματα.
Αα έτσι το εννοείς, νόμιζα για το μάθημα.
Όχι τότε, καλό είναι τέτοια μανία να μη σε πιάνει. Είναι ένα συμπαθητικό μάθημα, αλλά ως εκεί.
μαρη τοσο ευκολα προδιδεις την επιστημη σου ; :loltooth:
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,887 μηνύματα.
Καλα και γω ιστορία 19 αρχαία 20 εκθεση 20 εβγαά β λυκείου απλά άκουσα το διαβολάκι που καθεται στον αριστερό ώμο μου :bye2:
Σιγα, παντε με λεγανε φυτό (ακομα και οταν εβγαλα 16 στη γ γυμν γιατι ολοι ειχαν βγαλει 12)
Παλια με πείραζε, τωρα το παιρνω ως κομπλιμεντο
Καλά και εμένα έτσι με λέγανε πάντα σε ολόκληρη τη σχολική μου καριέρα. Στην πρώτη λυκείου μάλιστα μου είχαν πει το ιδιαίτερα ευφάνταστο "γιατί δεν κάθεσαι κάτω από εκεί (μου δείχνουν ένα πλακάκι στο ταβάνι με μούχλα) ώστε να ποτίζεσαι κιόλας;".
Αλλά στα διαγωνίσματα δεν ξέρω πώς γινόταν και ξεχνούσαν όλες τις προσβολές, και δώστου να ζητάνε βοήθεια.
μαρη τοσο ευκολα προδιδεις την επιστημη σου ; :loltooth:
Λες και δε με ξέρετε, αφού ευκαιρία ψάχνω! :lol:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top