Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Κάμπια

Διάσημο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,086 μηνύματα.
έστειλα και σκριν πάνω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ισως να ειναι κι αυτο αλλά κάποιοι γνωστοί μου συνδεθηκαν
Ααα σόρρυ, δεν το είδα!

Λέω να περιμένεις μια-δυο μέρες γιατί μπορεί να κολλάει το σύστημα. Και σε έμενα το ίδιο γινόταν και είχα φρίξει
 

smarw

Δραστήριο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Ααα σόρρυ, δεν το είδα!

Λέω να περιμένεις μια-δυο μέρες γιατί μπορεί να κολλάει το σύστημα. Και σε έμενα το ίδιο γινόταν και είχα φρίξει
Ουφ , μακάρι να είναι αυτό. Κι εγω αγχώνομαι πολύ με κάτι τετοια
Σε ευχαριστώ πολυ<3
 

Κάμπια

Διάσημο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,086 μηνύματα.
Ουφ , μακάρι να είναι αυτό. Κι εγω αγχώνομαι πολύ με κάτι τετοια
Σε ευχαριστώ πολυ<3
Δεν κάνει τίποτα. Ο,τι και να έχει γίνει, μπορείς να απευθυνθείς στην γραμματεία και να στο φτιάξει. Μην αγχώνεσαι, αρχές είναι
 

smarw

Δραστήριο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Δεν κάνει τίποτα. Ο,τι και να έχει γίνει, μπορείς να απευθυνθείς στην γραμματεία και να στο φτιάξει. Μην αγχώνεσαι, αρχές είναι
τελικά είχα λάθος στοιχεία , ευτυχώς στη γραμματεία ειναι εξυπηρετικοί
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,904 μηνύματα.
καλημερες στην ομαδα
 

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 301 μηνύματα.

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,904 μηνύματα.
ζω, παλευω με φυσικη του σχολειου τωρα :P
 

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 301 μηνύματα.

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,904 μηνύματα.
τα φυλοσύνδετα μη ειρωνικά με κανουν να νιώθω λες και ειμαι καθυστερημένος δεν αντέχω
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,904 μηνύματα.
Ναι αλλα απο τα οικονομικα δεν θα γινοσουν ενας επιτυχημενος επιστημονας , τα αγαθα κοποιος κτωνται :bleh:
πολύ bold of you να υποθέσεις οτι θα γίνω καν επιτυχημένος επιστήμονας.
Στην καλύτερη περίπτωση με βλέπω ως καθηγητή ή σε εργαστήριο ολη μέρα και να γυρνάω σπίτι κια να διαβάζω αρχαία ιστορία :P
 

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Δεν κάνω φροντιστήριο για τις πανελλήνιες προς το παρόν (θα κάνω μερικά μαθήματα μετά τα Χριστούγεννα). Και ως τότε προσπαθώ να βγάλω την ύλη από όλα, μέσω βοηθημάτων. Αυτές τις μέρες, από χημεία, τελειώνω την οξειδοαναγωγή, έχω λύσει τα πάντα. Ή που γενικά, θα πατώσω ή θα αριστεύσω. Δεν βλέπω μέση λύση 🤣
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,904 μηνύματα.
αυτο παλι πως προεκυψε :beating:
Απλώς μου αρέσει η αρχαία ιστορία και γενικότερα η ιστορία.
Δε θα μπορούσα να τη μαθω σε πλαισιο πανελληνιων. Περισσότερο για ψυχαγωγία οταν δεν εχω κατι αλλο να κανω..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν κάνω φροντιστήριο για τις πανελλήνιες προς το παρόν (θα κάνω μερικά μαθήματα μετά τα Χριστούγεννα). Και ως τότε προσπαθώ να βγάλω την ύλη από όλα, μέσω βοηθημάτων. Αυτές τις μέρες, από χημεία, τελειώνω την οξειδοαναγωγή, έχω λύσει τα πάντα. Ή που γενικά, θα πατώσω ή θα αριστεύσω. Δεν βλέπω μέση λύση 🤣
Ομοίως.
Και εμείς τώρα στο σχολείο οξειδοαναγωγή είμαστε. Στο φροντιστήριο καναμε σπ δεσμούς και θερμοχημεια
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,147 μηνύματα.
Απλώς μου αρέσει η αρχαία ιστορία και γενικότερα η ιστορία.
Δε θα μπορούσα να τη μαθω σε πλαισιο πανελληνιων. Περισσότερο για ψυχαγωγία οταν δεν εχω κατι αλλο να κανω..
ενταξει τοτε , φοβηθηκα μη σου μπηκαν ιδεες και για θεωρητικη , :popeanim:
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6,904 μηνύματα.

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Ομοίως.
Και εμείς τώρα στο σχολείο οξειδοαναγωγή είμαστε. Στο φροντιστήριο καναμε σπ δεσμούς και θερμοχημεια

Θερμοχημεία θα ξεκινήσω από αύριο/μεθαύριο. Θερμοχημεία υπολογίζω να τη βγάλω μέχρι αρχές Νοέμβρη. Ένα μήνα τα άλλα μετά ΧΙ, Κινητική, ΠΠ. Και από ένα μήνα σε pH και Οργανική. Κάπως έτσι το έχω σχεδιάσει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γενικά, αν όλα πάνε όπως πρέπει, ως Φεβρουάριο θα έχω τελειώσει σε όλα. Για να κάνω επαναλήψεις μετά και μάθημα όπου εχω δυσκολία στοχευμενα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ως τότε θα σας ζαλίζω 😝
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top