Θέλω βοήθεια απο παδί Γ' λυκειου

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν ανώτερες σχολές.Υπάρχουν υψηλόβαθμες.

Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
κ για να ξερεις ενας υδραβλικως βγαζει τα ιδια λεφτα η παραπανω απο οδοντιατρο (υπαρχουν λιγοι υδραβλικη=ζητηση μεγαλη) και σε γαμανε μετα, ολο κατι 50ακια θελουν οι πουστιδες. Επισης δεν θα περασεις το ανχος των εξετασεων, και θα εχεις πιο ευχαριστη δουλεια. Μην πεις πως δεν ειναι! Προτιμας να εξεταζεις τα γεροντακια η να βγαζεις δοντια απο μικρα παιδακια;
Αλλα νταξ, ο καθενας με τα γουστα του.
Εγω θελω να γινω τεχνικος Η/Υ και να ανοιξω το μαγαζι μου :) Θα πουλαω διαφορα πραγματα, πχ, θηκες, καρτες γραφικων, αξεσουαρ για λαπτοπ( ποντικια, τσαντες κτλ) και σκεφτομαι κ βιντεοπαιχνιδια, αλλα δεν ειμαι σιγουρος αμα συμφαιρει γιατι οι πιο πολυ τα αγοραζουν απο γνωστα μαγαζια. Ολα αυτα μπορω να τα κανω με ενα 16, οποτε χαλαρααααα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
κ για να ξερεις ενας υδραβλικως βγαζει τα ιδια λεφτα η παραπανω απο οδοντιατρο (υπαρχουν λιγοι υδραβλικη=ζητηση μεγαλη) και σε γαμανε μετα, ολο κατι 50ακια θελουν οι πουστιδες. Επισης δεν θα περασεις το ανχος των εξετασεων, και θα εχεις πιο ευχαριστη δουλεια. Μην πεις πως δεν ειναι! Προτιμας να εξεταζεις τα γεροντακια η να βγαζεις δοντια απο μικρα

Χοχο, τώρα που θα αναγκάζονται να κόβουν αποδείξεις θα ακολουθήσουν άλλη τακτική.. Με απόδειξη 50 euro, χωρίς απόδειξη 30 ..:jumpy:
-----------------------------------------
Εγω θελω να γινω τεχνικος Η/Υ και να ανοιξω το μαγαζι μου :) Θα πουλαω διαφορα πραγματα, πχ, θηκες, καρτες γραφικων, αξεσουαρ για λαπτοπ( ποντικια, τσαντες κτλ) και σκεφτομαι κ βιντεοπαιχνιδια, αλλα δεν ειμαι σιγουρος αμα συμφαιρει γιατι οι πιο πολυ τα αγοραζουν απο γνωστα μαγαζια. Ολα αυτα μπορω να τα κανω με ενα 16, οποτε χαλαρααααα :)

Και για να ανοίξεις μαγαζί δε θες βαθμό... Κεφάλαιο θες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top