Τεχνολογία - Εργασία τεχνολογίας Β' Γυμνασίου.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
εγω εχω εργασια για τα πηρυνικα εργοστασια τελειο εεεεεε?????????:D:jumpy:
Ναι...ειδικά αν δεν κάνεις καθόλου ακούγεται τέλειο...:(:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andriannamp

Νεοφερμένος

Η andriannamp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια μπορει καποιος να μου πει γρηγορα πληροφοριες για τον διευθυντη παραγωγης???PLEASEEEEEEE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoula!

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ποπο...τι είναι αυτή η Τεχνολογία...! Σε μας το Α τρίμηνο έκανε μόνο θεωρία... :jumpy:Τέλος πάντων, που θα βρω πληροφορίες για μια βιομηχανία εσωρούχων???? Ας βοηθήσει κάποιος....:jumpy:help!!!!!!!!!!!!!!

για άλλο πράγμα δεν βρήκες να ζητήσεις ρε φίλε μόνο βιομηχανία εσωρούχων είχε? :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoCo0o0:-):-P:-0

Νεοφερμένος

Ο LoCo0o0:-):-P:-0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδια θελω γενικα πληροφοριεσ για ξενοδοχειο αεροδρομιο εκδοτικο οικο σινεμα και ραδιοφωνικο σταθμο ευχαριστω προκαταβολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
παιδια εγω χθες εγινα δ/ντρια marketing και τωρα πρεπει να βρω ονομα για μια γαλακτοβιομηχανια και να σχεδιασω το logo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fredy

Νεοφερμένος

Ο fredy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μπορεις να κανεις τη μακετα σε ηλεκτρονικη μορφη! ειναι πολυ ευκολο κατεβασε το google sketch up και φτιαξ τη σε 3D :no1:ειναι καταπληκτικο:jumpy:!!!!

βαλε το ονομα του διευθυντη που εισαι π.χ. (διευθυντης οικονομικων) με εισαγωγικα στο google και θα βρεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anneliza

Νεοφερμένος

Η anneliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδιά θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει να δημιουργήσω ένα ερωτηματόλογιο σχετικό με την προτίμηση των πολιτών για το γάλα που καταναλώνουν ?
ευχαριστώ εκ των πρωτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina99

Νεοφερμένος

Η Μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
νομίζω οτι αυτο που εχω θα σε βοηθησει...
1. ποια θεωρειτε καλυτερη ποιοτητα τα ελληνικα ή τα εισαγομενα?
1.ελληνικα
2.εισαγωμενα
3.εξισου και τα δυο

2.ποιο ειδος γαλακτος εμπιστευεστε περοσσοτερο για εσας και τα παιδια σας?
1.ελληνικα
2.εισαγωμενα
3.εξισου και τα δυο

3.ποσο συχνα αγοραζετε βιολογικο γαλα?
1.πολυ συχνα
2.συχνα
3.μερικες φορες
4.σπανια
5.ποτε

4.θεωρειτε καλυτερης ποιοτητας το βιολογικο γαλα σε σχεση με το συμβατικο?
1.ναι
2.οχι

5.συνολικα ποιο ειναι το σημαντικοτερο κριτηριο οταν αγοραζετε γαλα?
1.ποιοτητα
2.τιμη
3.προελευση
4.πιστοποιηση
5.γευση

6.ποσες φορες την εβδομαδα τρωτε γαλακτοκομικα προιοντα?
1.καθε μερα
2.5-6 φορες την εβδομαδα
3.3-4 φορες την εβδομαδα
4.1-2 φορες την εβδομαδα
5.μερικες φορες τον μηνα
6.πολυ σπανια
7.ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anneliza

Νεοφερμένος

Η anneliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
παιδια θελω γενικα πληροφοριεσ για ξενοδοχειο αεροδρομιο εκδοτικο οικο σινεμα και ραδιοφωνικο σταθμο ευχαριστω προκαταβολικα
Και εσύ μάλωσες με το google?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Άστα όλοι μαλωμένοι είναι..... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Έλα ντε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ή έστω να σκεφτείς μόνος σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΜΑ

Νεοφερμένος

Η ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΜΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμη και δεν κατάλαβα ακριβώς τι ζητάς. sorryyyyy!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arceus 922

Νεοφερμένος

Ο Arceus 922 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κατι λιγα εχει στη σελιδα:
https://users.att.sch.gr/estoikos/text12.htm
επισης θελω πληροφοριες για τον διευθυντη εκπαιδευσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoCo0o0:-):-P:-0

Νεοφερμένος

Ο LoCo0o0:-):-P:-0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
και τι θα σου βγαλει πες μου εσυ που δεν εισαι μαλωμενος
....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΝΘΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΑΝΘΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είμαι Διευθυντρια εκπαίδευσης..! Μηπως μπορειτε να μου πείτε τι περίπου πρέπει να βρίσκω?..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina99

Νεοφερμένος

Η Μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας παιδια.... ειμαι διευθυντρια μαρκετινγκ και χρειαζομαι βοηθεια...
θελω μερικα στοιχεια για το τμημα μου....:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina...

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γεια σας παιδια.... ειμαι διευθυντρια μαρκετινγκ και χρειαζομαι βοηθεια...
θελω μερικα στοιχεια για το τμημα μου....:thanks:
εισαί τυχερή! είμαι διευθυντρια μάρκετινγκ και δημωδίων σχέσεων τι θες να σου πω;αρχικά μπορείς να κοιτάξεις στο βιβλίο για το ρόλο σου αλλά μπορείς να βρεις και στο γκουγκλ πληροφορίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top