Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
μην στενοχωριεσαι..κανε 8ετικες σκεψεις.... απο τωρα... και αν ο διαολος σπασει το ποδαρι του και δεν το παρεις προσπα8ησε να πεισεισ τον εαυτο σου οτι δεν ηρ8ε η συντελια του κοσμου...απλωσ βιωσες μια αποτυχια....παμε παρα κατω δυνατα..>!!!! ειναι πρωτη φορα που δινεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια μην αγχωνεστε!
Οτι εγινε-εγινε...
Αυτοι που πιστευεται πως κοπηκατε δείτε το πιο θετικα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Παιδια μην αγχωνεστε!
Οτι εγινε-εγινε...
Αυτοι που πιστευεται πως κοπηκατε δείτε το πιο θετικα...:)
Πιστεύετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
μην στενοχωριεσαι..κανε 8ετικες σκεψεις.... απο τωρα... και αν ο διαολος σπασει το ποδαρι του και δεν το παρεις προσπα8ησε να πεισεισ τον εαυτο σου οτι δεν ηρ8ε η συντελια του κοσμου...απλωσ βιωσες μια αποτυχια....παμε παρα κατω δυνατα..>!!!! ειναι πρωτη φορα που δινεις??

Εμενα ρωτας???ναι πρωτη φορα ειναι...
-----------------------------------------
Παιδια μην αγχωνεστε!
Οτι εγινε-εγινε...
Αυτοι που πιστευεται πως κοπηκατε δείτε το πιο θετικα...:)

Ποσο θετικα να το δω???αφου θα κοπω για βλακειες...παρανοησα το θεμα κ "ξεχαστηκα" στο ακουστικο............:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ετσι ειναι.... οπωσ υπαρχει ενα τραγουδι " δες την φωτεινη πλευρα της ζωης":P χιχιχιχι..... και μην αγχωνεστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Παιδιά αν δεν αντέχετε αλλο lexotanil:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Bρε παιδια σας καταλαβαινω.
Εχω νιωσει πολλες φορες αυτο το συναισθημα και σας καταλαβαινω.
Αλλα αν δεν σκεφτειτε και λιγο θετικα και στεναχωριεστε εν μεσω διακοπών,φανταστειτε να περασατε και τσαμπα τοση στεναχώρια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Μωρε ας περασαμε.........................κ δεν πειραζει η στεναχωρια!!!!!!!!!!

αλλα κ αυτοι οι αθλιοι Αμερικανοι παιζουν με τον πονο μας κ το διασκεδαζουν κιολας!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και κατσε ακομα που είσαι.
Τις τελευταιες μερες γινονται πολυ εκνευριστικοι οι τυποι της HAU!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Και κατσε ακομα που είσαι.
Τις τελευταιες μερες γινονται πολυ εκνευριστικοι οι τυποι της HAU!:mad:

ποσο πιο εκνευριστικοι???????????????????????????:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
χαχχαχα, εγω λεω να τους σπασουμε τα νευρα... αν οχι αυτουσ κατω στα γραφεια.. να τουσ παιρνουμε τηλ και να τους στελνουμε email για να τουσ ρωταμε ποτε 8α βγουν τα αποτελεσματα... μονο αυτοι δεν 8α μας τυρανανε, ασ διασκεδασουμε και εμεις λιγακι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
παιδια ξερω οτι γινομαι μονοτονη αλλα.....πειτε μου please....στην εκθεση¨πρωτον αναπτυξα την μια πλευρα του θεματος κ δευτερον απο το αγχος μου εκανα λαθος το on the one hand ,on the other hand...κ εγραψα on one hand k on other hand.....εχω ελπιδες?????????αντικειμενικα πειτε μου..τι πιστευετε???επισης εχω κ 2-3 ακομη λαθακια τα οποια ομως ειναι χαζα....τι λετε????μην με χαιδεψετε πειτε μου αυτο που πιστευετε.....!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Τις τελευταιες μερες γινονται πολυ εκνευριστικοι οι τυποι της HAU!:mad:

Δε σου περνάει απ' το μυαλό ότι το ίδιο ισχύει και για εσάς που όλη μέρα είστε με το τηλέφωνο στο χέρι, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Δε σου περνάει απ' το μυαλό ότι το ίδιο ισχύει και για εσάς που όλη μέρα είστε με το τηλέφωνο στο χέρι, έτσι;

+1 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Δε σου περνάει απ' το μυαλό ότι το ίδιο ισχύει και για εσάς που όλη μέρα είστε με το τηλέφωνο στο χέρι, έτσι;

ειστε αξιοθρηνητοι.....γελοιοι θα ελεγα!!!!!τι σας φταιει ο Τεολ κ ο καθε Τεολ????????το μονο που κανει το παιδι ειναι να μας ενημερωνει σχετικα με τις εξετασεις!τωρα αν εσενα δεν σε αφορα το θεμα,πολυ απλα μην μπαινεις...κανε μου την χαρη σε παρακαλω κ ασε τα φαιδρα σχολια:rucrazy::rucrazy::rucrazy:!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
παιδια ξερω οτι γινομαι μονοτονη αλλα.....πειτε μου please....στην εκθεση¨πρωτον αναπτυξα την μια πλευρα του θεματος κ δευτερον απο το αγχος μου εκανα λαθος το on the one hand ,on the other hand...κ εγραψα on one hand k on other hand.....εχω ελπιδες?????????αντικειμενικα πειτε μου..τι πιστευετε???επισης εχω κ 2-3 ακομη λαθακια τα οποια ομως ειναι χαζα....τι λετε????μην με χαιδεψετε πειτε μου αυτο που πιστευετε.....!!!!!
Για να δουμε...αφου ξεχασες 2 ολοκληρες φορες το the θα σκεφτουν να σου χαρισουν αλλα αν εκανες κι αλλα χαζα δεν υπαρχει περιπτωση...:P
Μα τι λες τωρα;;;!Απο τετοια λαθη αντε να παρεις Β:)Παντως αν ανεπτυξες την μια πλευρα του θεματος, ολο και καπως θα ανεφερες και την αλλη...:)Για το ECCE να μην φοβασαι και τοσο, εκει φτανει μονο να εγραψες μια σελιδα και να εχεις λιγα λαθη...Ειναι αρκετα επιεικεις εκει...
Δε σου περνάει απ' το μυαλό ότι το ίδιο ισχύει και για εσάς που όλη μέρα είστε με το τηλέφωνο στο χέρι, έτσι;
-10!:no1:Μηπως το σηκωνει ο ιδιος καθε φορα;Αντε να εχουμε σπασει τα νευρα καμιας 10αριας hau-νων απο εκει:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
τι εννοεις πανω απο μια σελιδα????εμας μας ζητησαν να γραψουμε μονο μια αλλα γεματη....κ οταν λες λιγα λαθη??ποσα περιπου????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
τι εννοεις πανω απο μια σελιδα????εμας μας ζητησαν να γραψουμε μονο μια αλλα γεματη....
Ουπς!Μπερδευτηκα με ECPE...ΟΚ τωρα;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ουπς!Μπερδευτηκα με ECPE...ΟΚ τωρα;:D

ναι σε ευχαριστω πολυ.......αλλα 5 λαθη θεωρουνται λιγα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
ναι σε ευχαριστω πολυ.......αλλα 5 λαθη θεωρουνται λιγα????
Λογικα...!Το πιο πιθανο αν ανεπτυξες σωστα τα θεματα να πηρες Pass(B!)...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top