Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
καλα και να βγαινανε σιγα μην μας το λεγανε...αρα δεν ξερεις μπορει να βγουν και σημερα και αυριο...
-----------------------------------------

χαχαχα...:lol:..τι σου ειπε?
μου μιλαγε πολυ αποτομα κ οταν τν ρωτησα αν ειναι σιγουρο μου ειπε πφφ ναι σου ειπα..καλα τς λεω μια ερωτηση εκανα κ μ λεει καλα. δν τσ ειπα ουτε ευχαριστω τσ ειπα γεια σας κ τσ τ κλεισα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εγώ άκουσα κάτι για 31 Ιουλίου..Παρασκευή είναι....παίζει.....
καλα θα ειναι τελειως ηλιθιοι αν τα βγαλουν τοτε...μας λενε μεχρι τελη ιουλιου θα βγουν και θα τα βγαλουν τελευταια μερα??ελεος....καλα αν το δουμε και αυτο...:lol:
-----------------------------------------
μου μιλαγε πολυ αποτομα κ οταν τν ρωτησα αν ειναι σιγουρο μου ειπε πφφ ναι σου ειπα..καλα τς λεω μια ερωτηση εκανα κ μ λεει καλα. δν τσ ειπα ουτε ευχαριστω τσ ειπα γεια σας κ τσ τ κλεισα:P
χαχαχα....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
παιδια τι να σας πω εγω δεν μπορω να μπω γτ δεν εχω κωδικο των τωρινων εξετασεων(οχι οτι ειχα και τον δικο μου οταν εδινα αλλα τεσππα)οποτε οτι μαθαιτε πειτε το...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};453626:
Ακριβώς! Ας ελπίζουμε για το καλύτερο! Βέβαια εαν βγουν σημέρα/αύριο, οι προβλέψεις της Γεωργίας δεν θα είναι σωστές...:P Εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι θα βγουν 29-31 Ιουλίου, μαζί με του Κέμπριτζ.... Αλλά ελπίζω να βγουν σήμερα/αύριο!
χαχαχα μακαρι να μην βγουνε σωστες οι προβλεψεις μου κ να εχουμε αποτελεσματα σημερα η αυριο γτ δν αντεχω αλλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};453562:
Κι εμένα δεν βγάζει student not found, αλλά μία σελίδα που γράφει Error: Could not connect to database. Please try again later.!!!!!!!!!!! :jumpy: Τα ανεβαζουν;;;;;;;
και εμενα το ιδιο γραφει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
καλα θα ειναι τελειως ηλιθιοι αν τα βγαλουν τοτε...μας λενε μεχρι τελη ιουλιου θα βγουν και θα τα βγαλουν τελευταια μερα??ελεος....καλα αν το δουμε και αυτο...:lol:
Τουλάχιστον θα τα έχουν βγάλει Ιούλιο! Κάτι είναι κι αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
σιγα μην σου λεγανε οτι τα ανεβαζανε!!πρωτον αν εκαναν αναβαθμιση δεν θα εβγαζε καν την σελιδα!!
Είσαι σίγουρος γι' αυτό που λες; Εαν κάνανε αναβάθμιση δεν θα έβγαινε η σελίδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
σιγα μην σου λεγανε οτι τα ανεβαζανε!!πρωτον αν εκαναν αναβαθμιση δεν θα εβγαζε καν την σελιδα!!
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
βρε παιδια δν περνει κ κανενας αλλος τηλ..εγω τουσ περνω 2-3 φορες τν ημερα κ τους εχω νευριασει..παρτε μπας κ πουνε τπτ αλλο..μηπως ανεβαινουν..κ ελπιζω να μην πεσετε στν σπαστικια που απανταει σε μενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Επειδή ξέρω απο pc , αν κανανε κάποια "ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ" δεν θα εμπαινε η σελίδα καν... τώρα το οτι η database δεν είναι διαθέσιμη μπορεί να βγάζουν τα παλια αποτελέσματα ώστε να είναι έτοιμο να χωρέσει τα νέα . Καθως μπορει και να προσθέτουν του E.C.C.E που είχαν πει τέλος ΙΟΥΛΙΟΥ ή να το προετοιμάζουνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδια μαλλον τα αποτελέσματα φορτόνονται.Όταν σε ενα site λέει:
Error: Could not connect to database. Please try again later.

Σημαινει ότι γινεται μαζική επεξεργασία δεδομένων(ετσι στην ουσια το "κλεινουν" το σιτε για να μηντο βλεπει ο καθενας οταν βαζουν τον υποψηφιο εναν-εναν πχ να εχει βγει το δικο μου και να μην εχει βγει του αλλου.Θα βγουν όλα μαζί. ) και θα κρατησει ώρα.
-----------------------------------------
Επειδή ξέρω απο pc , αν κανανε κάποια "ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ" δεν θα εμπαινε η σελίδα καν... τώρα το οτι η database δεν είναι διαθέσιμη μπορεί να βγάζουν τα παλια αποτελέσματα ώστε να είναι έτοιμο να χωρέσει τα νέα . Καθως μπορει και να προσθέτουν του E.C.C.E που είχαν πει τέλος ΙΟΥΛΙΟΥ ή να το προετοιμάζουνε.

στην ουσια αυτο +1:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Παιδια μαλλον τα αποτελέσματα φορτόνονται.Όταν σε ενα site λέει:
Error: Could not connect to database. Please try again later.

Σημαινει ότι γινεται μαζική επεξεργασία δεδομένων(ετσι στην ουσια το "κλεινουν" το σιτε για να μηντο βλεπει ο καθενας οταν βαζουν τον υποψηφιο εναν-εναν πχ να εχει βγει το δικο μου και να μην εχει βγει του αλλου.Θα βγουν όλα μαζί. ) και θα κρατησει ώρα.
-----------------------------------------


στην ουσια αυτο +1:no1:


Μόνο ώρα; Μπορεί και μέρες! Πχ. να βγουν την άλλη εβδομάδα και μέχρι τότε η ιστοσελίδα να πηγαίνει έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Παιδια μαλλον τα αποτελέσματα φορτόνονται.Όταν σε ενα site λέει:
Error: Could not connect to database. Please try again later.

Σημαινει ότι γινεται μαζική επεξεργασία δεδομένων(ετσι στην ουσια το "κλεινουν" το σιτε για να μηντο βλεπει ο καθενας οταν βαζουν τον υποψηφιο εναν-εναν πχ να εχει βγει το δικο μου και να μην εχει βγει του αλλου.Θα βγουν όλα μαζί. ) και θα κρατησει ωρα.
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Παιδια μαλλον τα αποτελέσματα φορτόνονται.Όταν σε ενα site λέει:
Error: Could not connect to database. Please try again later.

Σημαινει ότι γινεται μαζική επεξεργασία δεδομένων(ετσι στην ουσια το "κλεινουν" το σιτε για να μηντο βλεπει ο καθενας οταν βαζουν τον υποψηφιο εναν-εναν πχ να εχει βγει το δικο μου και να μην εχει βγει του αλλου.Θα βγουν όλα μαζί. ) και θα κρατησει ώρα.
-----------------------------------------


στην ουσια αυτο +1:no1:

ρε guys μακαρι δν μπορω αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Mακαρι να εχετε δικιο!!Και εγω ξερω πως οταν γινετε αναβαθμηση δεν μπαινει στο site καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εγω νομιιζω οτι τα ανεβαζουν!!αν ηταν αναβαθμιση θα ειχε τελειωσει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Μόνο ώρα; Μπορεί και μέρες! Πχ. να βγουν την άλλη εβδομάδα και μέχρι τότε η ιστοσελίδα να πηγαίνει έτσι

πωωω ρε φουστη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Παιδια μαλλον τα αποτελέσματα φορτόνονται.Όταν σε ενα site λέει:
Error: Could not connect to database. Please try again later.

Σημαινει ότι γινεται μαζική επεξεργασία δεδομένων(ετσι στην ουσια το "κλεινουν" το σιτε για να μηντο βλεπει ο καθενας οταν βαζουν τον υποψηφιο εναν-εναν πχ να εχει βγει το δικο μου και να μην εχει βγει του αλλου.Θα βγουν όλα μαζί. ) και θα κρατησει ώρα.
-----------------------------------------


στην ουσια αυτο +1:no1:
Άρα δεν είναι σίγουρο αν βγαίνουν, μπορεί να προετοιμάζουν απλά... Εγώ πιστεύω ότι τα αποτελέσματα του ECPE θα βγουν πρώτα... Και πέρυσι πρώτα δεν βγήκαν; Αν καθόμαστε να ακούμε τι λένε στη ΕΑΕ... σωθήκαμε! Εδώ είπαν ότι θα βγουν από την άλλη εβδομάδα, και παίζει να βγουν σήμερα! Εγώ πιστεύω πως ισχύει το ιμέιλ που είχαν στείλει σε κάποιον, που έλεγε within 5 days. Ήταν το μόνο αξιόπιστο! ΕΛΠΙΖΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Λοιπόν, δεν παιζει να τα ανεβάζουν γιατί προσπάθησα να μπω και με ενος φίλου μου που έδωσε το 2008 και έβγαλε το ίδιο οπότε μάλλον ο ORFEAS κάνει αναβάθμιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top