Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
θα λεγα τωρα κτ αλλα σεβομαι το φορουμ!:mad:


συμφωνω:iagree::iagree:...παντως εγω πιστευω την αλλα εβδομαδα θα βγουν σιγουρα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
και μενα... η ατακα της καθε εξεταστικης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
απο εδω εδινε κανενας ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinelopi*

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κάποιος την ακριβή ημερομηνία που θα βγούν τα αποτελέσματα?! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κάποιος την ακριβή ημερομηνία που θα βγούν τα αποτελέσματα?! :D

Αρχικά καλώς όρισες στο φόρουμ!
Εδω και 1-2 μηνες περιμενουμε τα αποτελεσματα τελη αυτου του μηνα ή αρχές του άλλου.Θα το εβλέπες εαν γυρναγες τις αλλες σελίδες:xixi::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Πηρα ενα μηνυμα αλλά δεν το λέω καλυτερα μεσα σε τέτοιο post θα ταραχτειτε
τι εννοεις? εχει σχεση με τ αποτελεσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Πηρα ενα μηνυμα αλλά δεν το λέω καλυτερα μεσα σε τέτοιο post θα ταραχτειτε
ε τοτε καλυτερα να μην το ειχες αναφερει καθολου!:nono:αντε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinelopi*

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αρχικά καλώς όρισες στο φόρουμ!
Εδω και 1-2 μηνες περιμενουμε τα αποτελεσματα τελη αυτου του μηνα ή αρχές του άλλου.Θα το εβλέπες εαν γυρναγες τις αλλες σελίδες:xixi::no1:


το ξέρω αυτό!!
απλά ρώτησα για την ακριβή ημερομηνία αν και ποτέ δεν ξέρεις μ'αυτά!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ironboy μας λες λιγο τι εννοουσες γτ πρεπει να φυγω και μην μεινω με την απορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ε τοτε καλυτερα να μην το ειχες αναφερει καθολου!:nono:αντε..

ελα μωρε ασ 'την να το πει:P:P..
Ironboy πες μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια σε ολους το ιδιο πραγμα στελνουν...δεν ξερουν τι τους γινεται..το μονο που λενε ειναι τελη ιουλιου για το ecce και αρχες αυγουστου για το ecpe....ελεος πια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
οχου μωρε αφου ξερουμε ηδη πριν ακομα δωσουμε οτι θα βγουν στο διαστημα 27 -5 αυγουστου....τωρα αν βγουν νωριτερα καλυτερα για μας....αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχουνε γραφτει τοσα πολλα σχολια για κατι αυτονοητο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Παιδια θελω να ρωτησω αν θα μου κοψουν πολυ για μερικα λαθακια που εκανα ....

Στην Εκθεση στην 1η παραγραφο εγραψα On the Main hand αντι για On the one hand...Δεν πιστευω να μην με περασουν γι αυτο εε?Επισης εγραψα και 3/4 της σελιδας και λιγο παραπανω αλλα οχι ολοκληρη την σελιδα...
Στο ακουστικο ειχα 2-3 λαθακια κατα 90% και στο GVR ειχα και εκει καποια λαθακια αλλα οχι και παρα πολλα...Στον Διαλογο του ειχα μιλησει ετσι οπως δεν ειχα μιλησει ποτε μου αγγλικα...και με εμεινε με το στομα ανοιχτο....:P
Τη λετε θα το παρω?
(Γιατι δεν μπορω να γραψω αγγλικες λεξεις?Μου λεει οτι γραφω σε Greeklish??)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Παιδια θελω να ρωτησω αν θα μου κοψουν πολυ για μερικα λαθακια που εκανα ....

Στην Εκθεση στην 1η παραγραφο εγραψα On the Main hand αντι για On the one hand...Δεν πιστευω να μην με περασουν γι αυτο εε?Επισης εγραψα και 3/4 της σελιδας και λιγο παραπανω αλλα οχι ολοκληρη την σελιδα...
Στο ακουστικο ειχα 2-3 λαθακια κατα 90% και στο GVR ειχα και εκει καποια λαθακια αλλα οχι και παρα πολλα...Στον Διαλογο του ειχα μιλησει ετσι οπως δεν ειχα μιλησει ποτε μου αγγλικα...και με εμεινε με το στομα ανοιχτο....:P
Τη λετε θα το παρω?
(Γιατι δεν μπορω να γραψω αγγλικες λεξεις?Μου λεει οτι γραφω σε Greeklish??)
εσυ τι να λες?να κοπηκες?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εσυ τι να λες?να κοπηκες?;)

Οχι δεν θελω να πιστευω κατι τετοιο αλλα δεν ειμαι και 100% αλλα πιστευω οτι το εχω παρει κατα 85% :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ironboy...τι εννοουσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Λοιπον αυτο που ηθελα να πω ειναι πολυ πιθανον να βγουν και μεσα Αυγουστου(αν και λιγο δυσκολο).Ενας φιλος μου που ειχε ξαναδωσει πριν 4 χρονια αλλά κόπηκε είπε οτι εξαρταται απο ποτε δοθηκαν τα προφορικα.Φετος δοθηκαν αργα,άρα μπορεί να βγουν και αργά.Θα δειξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
αν εκανες δυο μικρα μικρολαθακια θα σε κοψουν σιγουρα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Παιδια θελω να ρωτησω αν θα μου κοψουν πολυ για μερικα λαθακια που εκανα ....

Στην Εκθεση στην 1η παραγραφο εγραψα On the Main hand αντι για On the one hand...Δεν πιστευω να μην με περασουν γι αυτο εε?Επισης εγραψα και 3/4 της σελιδας και λιγο παραπανω αλλα οχι ολοκληρη την σελιδα...
Στο ακουστικο ειχα 2-3 λαθακια κατα 90% και στο GVR ειχα και εκει καποια λαθακια αλλα οχι και παρα πολλα...Στον Διαλογο του ειχα μιλησει ετσι οπως δεν ειχα μιλησει ποτε μου αγγλικα...και με εμεινε με το στομα ανοιχτο....:P
Τη λετε θα το παρω?
(Γιατι δεν μπορω να γραψω αγγλικες λεξεις?Μου λεει οτι γραφω σε Greeklish??)

Δωστε κι αλλες απαντησεις για να ειμαι λιγο πιο σιγουρος γιατι θα σκασω...δεν μπορω να βαθμολογισω τον εαυτο μου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Λοιπον αυτο που ηθελα να πω ειναι πολυ πιθανον να βγουν και μεσα Αυγουστου(αν και λιγο δυσκολο).Ενας φιλος μου που ειχε ξαναδωσει πριν 4 χρονια αλλά κόπηκε είπε οτι εξαρταται απο ποτε δοθηκαν τα προφορικα.Φετος δοθηκαν αργα,άρα μπορεί να βγουν και αργά.Θα δειξει.

Μακάρι να μν ισχύει γτ δν αντέχω...
Βλέπω συνέχεια εφιάλτες.....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top