Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω Θεε μου....... θα εχει πλακα να κοπω....................9782536425646254672354 εγκεφαλικα θα παθω............ιουιουιουιου:s:s...ακουω ασθενοφορα:xixi:


:lol::lol::lol::lol::lol:


χαλαρωστε ρεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ελπιζω μεχρι την αλλη εβδομαδα να εχουν βγει τα αποτελεσματα και να ειναι θετικα!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ρε παιδια και γω μαζι σας λεω οκ θα βγουν νωρις...αλλα αν βγουν μετα τις 27???εμεις θα το κλεισουμε το μαγαζακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
αα..μα πως μπορεις να λες κτ τετοιο??:(..τα παιδια ενθαρρυνονται και περνουν κουραγιο μεσα απο τη συζητηση αυτη..(προς phanispal..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Relax guys!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εγώ λέω όταν βγουν τα αποτελέσματα να τα συνδυάσουμε με εκείνα της ψηφοφορίας, να δούμε πόσο πέσατε μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ποπο γιογκα που χρεαζεται εδω!:PΗ ψηφοφορια εχει 100 ψηφους!Επιτελους χωρις δεκαδικα να βγαζουμε ακρη!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Christinepapa μην του δινεις σημασια ειναι ο χαζος της παρεας!!!!!!!!:lol::lol::lol:
και προς θεου Χριστινα να με λετε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι και οπως φαινεται η κατασταση γυρω στο 50-55% το ποσοστο επιτυχίας φαίνεται!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω παντως ξερω επεσα μεσα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ελα ρε παιδια κουλαρετε.ειμαι σιουρη πως δεν υπαρχει πιο κολλημενο ατομο για το θεμα του αν περασε απο μενα.....η μαμα μου επειδη ιμαι μονο 14 και το εδωσα με 13 μηνες προετοιμασια μου κανει μολις τελειωσα και τα προφορικα<<εε και να μην το παρεις δεν πειραζει το δινεισ το νοεμβρη>>και εγω αρχισα να κλαιω ρε σεις αλλα τωρα αλλαξα οπτικη....ειμ ακομα κολλημενη αλλα πιστευω πως θα με "βοηθησει"και μια αποτυχια...συνηθως με πισμωνει αλλωστε ο,τι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο!οποτε κουλαρετε και αν καποιος σας πει πως και να μην περασετε δεν τρεχει τιποτα το πιο πι8ανον ειναι να προσπαθησει να σας προιδεασει για να μην πεσετε του θανατα...να φανταστειτε κ εγω γι αυτο κουλαρα λιγο επειδη το ακουγα συνεχεια απο την μαμ μ και επερνα θαρρος...πραγαματικα αν δεν περασουμε τωρα θα περασουμε την επομενη φορα....ειμαστε νεοι ρρ εχουμε ολο τον χρονο μπροστα μας(δεν λεω ομως να παμε και 80 να το δωσουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ελα ρε παιδια κουλαρετε.ειμαι σιουρη πως δεν υπαρχει πιο κολλημενο ατομο για το θεμα του αν περασε απο μενα.....η μαμα μου επειδη ιμαι μονο 14 και το εδωσα με 13 μηνες προετοιμασια μου κανει μολις τελειωσα και τα προφορικα<<εε και να μην το παρεις δεν πειραζει το δινεισ το νοεμβρη>>και εγω αρχισα να κλαιω ρε σεις αλλα τωρα αλλαξα οπτικη....ειμ ακομα κολλημενη αλλα πιστευω πως θα με "βοηθησει"και μια αποτυχια...συνηθως με πισμωνει αλλωστε ο,τι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο!οποτε κουλαρετε και αν καποιος σας πει πως και να μην περασετε δεν τρεχει τιποτα το πιο πι8ανον ειναι να προσπαθησει να σας προιδεασει για να μην πεσετε του θανατα...να φανταστειτε κ εγω γι αυτο κουλαρα λιγο επειδη το ακουγα συνεχεια απο την μαμ μ και επερνα θαρρος...πραγαματικα αν δεν περασουμε τωρα θα περασουμε την επομενη φορα....ειμαστε νεοι ρρ εχουμε ολο τον χρονο μπροστα μας(δεν λεω ομως να παμε και 80 να το δωσουμε)


+φωνω!αλλα εγω θα παω Β' λυκειου κ θελω να χτυπησω ψυχολογια!δεν θα εχω χρονο!!!!!!!!!!!!εχει πολυ διαβασμα.....:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
betty μη ξαναμιλησεις!!ειπαμε εσυ το πηρες τελος!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ε και?μολις μπεις δωστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
ΛΟΛ το φανταζομαι απο τωρα ολοι μας να πηγαινουμε με τα πι στα ecce \ ecpe!:lol:
Σορρυ για αυτο!Το μονο που πρεπει να ξερετε ειναι οτι περασαμεεεε!!!
Συμφωνω ομως και με την Αγγελικη:iagree:;)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Οκ +φωνω με το θεμα οτι ειναι δυσκολο να το δωσουν παλι τα παιδια της τριτης Λυκειου αλλα δεν γινεται αλλιως αν δν το παρετε.......ειτε θα το δωσετε αμεσως μετα(δλδ νοεμβρη) ειτε μολις μπειτε στη σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ΛΟΛ το φανταζομαι απο τωρα ολοι μας να πηγαινουμε με τα πι στα ecce ecpe!:lol:
Σορρυ για αυτο!Το μονο που πρεπει να ξερετε ειναι οτι περασαμεεεε!!!
Συμφωνω ομως και με την Αγγελικη:iagree:;)!!!


καλο καλο:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top