Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ναι....αυτοι δεν εχουν δουλεια να κανουν και αλλαζουν συνεχεια το συστημa :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Πλεον με ενα BF περνας αρκει τα υπολοιπα να ειναι υψηλα....αν εννοεις αυτο.:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
xaxaxa..... sto ecce h sto ecpe????
-----------------------------------------
οχι λεει πιο πανω οτι περνσς με 3 lp k 1bf... αλλα δεν ξερω αν ισχυει αυτο στo ecce η στο ecpe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παντως οσο πιο πολυτ πλησιαζουν οι μερες τοσο πιο πολυ σκεφτομαι τα λαθη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω παλι οχι.... δεν 8υμαμαι τπτ.... βγηκαν τα 8εματα μηπωσ στο ιντερνετ??? και οι απαντησεις>??? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
xaxaxa..... sto ecce h sto ecpe????

στο ecce πρεπει να εχεις μονο ενα BF αλλα τα υπολοιπα πρεπει να ειναι υψηλα ωστε να καλυψουν το χαμηλο....στο ecpe απο οσο εμαθα περνας αν εχεις ενα BF Κ τρια LP (ή κ παραπανω βεβαια):P:P,χωρις αυτο να σημαινει οτι τα αλλα πρεπει να ειναι υψηλα ωστε να καλυψουν την δια φορα του ενος χαμηλου...σε μπερδεψα:(:(???
-----------------------------------------
παντως οσο πιο πολυτ πλησιαζουν οι μερες τοσο πιο πολυ σκεφτομαι τα λαθη μου

κ εγω...........:(:(:'(............!!!!!


Δεν ξερω αν βγηκαν οι απαντησεις...δεν ακουσα τιποτα:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
οχι... καταλαβα... παλι καλα δλδ.... thanx...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
αν εχω περασει 8α κερασω ολουσ τουσ φιλουσ μου και μετα 8α παω διακοπεσ
αν οχι τοτε 8α αυτοκτονησω και μαλλον δν 8α παω διακοπεσ
+1 και εγώ θα τους κεράσω:P
Επίσης έχω ζητήσει και χρηματικό ποσό από τους γονείς μου:xixi:
Δηλαδή,αν δεν το πάρω πιό πολυ θα στεναχωρηθώ για το χρηματικό ποσό παρά για το ότι δεν το πήρα:P(πλακίτσα κάνω.ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ:iagree:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
xαχαχχαα... και εμενα ειπαν 8α μου δωσουν λεφτα να παρω οτι 8ελω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Εγω παλι δεν ζητησα τιποτα!!!!!!!!!!!!!αλλα δεν θελω κιολας...μονο να το παρω...!!!!!!!!!!!Δεν θελω να ξαναδωσω!!!!!!!!!!!!!!!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αχχχχ.... να το παρουμε....:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Xρύσα ποιο έδωσες φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Εγω παλι δεν ζητησα τιποτα!!!!!!!!!!!!!αλλα δεν θελω κιολας...μονο να το παρω...!!!!!!!!!!!Δεν θελω να ξαναδωσω!!!!!!!!!!!!!!!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Κ εγώ...!Δεν έχω καμία απολύτως όρεξη να ξαναδώσω το Δεκέμβριο...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Κ εγώ...!Δεν έχω καμία απολύτως όρεξη να ξαναδώσω το Δεκέμβριο...!!

Ούτε κι εγώ :(.Εγώ βαριέμαι εκτός από το να γράψω ξανά να ξανακάνω αγγλικά μέχρι τον Δεκέμβιο.:(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια σημερα στα δικα μου τηλεφωνα που ρωτησα στην HAU μου λενε το γνωστο τελη Ιουλιου και τους ρωτάω ποτε περιπου?Γυρω στις 20-25 Ιουλίου? Μπορεί και 27 Ιουλίου μου λένε....

Αρα καλα περιμενουμε αποτελεσματα 24-27 Ιουλιου!

Καλα αποτελεσματα σε ολους παιδια και μην ΜΑΣΑΤΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
αχ ας τα μασανε ειπαν περιπου ποτε κατι ειναι και αυτο.....
καλη επιτυχια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θελει και λίγο πίεση και τους τα βγαζεις και με το τσιγκέλι αλλα παλι καλα που προσδιορίσαν και λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
teo απο την στιγμη που βγαινουν 27 εμεις ποτε και πως θα δουμε αν το πηραμε η οχι?
για inform me pls. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Το πιο σπαστικό απ'όλα όμως είναι ότι τα μόνο φροντηστήρια έχουν το pass στην ιστοσελίδα της Ελληνοαμερικάνης Πρεσβείας (?) και μπορούν να δουν τα αποτελέσματα.Γιατί να μην τα δούμε και εμείς που είμαι 24 ώρες το 24 ώρο (που λέει ο λόγος) κολλημένοι μπροστά από μια οθόνη η/υ;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
https://results.hau.gr/ θα μπεις εδω οταν βγουν και θα γραψεις οτι σου ζηταειΙ(Ημερομινια γεννησης κωδικο)και θα στα βγαλει....
-----------------------------------------
Το πιο σπαστικό απ'όλα όμως είναι ότι τα μόνο φροντηστήρια έχουν το pass στην ιστοσελίδα της Ελληνοαμερικάνης Πρεσβείας (?) και μπορούν να δουν τα αποτελέσματα.Γιατί να μην τα δούμε και εμείς που είμαι 24 ώρες το 24 ώρο (που λέει ο λόγος) κολλημένοι μπροστά από μια οθόνη η/υ;;;)
δεν το καταλαβα αυτο:'( επεξηγηση παρακαλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top