Εκνευριστικά πλοία

Evangelie

Νεοφερμένος

Η Evangelie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν θέλω γκρίνια και μιζέρια!!!!Διακοπές πήγατε!!!Έλεος!!Καλύτερα θα ήταν να μένατε στην πόλη και να λιώνατε????! Για σκέψου να είχες γνωρίσει εκεί τον έρωτα της ζωής σου???:inlove::inlove: Θα παρακαλούσες να κάνει όχι μόνο 12 αλλά 522 ώρες για Πειραιά!!!!
Γι'αυτό λοιπόν την επόμενη φορά που θα ταξιδέψετε ακόμα και με το πιο αργο κ άθλιο καράβι του κόσμου (που ομολογουμένως υπάρχουν πολλά) να φροντίσετε απλά να το απολαύσετε!!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john20

Νεοφερμένος

Ο john20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Πια πιστεύετε ότι είναι η καλύτερη εταιρεία ακτοπλοϊκών ή αεροπορικών δρομολογίων;;

Hellenic Seaways...Αψογη σε σχεση με αυτα που κυκλοφορουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Η χειρότερη κατά τη γνώμη μου είναι η GA Ferries.Απαπαπα. Δεν έχω ξαναβλασφιμήσει την ώρα και τη στιγμή που μπήκα σε πλοίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Πια πιστεύετε ότι είναι η καλύτερη εταιρεία ακτοπλοϊκών ή αεροπορικών δρομολογίων;;

Πάρα πολύ καλή είναι και η Blue Star Ferries, αλλά κάνει δρομολόγια μεταξύ Ιταλίας μόνο και είναι πανάκριβη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Λάθος κάνεις μιχάλη!
Η αδερφή μου πήγε φέτος Νάξο με Blue Star!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Hellenic Seaways...Αψογη σε σχεση με αυτα που κυκλοφορουν.
Νομιζω ειναι αυτη που εχει το flying cat3.. ελεος 60 ευρω το οικονομικο εισητηριο.. στην αρχη του καλοκαιριου το ειχε γυρω στα 35 αν δεν κανω λαθος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Δεν θέλω γκρίνια και μιζέρια!!!!Διακοπές πήγατε!!!Έλεος!!Καλύτερα θα ήταν να μένατε στην πόλη και να λιώνατε????! Για σκέψου να είχες γνωρίσει εκεί τον έρωτα της ζωής σου???:inlove::inlove: Θα παρακαλούσες να κάνει όχι μόνο 12 αλλά 522 ώρες για Πειραιά!!!!
Γι'αυτό λοιπόν την επόμενη φορά που θα ταξιδέψετε ακόμα και με το πιο αργο κ άθλιο καράβι του κόσμου (που ομολογουμένως υπάρχουν πολλά) να φροντίσετε απλά να το απολαύσετε!!!:up:


μ'αρεσει η προσεγγιση σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john20

Νεοφερμένος

Ο john20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Νομιζω ειναι αυτη που εχει το flying cat3.. ελεος 60 ευρω το οικονομικο εισητηριο.. στην αρχη του καλοκαιριου το ειχε γυρω στα 35 αν δεν κανω λαθος..

Τα εισητηρια ειναι οντως ακριβα γιατι τα πλοια ειναι γρηγορα ( Highspeed )και δεν ταλαιπωρησαι ατελειωτες ωρες στο καραβι..Στα φοιτητικα γινεται καποια εκπτωση γυρω στα 10Ε και στα πολυτεκνικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Πάρα πολύ καλή είναι και η Blue Star Ferries, αλλά κάνει δρομολόγια μεταξύ Ιταλίας μόνο και είναι πανάκριβη.:P

Super Star Ferries ειναι αυτη που λες η Blue Star εχει και γραμμες εσωτερικου:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Αυτο που με εκνευρισε ειναι η εντυπωσιακη αυξηση των τιμων,μεσα σε 2 μηνες σχεδον διπλασιαστηκαν.. Και δυστυχως δεν ειμαι επισημα φοιτητρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Λάθος κάνεις μιχάλη!
Η αδερφή μου πήγε φέτος Νάξο με Blue Star!!!

Super Star Ferries ειναι αυτη που λες η Blue Star εχει και γραμμες εσωτερικου:no1:

Ναι σωστά. Έτσι είναι, έκανα λάθος.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτός ο σκυλοπνίχτης αράζει στο λιμάνι της περιοχής που έχουμε σπίτι...Άθλιο πλοίο περνάει και ξυπνάει όλη την περιοχή:mad:

Kαι ακόμα αυτό έκανε τις παραλίες τις περιοχής ένα αίσχος(το έχουν βγάλει κάμποσες φορές στις ειδήσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
"Ροδάνθη" από τα χειρότερα και πιο κιτς (με αδεια πισινα 1x1 και ομπρελες στο κατάστρωμα) 11 ώρες για Ίο! Το + όμως είναι οι ουκ ολίγες ιταλίδες που θα γνωρίσεις ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Aυτός ο σκυλοπνίχτης αράζει στο λιμάνι της περιοχής που έχουμε σπίτι...Άθλιο πλοίο περνάει και ξυπνάει όλη την περιοχή:mad:

Kαι ακόμα αυτό έκανε τις παραλίες τις περιοχής ένα αίσχος(το έχουν βγάλει κάμποσες φορές στις ειδήσεις)


Προσεχώς τηλέφωνο. :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Τα αγαπώ τα πλοία.:xixi:
Το αγαπημένο μου είναι το super star ferries με το οποίο είχαμε πάει στην Άνδρο. δεν έχω μπει σε τελείως εκνευριστικό πλοίο. Ένα πλοίο της Agoudimos Lines θυμάμαι ήταν κάπως...Βασικά κούναγε πολύ αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ πριν μερικές μέρες πήγα Σαντορίνη με ένα πλοίο που ήταν "άστα να πάνε". Καταρχάς έκανε 6.5 ώρες να φτάσει, δεύτερον όλες αυτές τις ώρες έπρεπε να είμαστε καθηστοί σε κάτι άβολες θέσεις (χειρότερες και από αεροπλάνο), τρίτον επειδή ήταν μικρό και φυσούσε κουνούσε υπερβολικά (κόντεψα να τα "βγάλω" όλα). Αυτά! Με λίγα λόγια ούτε στον εχθρό μου αυτό το πλοίο!!:jumpy::jumpy::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει ξανααναφερθεί :

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=jO0JONGdmEM[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τα αγαπώ τα πλοία.:xixi:
Το αγαπημένο μου είναι το super star ferries με το οποίο είχαμε πάει στην Άνδρο. δεν έχω μπει σε τελείως εκνευριστικό πλοίο. Ένα πλοίο της Agoudimos Lines θυμάμαι ήταν κάπως...Βασικά κούναγε πολύ αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.

Δεν έχεις πάει στη Λέσβο με πλοίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ και με μεγάλα και κατά κοινή ομολογία σταθερά πλοία (Το Κνωσσός και Φαιστός Palace των Μινωικών) ζαλίζομαι. Επομένως, τα θεωρώ όλα εκνευριστικά:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Το έλυρος της μεγαλύτερης ελληνικής ναυτιλιακής εταιρείας , που είναι φυσικά Κρητική, (ανεκ) θεωρείται το καλύτερο πλοιο της ανατολικης μεσογειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top