Δήλωση συμμετοχής με το 10%

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
και τι οποιος εδωσε πριν το 2000 καιγεται?
αν γινεται αυτο ειναι εντελως παραλογο! δηλαδη σας φαινεται σωστο επειδη αλλαξανε το συστημα να αποκλειονται απο την τριτοβαθμια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ειναι λογικο αφου δεν υπαρχει αντιστοιχια σε τιποτα....ουτε στα πεδια ουτε στα μαθηματα ουτε σε τιποτα αλλο...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
θελει να κάνει κ ο αδερφός μου που εδωσε το 2002 μπορεί?αλλά εχει χαμηλο βαθμο κ δεν νομίζω να μπει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nen

Νεοφερμένος

Η Nen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,
σκέφτομαι να δηλώσω μερικές σχολές για το 10% των θέσεων, αλλά δεν μπορώ να βρω πουθενά κάτι σχετικά με το 10% και τα ειδικά μαθήματα.
Δηλαδή, το 2001 είχα δώσει πανελλήνιες σε γραμμικό και ελεύθερο σχέδιο, γνωρίζει κάποιος αν ισχύουν ακόμα τα μόρια αυτά ή που μπορώ να επικοινωνήσω για να μάθω σίγουρα;

Ευχαριστώ πολύ, καλή επιτυχία σε όλους σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Τα μορια σου ισχυουν σιγουρα και μπορεις να δηλωσεις απλα να ξερεις οτι οι βασεις με το 10% ειναι αρκετα πιο ψηλες απο οτι με το 90%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nen

Νεοφερμένος

Η Nen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ναι το γνωρίζω δυστυχώς...
Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου eliza04!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloody mary

Νεοφερμένος

Η μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας..
εδωσα περσυ πανελληνιες περασα στο μαθηματικο της πατρας και 8ελω τωρα να δωσω μηχανογραφικο με το 10% για να αλλαξω σχολη... τα μορια ειναι αυτα που εχω η παιρνεις καποιο bonus μοριων?? γιατι πραγματικα ειναι πολυ πανω οι βασεις με το 10%... ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αυτα που εχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloody mary

Νεοφερμένος

Η μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
thx για την απαντηση... κριμα δεν παιζει να περασω με τιποτα snif...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erunildo

Νεοφερμένος

Ο Erunildo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Υπαρχει συγκεκριμενη ημερομηνια για καταθεση μηχανογραφικων για οσους δηλωνουν με το 10%; Ή παμε οποτε θέλουμε(ή υπαρχει στανταρ ημερομηνια για καθε σχολείο,δεν θυμαμαι );
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Νομιζω η προθεσμια καταθεσης και γι' αυτα απο 1-15 Ιουλιου, δεν υπαρχει καποια διαφορα. Για σιγουρια, ομως, πηγαινε στο σχολειο αποφοιτησης σου η παρε ενα τηλεφωνο. Μπορει καθε σχολειο να καθοριζει δικια του ημερομηνια για να μην υπαρχει συνωστισμος υποψηφιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erunildo

Νεοφερμένος

Ο Erunildo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με το δελτιο εξεταζομενου και τον 8ψηφιο κωδικο τι γινεται; Χρειαζεται να εχω το καρτελακι,ή αρκει ο αριθμος μόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Νομιζω οτι αρκει μονο ο αριθμος, αλλα εχε μαζι σου και το καρτελακι καλου κακου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erunildo

Νεοφερμένος

Ο Erunildo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Νομιζω το΄χασα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Νομιζω το΄χασα :P
Αν θυμασαι τον αριθμο no problem (ετσι νομιζω τουλαχιστον)! Α, εγω θα τα κανω συλλογη τα καρτελακια! Και το φετινο, και το επομενο, και το μεθεπομενο... Πρεπει να εχουμε κατι να μας θυμιζει αυτες τις εξετασεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manwlia

Νεοφερμένος

Η manwlia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλησπερα σας! Σπουδάζω στη Νομικη και μου εχει μείνει΄1 μάθημα για να πάρω το πτυχίο λογικά θα το δώσω τώρα τον ιούνιο και θα τελειώσω δεν θα ορκιστώ όμως αμέσως για να έχω το πτυχίο στο χέρι αλλά τον ΣεπτέμΒρη μήπως ξέρετε αν μπορώ να δώσω και εγώ με το 10% ενώ δεν είμαι ακόμα διεγραμμένη απο τη σχολή μου ?Υπάρχει κάποιο κώλυμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top