Γυμναστήριο και Βάρη

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Αναβολικάκια όλοι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
να σε πω για να χανεις κιλα και να βαζεις μυς χρειαζεται ΠΟΛΥ προσεκτικη διατροφη, ωστε να παιρνεις πολλες πρωτεινες με λιγες θερμιδες. Δεν ειναι αδυνατο αλλα ειναι δυσκολο!
Ετσι χάνεις λίπος και γραμμώνεις αλλά μύς χωρίς υδατάνθρακα δεν βάζεις...
-----------------------------------------
Επειδή πάω και εγώ γυμναστήριο εδώ και καιρό,εμένα ο γυμναστής μου είπε πρώτα να κάνω μυική ενδυνάμωση και μετά γράμμωση....


δεν ισχύει και το ίδιο στους άντρες??:D
Ναι λίγο διαφορετικά βέβαια γιατί έσεις θέλετε μικρότερο ποσοστό μυικής μάζας οπότε θέλει προσοχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasosfp

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αναβολικάκια όλοι :p
μεγαλε τα συμπληρωματα και οι πρωτεϊνες που εγραψε το παιδι παραπανω δεν ειναι αναβολικα.ουτε εγω εχω δοκιμασει ποτε μου αλλα ξερω απο γνωστο μου που παλια ασχολουταν με το bodybuilding και ειχε σκοπο να το κανει και επαγγελματικα μεχρι που επαθε εναν σοβαρο τραυματισμο. ενδεικτικα θα σου πω οτι τα αναβολικα που παιρνουν επαγγελματιες (π.χ. cutler) για να βγαλουν το μηνα αυτοι θελουν τουλαχιστον 3000ε.αν νομιζεις οτι ειναι το ιδιο το συμπληρωμα των 20ε τοτε πασο.:P

το να βαζεις μυς χωρις λιπος ειναι παρα πολυ δυσκολο.πρεπει να κανεις αεροβια να τρως καθαρες τροφες και πολλες πρωτεϊνες.οι πρωτεϊνες που πρεπει να παιρνεις ειναι 1,7g με 2g ανα κιλο σωματικου βαρους.αν δεν μπορεις να τις συμπληρωσεις παρε συμπληρωμα αλλα προσεκτικα και υπο τις οδηγιες ειδικου γιατι και αυτα αν τα λαμβανεις αλογιστα προκαλουν προβληματα.λιπος θα βαλεις οπως και να εχει οταν κανεις ογκο αλλα αν κανεις αυτα θα βαλεις ελαχιστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top