Βιολί VS Κιθάρα

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Βιολί.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα στην Πρώτη γυμνασίου βιολί και μου άρεσε πάαααρα πολύ! Συνεχίζω ακόμα να παίζω, αν και είναι δύσκολο όργανο, έχει ένα κάτι που με τραβάει... <3 Αξίζει... <3 Αλλά και η κιθάρα είναι πολύ καλή επιλογή, στις παρέες όταν παίζεις και γενικά είναι ευρέως πιο γνωστή... Εσύ θα επιλέξεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
κοιτα,εγω ψηφιζω κιθαρα γιατι μπορεις να την περνεις και με την παρεα σου (εμενα προσωπικα στην παρεα μου ενας ξερει κιθαρα και την φερνει και ειναι πολυ ωραια).Και οπως και να το κανεις ειναι πιο ευκολο και πιο ευχαριστο!για μενα φυσικα!!ο καθενας εχει την δικη του γνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Colorful_World

Νεοφερμένος

Η Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγω ξεκίνησα κλασική κιθάρα στην β λυκείου+συνέχισα μέχρι αρχές μαρτίου της γ λυκείου.Μετα πιο πολυ το αγχος μου με σταμάτησε+το γεγονός ότι έβλεπα τους φιλους μου να σταματουν το χορό, τις προπονήσεις κλπ+να αφοσιώνονται στο διαβασμα.Τωρα συνεχίζω τα μαθήματα:)
Εγω θα σου προτεινα να κάνεις ότι πραγματικά σου αρέσει γιατί τότε μόνο θα αφιερώσεις τον πολύτιμο ελευθερο χρόνο που θα έχεις στις β+γ λυκείου.Φροντισε να είναι κάτι που θα σε ευχαριστεί+θα σε γεμίζει γιατί τότε ,όσο δυσκολο+αν είναι, θα θες να συνεχισεις να παιζεις.+πιστευω ότι θα σου κάνει καλό να ξεφευγεις λίγο απο το διαβασμα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εγω που μου αρεσουν και τα δυο θα ξεκινουσα με κιθαρα γιατι ειναι πιο ευκολη.. Αλλα αν εσυ προτιμας το βιολι κανε αυτο και μετα σταματας για την Γ' Λυκειου και συνεχιζεις μετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top