Αθήνα: Υπέρ/Κατά

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παντως οταν ειχα περασει απο Κοζανη και καποια χωρια λιγο εξω απ' αυτη (νομιζω ο Αγ. Δημητριος που λεει ο miv ηταν) πραγματικα φρικαρα. Απορησα με το πως μπορουν αυτοι οι ανθρωποι να ζουν εκει. Ειχε κατι καμιναδες που εβγαζαν τετοιο ντουμανι που δεν ειχα ξαναδει στη ζωη μου!

Και αυτο που λεει ο miv για τα φυτοφαρμακα κλπ μπορω να το επιβεβαιωσω. Ο καρκινος θεριζει στο χωριο μου τα τελευταια 20 χρονια και το αποδιδω στην υπερβολικη χρηση φυτοφαρμακων με μονο στοχο την μεγιστη αποδοση και κατα συνεπεια το μεγιστο κερδος (καλλιεργουσαν και καπνο και οχι καποιο τροφιμο, οποτε ακομα περισσοτερα φυτοφαρμακα). Αν το καλοσκεφτουμε ομως δεν ειχαν καποιο αλλο εσοδο οι ανθρωποι, επρεπε να βγαλουν το ψωμι τους...

Παντως κι εγω προτιμω το αθηναικο νεφος, παρα αυτο το ειδος ρυπανσης! :P Και κατα τα λεγομενα των γονιων μου, η κατασταση ειναι πολυ καλυτερη τωρα απ' οτι ηταν στα τελη της δεκαετιας του '80 που κατεβηκαν εκεινοι στην Αθηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ρε παιδί μου βιομηχανικούς, από εργοστάσια, είτε με μορφή καυσαερίων, είτε με μορφή άλλων αποβλήτων που επηρεάζουν την ατμόσφαιρα. Πχ. ο Άγιος Δημήτριος Πτολεμαίδας που έχει 15 θερμοηλεκτρικές μονάδες σε 4 ΑΗΣ και παραδίπλα εξορρύσονται 55 εκατομμύρια τόνοι λιγνίτη το χρόνο, είναι πολύ πιο μολυσμένος από την Αθήνα. Προφανώς και στο λεκανοπέδιο παγιδεύονται, αλλά τόσο οι βιομηχανικοί όσο και οι αγροτικοί ρύποι συνήθως φτάνουν πιο μακριά και είναι ασύγκριτα πιο επικίνδυνοι. Είναι σκέτος καρκίνος δεν είναι μόνο αναπνευστικά όπως τα αιωρούμενα. Αξίζει κάποιος να δει τι γίνεται στην κυρίως αγροτική Βόρεια Ελλάδα με τους καρκίνους.


Το Ηρακλειο δεν εχει εργοστασια ομως... μονο της ΔΕΗ που ειναι εκτος πολης, αλλα και παλι δε νομιζω οτι αυτο ειναι αρκετο ωστε να πεις οτι ειναι πιο βρωμικη πολη απο την Αθηνα. Εχεις καποια πηγη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Είχα διαβάσει έρευνα σε κάποια εφημερίδα που νομίζω η Αθήνα ήταν 7η πιο μολυσμένη της Ελλάδας περιοχή, η Θεσσαλονίκη 1η και νομίζω 5ο το Ηράκλειο. Δεν είμαι σίγουρος πραγματικά, αλλά σίγουρα θυμάμαι ότι η Θεσσαλονίκη ήταν πρώτη. Τώρα το Ηράκλειο πίσω ή μπροστά από την Αθήνα δεν θυμάμαι καλά, αλλά ήταν μία από τις πλέον βρώμικες πόλεις της Ελλάδας και μάλιστα από τις πρώτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Για τη Θεσσαλονικη μου εχουν πει και θεσσαλονικεις..δε θα ηθελα με τιποτα να μενω εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ θα δηλώσω φέτος πολιτικών μηχανικών πρώτα Αθήνα και μετά Θεσσαλονίκη, οπότε υπάρχει κάποια πιθανότητα η πιθανότητα να μένω Αθήνα από του χρόνου.

Να πω την αλήθεια δε γνωρίζω από εμπειρία τα αρνητικά της αλλά ακούω διάφορα που με βάζουν σε σκέψεις. Από την άλλη βέβαια τα πάντα βρίσκονται εκεί (εκδηλώσεις, συναυλίες, θέατρα) και αυτό για μένα είναι σημαντικό πλεονέκτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Για τη Θεσσαλονικη μου εχουν πει και θεσσαλονικεις..δε θα ηθελα με τιποτα να μενω εκει...

Μια χαρα ειναι εδω.Φυσαει βαρδαρης και τα καθαριζει ολα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εγω ζω στην επαρχια και εχω συνηθισει διαφορετικα.Οταν ανεβαινω στην Αθηνα μπορω να πω οτι φοβαμαι να κυκλοφορησω!Εδω οταν βγαινω εξω το 90% οσων βλεπω ειναι ψιλογνωστοι.Υπαρχουν μονο 5 λυκειο επομενως και τα παιδια λιγο πολυ γνωριζομαστε μεταξυ μας, ασε που αμα σου γυαλισει και κανενας ειναι ευκολο να βρεθειτε στην ιδια παρεα.
Βεβαια και η πρωτευουσα εχει αλλη χαρη.Τεραστια αγορα και πολλες ευκαιριες για διασκεδαση.Αλλα τωρα που το σκεφτομαι αυτα ειναι ευκολα για οσους εχουν λεφτα διοτι η ζωη στην Αθηνα ειναι ακριβη!
Τεσπα μαλλον ολα ειναι θεμα συνηθειας, σε δυο χρονια που μπορει να χρειαστει να ζησω εκει ισως αλλαξω γνωμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγω δν νομιζω οτι θα μπορουσα να μεινω καπου αλλου.. Εχω συνηθισει εδω οποτε δν νομιζω οτι θα μπορουσα ν μενω σ καποιο αλλο μερος.. Βεβαια υπαρχουν πολλα ωραια μερη αλλα για διακοπες..! Ψηφιζω αθηνα δαγκωτο...!
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εδω οταν βγαινω εξω το 90% οσων βλεπω ειναι ψιλογνωστοι.
Δεν εχω χειροτερο απ' αυτο! :P (ναι, ειμαι αντικοινωνικος :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Βασικα δν ειναι κ τοσο ωραιο να γνωριζεις τους περισσοτερους..!
:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μια χαρά είναι να γνωρίζεις τους περισσότερους. Αλλά μόνο για ένα μήνα το καλοκαίρι. Μετά βαριέσαι και γίνονται αρκετά ενοχλητικοί υποθέτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μια χαρά είναι να γνωρίζεις τους περισσότερους. Αλλά μόνο για ένα μήνα το καλοκαίρι. Μετά βαριέσαι και γίνονται αρκετά ενοχλητικοί υποθέτω...


Συμφωνω.. μονο για λιγο μετα κατανταει βαρετο..
:):P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Αυτό που δεν τονίσαμε είναι ότι δεν είναι η Αθήνα άσχημη. ΕΜΕΙΣ δεν τη φροντίζουμε για να είναι όμορφη.
---Όταν η ψωνάρα από τα βόρεια προάστια έρχεται με το Hummer και το τζιπ της μέσα στο κέντρο και προσπαθεί να περάσει από τα στενά, καβαλάει πεζοδρόμια, πατάει γριές, σπάει φρεάτια, και γενικά πάει να περάσει και στο δρόμο της περνάει σαν τρακτέρ κατασπαράζοντας τα πάντα τί να πει κανείς;;;; Μην μπει στο μετρό ή το λεωφορείο και της πέσει η μύτη;;

---Ή άντρας ψωνάρα με το τζιπ μέσα στην πόλη, κυριλάτος με κοστούμι (λες Κύριος με τα όλα του) και αμέσως μετά ανοίγει το παράθυρο και πετά όλη τη σαβούρα που έχει καταβροχθίσει, σκουπιδάκια, κουτάκια, έχω δει και τασάκι να αδειάζουν από αυτοκίνητο και λερώνει τα πεζοδρόμια και βρομίζει την πόλη...

---Όταν μερικοί νέοι που θέλουν να κάνουν τους μάγκες και έχυν αυτοκίνητο και με κάθε τρόπο το επιδεικνύουν και καταστρέφουν τους δρόμους της πόλης μας.

---Όταν περπατάς και βλέπεις όλους να πετάνε γόπες, σακουλάκια, κουτάκια από αναψυκτικά, σουβλάκια, να κατουράνε σε δέντρα....

---Όταν οι άχρηστοι θέλουν να παρκάρουν ακριβώς απ'έξω από το μέρος που πηγαίνουν...Δηλαδή έλεος. Να είσαι στην Πανεπιστημίου πιο κεντρικός δρόμςο δεν υπάρχει και να παρκάρει ο άλλος απ'έξω για να πεταχτεί μέσα στο μαγαζί. Λες και δε μπορεί λίγα μέτρα σε άλλο στενό, και περπατήσει. Θα πάθει τίποτα από την υπερκόπωση...

---Όταν κωλόγεροι και λαμάκες δε δέχονται να πάρουν το οικόπεδό τους για να γίνει πράσινο ή σχολείο....

---Όταν η αστυνομία κοιμάται και αφήνει τους δράστες ανενόχλητους να κάνουν ότι θέλουν στην πόλη μας...

Τότε δε φταίει η Αθήνα μας σε τίποτα. Εμείς φταίμε. Αν ήμασταν άξιοι θα την είχαμε πεντάμορφη.
Θα σας πω ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα από την καθηγήτρια των Αγγλικών μου.

Αγγλία Λονδίνο. Ήταν με το ποδήλατό της και επειδή βαριόταν να κάνει τον κύκλο (πως φαίνεται ο Έλληνας από μακριά), πάει να περάσει από πεζόδρομο. Με το που μπαίνει στο πεζόδρομο με το ποδήλατο-προσέξτε με το ποδήλατο όχι εδώ που μπαίνουν και αυτοκίνητα-αμέσως όλοι οι περαστικοί την κράζουν και απαιτούν να φύγει αμέσως από τον πεζόδρομο. Της κάνουν δεν επιτρέπεται και μπορεί να χτυπήσεις κάποιον ή να κάνεις ζημιές...
Αυτό δείχνει πολιτισμό. Σέβονται την πόλη τους. Και όποιος δεν τη σέβεται του κάνουν παρατήρηση. Στην Αθήνα μπαίνει ο τζιπάκιας στο πεζόδρομο, σου κορνάρει με υράσσος που δεν κάνεις άκρη για να περάσει, και συ σαν λαμάκας Έλληνας κάνεις και άκρη μην τυχόν και τον εμποδίζεις και δε λες και τίποτα.
Όταν βλέπεις τον άλλον και πετά όλη τη τσάντα με τα σουβλάκια στο Σύνταγμα και είσαι αδιάφορος, τότε μην έχεις απαιτήσεις από τους φορείς και τον Δήμο, λέγοντας δεν κάνει τίποτα. Λογικό! Δε μπορεί να ελέγξει και τον κάθε ηλίθιο. Και ο πολίτης πρέπει να κάνει προσπάθειες...

Αυτό είναι που με ενοχεί στην Αθήνα. Όχι η ασχήμια ή το τσιμέντο γιατί αυτά φτιάχνονται. Με ενοχλεί η απάθεια των κατοίκων της και η άρνησή τους να συμμετέχουν κι αυτή σε μαι κοινή δράση για την αναβάθμιση της πόλης. Και αν οι ίδιοι της οι κάτοικοι δεν κάνουν κάτι τότε δε θα αλλάξει τίποτα.

Η Αθήνα μπορεί να γίνει πανέμορφη αρκεί αν το θελήσουν οι κάτοικοι.
Εγώ για παράδειγμα κάθε φορά που μπαίνει αυτοκίνητο σε πεζόδρομο και περπατάω δεν κάνω στην άκρη. Μένω επίτηδες στη μέση. Και ας κορνάρει όσο θέλει. ¨Εχω καταφέρει να εκνευρίσω τον οδηγό και αυτό με κάνει πανευτυχή. Εκεί να βγάλει αφρούς από το κακό του. Το χαίρομαι! Θα τολμίσει να ξαναμπεί;; Αν υπάρχουν και άλλοι που δε θα κάνουν στην άκρη δε θα το ξανακάνει. Αποτέλεσμα αυτού, έστριψε και έκανε πίσω!!!!

Εσείς δεν πειράζει. Κάντε στην άκρη. Μην πάθετε τίποτα και δεν ικανοποιήσετε τη λαμακία του άλλου να πέράσει μέσα από πεζόδρομο και του πέσει η μύτη. :nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά και το Λονδίνο μην το βλέπεις έτσι, δεν είναι παράδεισος. Μιλάω με πολλούς εγγλέζους και μου τα χουν πει τα χαίρια του. Μιλάμε για πραγματικά άγριες καταστάσεις, αλλά δεν είναι επί του παρόντος.
Από την άλλη, η προσωπική μου εμπειρία έχει αποδείξει ότι αυτό με τα οικόπεδα που λες ανατρέπεται. Δεν χρειάζεται ο Δήμος να παρακαλέσει κανέναν. Αν έχει το πολιτικό θάρρος, μπορεί να απαλλοτριώσει καταβάλοντας τις αποζημιώσεις. Πρόσφατα κοντά στο σπίτι μου είχε σταματήσει ένα σχολείο για 8 χρόνια αφού ο πρώην ιδιοκτήτης (σημειωτέον, δεν ήταν κανένας κωλόγερος. Πρώην μεγαλοεπιχειρηματίας λατομείων ήτανε) το διεκδικούσε. Μετά από συντονισμένες προσπάθειες των κατοίκων, του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων, του δημάρχου, μετά από δικαστήρια αλλά κυρίως μετά την κατάληψη του χώρου και τη δήλωση στα κανάλια "αν δεν τελειώσετε το σχολείο, αύριο το πρωί θα φέρουμε εργολάβο και θα το χτίσουμε μόνοι μας", σε πληροφορώ ότι η απόφαση από το ΣτΕ βγήκε το ίδιο μεσημέρι και μέσα σε δύο μήνες, δουλεύοντας μέρα νύχτα, ήρθαν οι εργολάβοι και το τέλειωσαν. Θα συμφωνήσω ότι η θέληση μπορεί να επιτύχει πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Πάλι καλά και χαίρομαι! Στην περιοχή μου έχουμε έντονο πρόβλημα με τα σχολικά κτήρια. Το γυμνάσιο έχει τμήματα με 29 παιδιά το καθένα+προκάτ αίθουσες που δε φτάνουν.
Το λύκειό μας για την ώρα είναι εντάξει αλλά δεν το βλέπω, γιατί συνεχώς έρχονται καινούργια παιδιά. Και οι αλλεπάλληλες αναφορές στο δήμο πάνε στο βρόντο.

ΝΑ φανταστείς πήγαινα Α'Γυμνασίου και αμς κάνουν. "Παιδιά θα πάτε σε νεό κτήριο από του χρόνου. Και έφθασα Γ'Λυκείου..."!!

Τϊ να πεις...

Η Αθήνα πάλι ελπίζω να έχει λύσει τέτοια προβλήματα. ΤΟ κέντρο εννοώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
ποιά ώρα της ημέρας πιθστεύετε είναι πιο ωραία η Αθήνα;;;

Εμένα μου αρέσει το απόγευμα πριν νυχτώσει. Πιστεύω είναι η πιο ωραία ώρα.

Το πρωί όμως είναι άστα να πάνε στο διάολο... Κίνηση, κορναρίσματα, πανικός δεν αντέχεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Εγω παντως δεν θα μπορουσα να ζησω στην Αθηνα..Μου προκαλει μελαγχολια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Πιο ωραία ώρα ε?
Το πρωί (11-12) στο θησείο, σε εκείνες τις καφετέριες που σε βαράει ο ήλιος και βλέπεις τον ηλεκτρικό απέναντι (τις μέρες που δεν έχει κόσμο)
Το βράδυ, φωτισμένη είναι πιο όμορφη απο ποτέ! :)

Τη θεωρώ πολύ όμορφη πόλη, ακόμα και με την κίνηση(χρησιμοποιώ πάντα μετρό, δε με απασχολεί:P), τη ζέστη και τα καυσαέρια του κέντρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η ανατολή, από ψηλά, στον Άρειο Πάγο.. Όλη η Αθήνα στα πόδια σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Μία πόλη με πολλά κακά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top