Έρωτας και διάβασμα

nina

Νεοφερμένος

Η nina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ο πρωην μου με ειχε παρει τηλεφωνο την πρωτοχρονια για χρονια πολλα.γιατι τωρα?????τωρα που δεν τον θελω με κυνηγαει!περσυ ηταν το αντιθετο!εγω ομως τωρα δεν τον θελω και αυτος δε χαμπαριαζει!:mad:


Υ.Γ.ειναι οπως ειπατε υπερβολικα απλη.εγω παντως βλεπω οτι μεσα σε ολο το χαμο που γινεται τωρα στη ζωη μου,αν δεν ειχα τους ερωτες και τις αγαπες θα ειχα τρελαθει τελειως.


εμένα μου έστειλε ένα τυπικό μήνυμα....αλλά ήταν ο 1ος που μου έστειλε μετά την αλλαγή του χρόνου...λίγο πριν μου είχε στείλει ένας άλλος που είχα παλιά κόλλημα.....εγώ όμως θέλω τον πρώην μου τώρα...και τα αισθήματα δεν είναι αμοιβαία μάλλον.....:(λες όταν δεν τον θέλω εγώ να μου στέλνει αυτός μηνύματα;;;;;;αχ θέλουν ξύλο τα αγοράκια....εκεί καταλήγω.....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
ε κι εγω τι να κανω για να ξεκολλησει?το χειροτερο ειναι οτι στο σχολιο κολλαει σε μια αλλη κοπελα(φιλη μου)και κανει οτι δνε υπαρχω-οχι οτι με ενοχλει:P-αλλα μετα ειναι το προβλημα!!!!τι πρεπει να γινει???να γινω αποθητικη?:mad:


Δεν υπάρχει χρυσή τομή, ούτε φόρμουλα στις αγάπες. Η κάθε περίπτωση είναι ιδιαίτερη... Δηλαδή και να σου πει κάποιος να κάνεις κάτι, μπορεί να βγει λάθος...

Το καλύτερο το 'χε γράψει ο Κοσμάς Πολίτης:

"Καθένας νομίζει πως ο έρωτας είναι μια εφεύρεση που τη νομίζει δική του. Εγώ δεν είμαι εφευρέτης, είμαι ένα μυαλό θετικό."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ε κι εγω τι να κανω για να ξεκολλησει?το χειροτερο ειναι οτι στο σχολιο κολλαει σε μια αλλη κοπελα(φιλη μου)και κανει οτι δνε υπαρχω-οχι οτι με ενοχλει:P-αλλα μετα ειναι το προβλημα!!!!τι πρεπει να γινει???να γινω αποθητικη?:mad:
Πες του το αργά και σταθερά: "Σταμάτα να με ενοχλείς"




Κοινώς κόφτου κάθε ελπίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Πες του το αργά και σταθερά: "Σταμάτα να με ενοχλείς"

Κοινώς κόφτου κάθε ελπίδα.


μα δεν μπορεις να πεις οτι με ενοχλει!δε λεω οτι μου αρεσει αλλα αν του πω ετσι οχι μονο ρεζιλι θα γινω αλλα θα με βγαλουν και τρελη!αυτο που θα κανω ειναι να τον αγνοησω και οταν με το καλο ξανανοιξουν τα σχολεια,θα πρηξω την φιλη μου με το νεο αμορε.κι αν ΑΚΟΜΑ:mad: δε καταλαβει,ας συνεχισει να χαλαει την καρτα του για μενα-αλλο ενα θυμα της ακαταμαχητης γοητειας μου λολ:D(ψωνιοοοοοο!!!)


εμένα μου έστειλε ένα τυπικό μήνυμα....αλλά ήταν ο 1ος που μου έστειλε μετά την αλλαγή του χρόνου...λίγο πριν μου είχε στείλει ένας άλλος που είχα παλιά κόλλημα.....εγώ όμως θέλω τον πρώην μου τώρα...και τα αισθήματα δεν είναι αμοιβαία μάλλον.....:(λες όταν δεν τον θέλω εγώ να μου στέλνει αυτός μηνύματα;;;;;;αχ θέλουν ξύλο τα αγοράκια....εκεί καταλήγω.....:'(

ελπιζω εσυ να εισαι εξαιρεση στον κανονα,αλλα ετσι γινεται σχεδον παντα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fede_gr

Νεοφερμένος

Ο fede_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια η δικια μου αποψη ειναι μια και φενεται απο τα παρακατω παραδειγματα:

Την χρονια που μας περασε ηταν στο σχολειο μου ενας τρομερος μαθητης. Ηθελε ιατρικη ΣΣΑΣ και ολοι λεγανε οτι θα τα καταφερει διοτι σε ολα τα διαγωνισματα φροντιστηριου και σχολειου εσκιζε. Ωστοσο οταν τελειωσαν οι πανελληνιες, δεν τα πηγε τοσο καλα. Μια λιγο κουτσομπολα καθηγητρια μας ελεγε για αυτον και ειπε οτι μετα κατα την ανοιξη τον εφαγε ενας ερωτας και οσο να 'ναι τον επηρεασε προς το χειροτερο.

Αλλο παραδειγμα δικο μου ειναι φετος. Αρχισε να μου αρεσει ενα κοριτσι στα μεσα περιπου της χρονιας δηλαδη αυτον τον καιρο και οπως προσεξα με επηρεασε εστω και λιγο αποσπωντας μου την προσοχη απο την μελετη.

Κατα την αποψη μου λοιπον, κανονικη σχεση μονο κακο κανει στην διαρκεια της Γ' Λυκειου και συνεπως των πανελληνιων. Τωρα φασεις της πλακας που δεν παιζει καθολου το συναισθηματικο και την επομενη μερα τις εχεις ξεχασει ηδη ειναι ΟΚ διοτι δεν σε επηρεαζουν.

Καντε λιγο υπομονη.... τελειωνει η Γ' και μετα ανοιγουν διαπλατα ολοι δρομοι... και με καλυτερες προυποθεσεις ως φοιτητες πλεον (πρωτα ο Θεος).... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Εμένα δηλαδή με επηρεάζει συνεχώς και γι' αυτό γράφω μονίμως κάτω από την βάση?:PΚάθε μήνα μου αρέσει και σκέφτομαι και διαφορετική και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα..Τι να κάνω ρε παιδιά?Όχι ότι και εγώ θέλω και δεν μπορώ λόγω αυτού..Απλά δεν μπορώ να καθήσω να στρωθώ γιατί σκέφτομαι διάφορα.Και το μόνο κακό της υπόθεσης είναι ότι του χρόνου δίνω και γώ πανελλαδικές και δεν ξέρω αν μπορώ να το ξεπεράσω όλο αυτό και να στρωθώ μπας και περάσω πουθενά..
(Μια off εισαγωγή ήταν αυτή αλλά τέλος πάντων!)

Όσο γι' αυτό που είπε ο fede_gr έχω να πώ την εξής ιστοριούλα..
Στο σχολείο μου έχουμε ένα παιδί της 3ης ο οποίος ερωτεύτηκε μια της 1ης (πρώτος έρωτας του παιδιού..τι να κάνουμε)..Αύτη όμως τα είχε με ένα 23χρονο και πουλούσε παραμύθια στο καημένο το παιδάκι και έτσι όταν κάποια στιγμή έμαθαν και οι 2 που τα είχε αυτή ταυτόχρονα έγινε ο χαμός...Το παιδάκι της 3ης ήταν εκτός τόπου και χρόνου..δεν ήξερε τι του γινότανε..γενικά ήταν στον κόσμο του και εκεί που ήταν σε όλα μια χαρά και να ήταν ήσυχος έφτασε στο σημείο να αντιμιλά και στους καθηγητές του και να μην μπαίνει καν στην τάξη..Τώρα δεν ξέρω τι έγινε αλλά τους βλέπω για 3η φορά μαζί με την κοπελιά..Έκτος το ότι είναι μεγάλος μ*λ*κ*ς που την συγχώρεσε για 3η φορά δεν μπορώ να πώ τίποτα άλλο...Ο καθένας με την τρέλα του..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conn-a

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εμένα μου έστειλε ένα τυπικό μήνυμα....αλλά ήταν ο 1ος που μου έστειλε μετά την αλλαγή του χρόνου...λίγο πριν μου είχε στείλει ένας άλλος που είχα παλιά κόλλημα.....εγώ όμως θέλω τον πρώην μου τώρα...και τα αισθήματα δεν είναι αμοιβαία μάλλον.....:(λες όταν δεν τον θέλω εγώ να μου στέλνει αυτός μηνύματα;;;;;;αχ θέλουν ξύλο τα αγοράκια....εκεί καταλήγω.....:'(
παντα ετσι γινεται οταν σταματας να θες καποιον αυτος σε θελει τρελα μετα και τουμπαλιν!!πικρα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conn-a

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ειναι καθαρα θεμα χαρακτηρα αν θα συνυπαρξει ερωτας και δαιβασμα!ο καθεμας εχει τις αντιστασεις του αλλοι δεν μπορουν να συγκεντρωθουν στο δυσκολο και μερικες φορες βαρετο εργο του διαβασματος (λογικο!!).Ειναι αναλογα το χαρακτηρα αλλοι μπορουν και αλλοι οχι!!Καθαρα θεμα ιδιοσυγκρασιας πιστευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω πιστευω πως τις περισσοτερες περιπτωσεις δεν γινετε να τα συνδιασεις ειδικα στην Γ'Λυκειου που οι απαιτησεις ειναι πολλες
Γιατι ειτε θα εισαι πολυ ερωτευμενος και δεν θα μπορεις να συγκεντρωθεις γιατι τον/την σκεφτεσαι και απο την αλλη μπορει να γινει κατι και να χωρισεις με αποτελεσμα να εισαι μες την στεναχωρια και να μην εχεις ορεξη για διαβασμα
Παντως μια χρονια και χωρις ερωτες ενταξει βρε αδερφε αντεχεται
δεν θα ερθει και το τελος...τελειωσε την Γ'Λυκειου και μετα επανερχεσαι δριμυτερος στο κυνηγι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως γίνεται πανελλαδικές με έρωτες ταυτόχρονα :p


Παράδειγμα μπορώ να βρω εμένα, που πέτυχα το στόχο μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini22589

Νεοφερμένος

Η fotini22589 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Ο έρωτας μπορεί όμως να λειτουργήσει και αναζωογονητικά..να σου αύξησει την αυτοπεποίθηση και την διάθεση γενικότερα και να αποδίδεις έτσι περισσότερο και στο διάβασμα!

Μην ξεχνάτε ότι με μιζέρια και άσχημη διάθεση το διάβασμα που κάνετε δεν είναι αποδοτικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να πω:μέτρον άριστον.Ένταξει,είμαστε σε μια καθοριστική φάση,αλλά πρέπει να θυμηθουμε να ζήσουμε κιόλας,λέτε τελικά γιαυτό να χει υπογεννητικότητα η Ελλάδα?Διάβαζεις πόσα χρόνια σπουδάζεις αλλα τόσα,πού καιρός?Πέρα απο την πλάκα το θεωρώ απλά φτηνή δικαιολογία για να μην πεις "βαρέθηκα και κουράστηκα να τα συνδυάζω ολα"το να χωρισεις ενοψει εξετασεων.Δεν λεω σε καμια περιπτωση οτι ειναι ευκολο,ισα ισα ειναι επιπονο απο πολλες αποψεις να πρεπει να καθεσαι μεσα και να διαβαζεις ενω θα μπορουσες να εισαι εξω και να ζεις τις στιγμες σου με αυτον-η που αγαπας και ταυτοχρονα να φοβασαι αν θα βαρεθει αυτη την κατασταση,αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι ακατορθωτο!Διαβασμα θα υπαρχει για πολυ καιρο και υποχρεωσεις για ακομα περισσοτερο,το σημαντικο ειναι να εχεις καποιον-α να σε στηριζει,να σε ξεκουραζει,να σου δινει κουραγιο και δυναμη για να συνεχισεις!Μια ιεραρχηση χρειαζονται ολα και οχι καταστροφολογιες!Τελος, ο ερωτας δεν σου χτυπαει την πορτα για να σε ρωτησει αν εισαι διαθεσιμος η αν εχεις διαβασμα!(τελικα ειχα να πω περισσοτερα)
"Η νυχτα ξεπροβαλε μεσα απ'τα φυλλωματα των αστρων,ομορφη νυχτα σιωπηλη,θα ρθει μια νυχτα κι εμεις θα λειπουμε"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

single

Νεοφερμένος

Η single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ιδού το ερώτημα....
Μπορεί να συνυπάρξει έρωτας και διάβασμα;;

Φυσικά κάθε περίπτωση διαφέρει:
- Έρωτας με ανταπόκριση ( :jumpy:)
- Έρωτας χωρίς ανταπόκριση (ouch :()

Έχετε λοιπόν σχετική εμπειρία; Είτε προσωπική είτε από γνωστούς σας.
Έχω ακούσει και περιπτώσεις όπου ζευγάρια χωρίζουν πχ λόγω πανελλαδικών :emm:

Δυστυχώς έχω εμπειρία κ σε βεβαιώνω ότι χειρότερο δέν υπάρχει (έχω κ τις 2 εμπειρίες,κ:jumpy:κ:()
ps μπράβο για το site!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειναι απλα μια χρονια..!σιγα το πραγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πιστευω οτι ο ερωτας μπορει να συνυπαρξει με το διαβασμα! Και γενικοτερα στη Γ Λυκειου η ζωη πρεπει να ειναι οσο το δυνατο πιο φυσιολογικη. Καλο και το διαβασμα, αλλα ειναι απαραιτητες οι εξοδοι που και που. Αλλιως μπουχτιζεις και το διαβασμα δεν ειναι αποδοτικο. Συμφωνω μ' αυτο που διαβασα, οτι ο ερωτας μπορει να λειτουργησει αναζωογονητικα και κατα συνεπεια θετικα στο διαβασμα! Κι εγω που ενα χρονο κλειστηκα στο σπιτι μου και σταματησα ουσιαστικα τη ζωη μου, τι καταλαβα; Και δεν εγραψα οσο ηθελα και τις παρεες μου εχασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ θα δώσω μια συμβουλή στα παιδιά που πάνε για Γ Λυκείου.Αν δν έχουν μια μακροχρόνια σχέση ήδη να μην αρχίσουν κάτι τώρα,διότι είναι αυτοκτονία.Δεν πιστεύω σε αυτα που λέτε για μέτρα.Ναι θεωρητικά μπορείς να βρίσκεις μια ώρα τον/την δικό/ιά σου για να ξεσκάς αλλά μη ξεχνάς ότι δε θα μπορείς να συγκεντρωθείς,θα υπάρχουν μηνύματα,τηλέφωνα,καβγάδες και ένα σωρό μ*λακίες που συντελλούν στην αποτυχία.Και επίσης δεν πιστεύω ότι για μια γκόμενα αξίζει για να μην αποδώσεις τα μέγιστα στις πανελλήνιες.Εγώ δόξα το θεώ χώρισα πριν τις πανελλήνιες (αυτή μ το έληξε δλδ) και πιστεύω ότι αν είχα σχέση θα είχα πατώσει.Είναι και στο χαρακτήρα βασικά.Εγώ είμαι πολύ συναισθηματικός και επηρεάζομαι εύκολα.Τέσπα.Τέλος καλό,όλα καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Προς Fosa : Δεν είναι πάντα έτσι τα πράγματα αναφέρομαι στο να αρχίσουν κάτι στη 3η..
Εγώ το έκανα,κ βλεπόμασταν πολύ περισσότερο απο το κανονικό,κ είχα κ όλα αυτά που αναφέρεις.Βέβαια αν έχουμε πολύ υψηλούς στόχους,σίγουρα δν κάνει κ τόσο καλό.. Δεν το συστήνω ούτε εγώ, αλλά με τπτ δν είναι αυτοκτονία..προσωπικά τα κατάφερα,κ πίστεψέ με δεν ήταν απλά τα πράγματα..
Αυτό που έχω να πώ είναι πως αν τα θες κ τα 2 πχ,θα τα καταφέρεις..
Ούτε πολύ διάβαζα,τον έβλεπα ΣΥΝΕΧΕΙΑ,κι όμως για μένα τα πήγα πάρα πολύ καλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν εγώ θα δώσω μια συμβουλή στα παιδιά που πάνε για Γ Λυκείου.Αν δν έχουν μια μακροχρόνια σχέση ήδη να μην αρχίσουν κάτι τώρα,διότι είναι αυτοκτονία.Δεν πιστεύω σε αυτα που λέτε για μέτρα.Ναι θεωρητικά μπορείς να βρίσκεις μια ώρα τον/την δικό/ιά σου για να ξεσκάς αλλά μη ξεχνάς ότι δε θα μπορείς να συγκεντρωθείς,θα υπάρχουν μηνύματα,τηλέφωνα,καβγάδες και ένα σωρό μ*λακίες που συντελλούν στην αποτυχία.Και επίσης δεν πιστεύω ότι για μια γκόμενα αξίζει για να μην αποδώσεις τα μέγιστα στις πανελλήνιες.Εγώ δόξα το θεώ χώρισα πριν τις πανελλήνιες (αυτή μ το έληξε δλδ) και πιστεύω ότι αν είχα σχέση θα είχα πατώσει.Είναι και στο χαρακτήρα βασικά.Εγώ είμαι πολύ συναισθηματικός και επηρεάζομαι εύκολα.Τέσπα.Τέλος καλό,όλα καλα.

Συμφωνω απολυτα δεν αξιζει για κανενα να μην πετυχεις το στοχο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Προς Fosa : Δεν είναι πάντα έτσι τα πράγματα αναφέρομαι στο να αρχίσουν κάτι στη 3η..
Εγώ το έκανα,κ βλεπόμασταν πολύ περισσότερο απο το κανονικό,κ είχα κ όλα αυτά που αναφέρεις.Βέβαια αν έχουμε πολύ υψηλούς στόχους,σίγουρα δν κάνει κ τόσο καλό.. Δεν το συστήνω ούτε εγώ, αλλά με τπτ δν είναι αυτοκτονία..προσωπικά τα κατάφερα,κ πίστεψέ με δεν ήταν απλά τα πράγματα..
Αυτό που έχω να πώ είναι πως αν τα θες κ τα 2 πχ,θα τα καταφέρεις..
Ούτε πολύ διάβαζα,τον έβλεπα ΣΥΝΕΧΕΙΑ,κι όμως για μένα τα πήγα πάρα πολύ καλά..
Είμαι 100% σίγουρος ότι αν δεν είχες σχέση θα πήγαινες καλύτερα.Οϋτε εγώ περίμενα να βγάλω τόσο κι όμως ξεπέρασα τον εαυτό μου,κάτι που σε καμία περίπτωση δεν θα πετύχαινα εαν είχα σχέση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Φυσικα και γινεται...Οποιος λεει το αντιθετο απλα ψαχνει δικαιολογιες για την αποτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top