φοιτητικη εστια - φοιτητικο σπιτι

bruh_234

Νεοφερμένος

Η bruh_234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
πιστευετε αν καποιος δεν πληροι ολα τα κριτηρια για να κατοικησει στις νεες φοιτητικες εστιες του πολυτεχνειου (πχ πληροι μονο το κριτηριο της αποστασης) εχει νοημα να κανει αιτηση ? επισης , γενικα υπαρχουν ενοικια με λιγοτερα απο 400 ευρω που να ειναι κοντα στο πολυτεχνειο και να ειναι σε καλη σχετικα κατασταση ?
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,584 μηνύματα.
πιστευετε αν καποιος δεν πληροι ολα τα κριτηρια για να κατοικησει στις νεες φοιτητικες εστιες του πολυτεχνειου (πχ πληροι μονο το κριτηριο της αποστασης) εχει νοημα να κανει αιτηση ? επισης , γενικα υπαρχουν ενοικια με λιγοτερα απο 400 ευρω που να ειναι κοντα στο πολυτεχνειο και να ειναι σε καλη σχετικα κατασταση ?
Δύσκολο να μπεις στην εστία αν δεν έχεις τα οικονομικα κριτήρια.
Όσο για ενοίκια ναι υπάρχουν κάτω των 400€.
Αλλά μην περιμένεις πάνω από 40-50 τετραγωνικά (και πολύ λέω).
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 779 μηνύματα.
πιστευετε αν καποιος δεν πληροι ολα τα κριτηρια για να κατοικησει στις νεες φοιτητικες εστιες του πολυτεχνειου (πχ πληροι μονο το κριτηριο της αποστασης) εχει νοημα να κανει αιτηση ? επισης , γενικα υπαρχουν ενοικια με λιγοτερα απο 400 ευρω που να ειναι κοντα στο πολυτεχνειο και να ειναι σε καλη σχετικα κατασταση ?
Αν μιλάς για Αθήνα νοικιάζουν τα παιδιά μου Ζωγράφου 370 ένα δυάρι 45 τ.μ. και επειδή ήρθαμε κι εγώ με τον σύζυγο να μείνουμε θα πάμε σε μεγαλύτερο. Στείλε μου μήνυμα να μιλήσουμε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top