Ψυχολογία ΕΚΠΑ ή ΑΠΘ ή Πάντειο;

eww1qewqeqweqw

Νεοφερμένος

Ο eww1qewqeqweqw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Στοχεύω να ασχοληθώ με το ερευνητικό κομμάτι της ψυχολογίας (νευροψυχολογία - πειραματική ψυχολογία) και έιμαι ανάμεσα σε αυτές τις σχολές. Μέχρι τώρα μου έχουν πει κυρίως ΑΠΘ. Σε ποιά απ όλες θα μπορέσω να ασχοληθώ περισσότερο με τον κλάδο που με ενδιαφέρει και ποιά θα με βοηθήσει περισσότερο αργότερα αν επιλέξω να κάνω masters στο εξωτερικό;
 

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εκπα ή απθ οποίο και να διαλέξεις είναι αξία.. για το παντειο άσε καλύτερα.. απθ προτιμάται κυρίως ανάμεσα στα δύο αυτά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εκπα ή απθ οποίο και να διαλέξεις είναι αξία.. για το παντειο άσε καλύτερα.. απθ προτιμάται κυρίως ανάμεσα στα δύο αυτά
Το παντειο όμως έχει το εξής καλό ότι τα μεταπτυχιακά του είναι δωρεάν και γίνονται με ένα σύστημα εξετάσεων. Να το πούμε κι αυτό
 

eww1qewqeqweqw

Νεοφερμένος

Ο eww1qewqeqweqw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εκπα ή απθ οποίο και να διαλέξεις είναι αξία.. για το παντειο άσε καλύτερα.. απθ προτιμάται κυρίως ανάμεσα στα δύο αυτά
Απο ότι έχω δει τα μαθήματα στο ΑΠΘ με ενδιαφέρουν πιο πολύ οπότε ναι κλείνω προς τα εκεί.
 

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Από το απθ ξέρω γνωστή μου και είναι πάρα πολύ ικανοποιημένη με τα πράγματα και αισιόδοξη για το μέλλον της και είναι πιστεύω πιο εξειδικευμένο το πρόγραμμα σπουδών που προσφέρει σε σχέση με άλλα τμήματα
 

eww1qewqeqweqw

Νεοφερμένος

Ο eww1qewqeqweqw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Από το απθ ξέρω γνωστή μου και είναι πάρα πολύ ικανοποιημένη με τα πράγματα και αισιόδοξη για το μέλλον της και είναι πιστεύω πιο εξειδικευμένο το πρόγραμμα σπουδών που προσφέρει σε σχέση με άλλα τμήματα
Τέλεια γιατί βολεύει και από το οικονομικό κομμάτι το ΑΠΘ (προσωπικά). Ευχαριστώ πολύ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top