Χρησιμότητα social media στη φοιτητική ζωή

Evelynne

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 61 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Χαχα, μα για να είσαι στο messenger δε χρειάζεται λογαριασμός Facebook; 🤣 Είμαι άσχετη σας λέω🤣
χρειαζεται *πλεον* αλλα αν δεν θες την βαβουρα του Facebook και τα αιτηματα κλπ και να βλεπεις δημοσιευσεις , απλα απενεργοποιεις το προφιλ απο τις ρυθμισεις και κρατας μονο μεσσεντζερ
 

Evelynne

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 61 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Μπράβο σου που έμεινες μακριά από αυτό το διάολο και μακάρι να τα καταφέρεις να μη μπεις ποτέ εις αυτό το άθλιο τρυπάκι. Όποιος θέλει να επικοινωνήσει ή να κανονίσει μπορεί να έχει το νούμερο σου και ως εκεί. Τα σόσιαλ σε διευκολύνουν αλλά δεν παύουν να είναι χάσιμο του χρόνου και περιττός εθισμός που αποσπά τη προσοχή από ουσιώδη πράγματα.

Τώρα το αν θα είσαι εις το πανεπιστήμιον σαν να μην υπάρχεις αυτό εξ αρτάται από εσένα και όχι από το αν έχεις ή όχι social media. Αν το επιδιώξεις μπορείς να τα καταφέρεις. Και εγώ έχω social αλλά είναι σαν να μην υπάρχω. Οπότε;
Το να μιλας με το γκομενετο στα μηνύματα την ώρα του οικογενειακού τραπεζιού, είναι ένα πράγμα. Το να μιλατε εκείνη την ώρα τηλεφωνικώς και η συζήτηση να γίνεται πιο ✨σπαισι✨….. Ε νομίζω ξεφεύγεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Που να σε παίρνουν βιντεοκλήσεις κιόλας…
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19,190 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για το ενδιαφέρον και τις απαντήσεις σας! 😊 Μάλλον σύντομα θα ανοίξω έναν λογαριασμό, στο facebook σκέφτομαι, και θα το χρησιμοποιώ όπως με βολεύει. :bye2:
Το Facebook για άτομα της δικής μας γενιάς είναι outdated πλέον. Μόνο κάτι θείτσες που εύχονται καλή ημέρα η Παναγία μαζί σας με κάτι φωτογραφίες με λουλούδια και τον Χριστό, θα βρεις εκεί.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,900 μηνύματα.
Το Facebook για άτομα της δικής μας γενιάς είναι outdated πλέον. Μόνο κάτι θείτσες που εύχονται καλή ημέρα η Παναγία μαζί σας με κάτι φωτογραφίες με λουλούδια και τον Χριστό, θα βρεις εκεί.
Καληνύχτα με την ευχή της Παναγίας μας | Διακόνημα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top