Χρηματοοικονομικό vs ΟΔΕ

kapoios94

Νεοφερμένος

Ο kapoios94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ειμαι πρωτοετης στο παμακ οδε και εκανα με το 10% μηχανογραφικο για το χρηματοιοικονομικο να παω ή οχι αν περασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλώς όρισες! :)
Πρώτα από όλα πιστεύω ότι θα πρέπει να δεις το πρόγραμμα σπουδών και του Χρηματοοικονομικού και να αναρωτηθείς ποιο από τα δυο σου αρέσει περισσότερο. Σε δεύτερη φάση καλό θα ήταν να δεις τι θα ήθελες πιο συγκεκριμένα να κάνεις μετέπειτα, αφού βγεις από το πανεπιστήμιο. Αν θέλεις να γίνεις οικονομικό στέλεχος επιχειρήσεων τότε το ΟΔΕ είναι για εσένα! Αν επιθυμείς να απορροφηθείς πχ από μία τράπεζα σου προτείνω τα χρηματοοικονομικά...

Δεν νομίζω ότι είναι αποτελεσματικό να ρωτάς εμάς αν είναι να πας ή όχι χωρίς να μας έχεις απαντήσει στα παραπάνω που σου έγραψα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Αποφασισε ποιο προγραμμα σπουδων σου αρεσει περισσοτερο,πιο γνωστικο αντικειμενο σε κεντριζει πιο πολυ και τελος οταν αποφοιτησεις τι ειδους επαγγελματιας θες να εισαι.Αν και στον οικονομικο τομεα ειναι λιγο μπαχαλο ολοι δουλευουν παντου.Προφανως για να κανεις 10% δεν σε κεντριζει το οδε.Ψαξε μηπως εισαι για αλλον τομεα εκτος του οικονομικου.Και οι ερωτησεις του στυλ που να παω που ειναι καλυτερα δεν εχουν νοημα.Αντε να σου πω εγω την γνωμη μου για μενα...Ε και?Κανεις δεν μπορει να σε βοηθησει εκτος απο εσενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ειμαι πρωτοετης στο παμακ οδε και εκανα με το 10% μηχανογραφικο για το χρηματοιοικονομικο να παω ή οχι αν περασω

χρηματοοικονομικο δηλ;; υπαρχει τετοιο τμημα στο παμακ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapoios94

Νεοφερμένος

Ο kapoios94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τμήμα λογιστικής και χρηματοοικονομικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Τμήμα λογιστικής και χρηματοοικονομικής

χρηματοοικονομικη λογιστικη λεγεται βρε συ....κλαδος της λογιστικης ειναι:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
χρηματοοικονομικη λογιστικη λεγεται βρε συ....κλαδος της λογιστικης ειναι:whistle::whistle:

Τσου. Καλά το είπε!
Είναι το τμήμα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής :)
Εγώ πάντως προτιμώ ΟΔΕ :D
<----(φαίνεται κιόλας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Τσου. Καλά το είπε!
Είναι το τμήμα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής :)
Εγώ πάντως προτιμώ ΟΔΕ :D
<----(φαίνεται κιόλας)

αληθεια; ρε συ;; δεν ειναι χρηματοοικονομικη λογιστικη;; τοτε παω πασο!:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top