Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής ΠΑ.ΠΕΙ.

jpsih

Νεοφερμένος

Ο jpsih αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για πειτε ρε παιδια, κανενας αλλος θα ανεβει στο τρενο για αυτο το τμημα φετος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ένας γνωστός μου από Πάτρα - χαρακτηρiστικά ηλίθιος :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ένας γνωστός μου από Πάτρα - χαρακτηρiστικά ηλίθιος :P.
γιατι το λες?:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ε, για κανένα συγκεκριμένο λόγο, απλά τυγχάνει να είναι. Δεν υπονοώ τίποτα για τους φοιτητές του τμήματος, άλλωστε το συγκεκριμένο το σκεφτόμουν κι εγώ :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Α,οκ εγω καταλαβα λαθος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet

Νεοφερμένος

Η sweet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας!!
Περασα χρηματοοικονομικα και τραπεζικη διοικητικη στον Πειραια... Μπορειτε να μου πειτε πληροφοριες για το τμημα, το πανεπιστημιο που βρισκετε, τον Πειραια, επειδη ειμαι απο Κυπρο και δεν ξερω πολλα πολλα...:P... εχω ακουσει οτι ειναι χαος ειδικα κοντα στο λιμανι....που ειναι καλυτερα να βρεις διαμερισμα?? εχω ακουσει για μια περιοχη που νομιζω λεγετε Καλλιθεα, οτι ειναι πιο ησυχα αλλα δεν ξερω!!
Περιμενω απαντησεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ο πειραιάς είναι κατά γενική ομολογία περιοχή του κώλου. με λίγα λόγια θα τρέμεις να βγεις απ'το σπίτι... Έναν φίλο μου τον έχουν κλέψει 4 φορές στον ένα χρόνο. έχει περάσει ναυτιλιακών σπουδών. Όσο για τη σχολή σου είναι πάρα πολύ καλή σχολή με χαμηλή βάση, μόνο και μόνο εξαιτίας της περιοχής. Έχει 99% επαγγελματική αποκατάσταση και το ΠΑΠΕΙ είναι απ'τα καλά πανεπιστήμια πίσω απ'την ΑΣΟΕΕ και το ΠΑΜΑΚ. Έχει περάσει και μια φίλη μου στο τμήμα σου... Να έχεις καλές σπουδές εύχομαι !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet

Νεοφερμένος

Η sweet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σ' ευχαριστω πολυ!! Για περιοχες που ειναι καλες να βρεις διαμερισμα ξερεις να μου πεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Τι να σου πω τώρα βρε... Είναι γενικά πολύ χαμός στον Πειραιά... Κ εγώ ήθελα τη σχολή σου και την απέρριψα μόνο και μόνο για την περιοχή. Δεν ξέρω συγκεκριμένο μέρος, αλλά για Καλλιθέα δεν έχω ακούσει τίποτα το άσχημο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet

Νεοφερμένος

Η sweet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μαλισταα!!! ευχαριστω πολυ που απαντησες!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
παρακαλώ ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet

Νεοφερμένος

Η sweet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αλλοι pleaseee??????:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Zigrfrid υπερβάλλεις. Απλά μενεις στην άλλη άκρη κι έχεις συνηθίσει αλλιώς, ο Πειραιάς είναι μια χαρά και μέχρι ενός σημείου εχει και πολύ καλή νυχτερινή ζωή. Εκεί που ειναι το ΠΑΠΕΙ, μπορεις να μεινεις όπου θελεις στην Αθήνα κοντά σε μετρό και να κατεβαίνεις το πρωί Πειραιά, δεν ειναι ανάγκη να μεινεις στον Πειραιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet

Νεοφερμένος

Η sweet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
:thanks:πολυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Η περιοχή όπου βρίσκεται το πανεπιστήμιο είναι από τις καλύτερες του Πειραιά...θυμίζει γειτονιά,με οικογενειακές πολυκατοικίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet

Νεοφερμένος

Η sweet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αχαμ...oυφφ! εχω αγχωθει γιατι δεν ξερω και καποιο γνωστο που περασε εκειι!! δεν ξερω γενικα τι εχω να αντιμετωπισω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sudoku09

Νεοφερμένος

Η sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
πέρασα και εγώ χρηματοοικονομικη πειραιά!!!:bye:άκου..είναι λάθος αυτό που κάνουν οι περισσότεροι φοιτητές που έρχονται από επαρχία ή κύπρο να ψάχνουν σπίτι κοντά στη σχολή...ειδικά ο πειραιάς είναι λίγο μπάχαλο στο κέντρο...αν πρόκειται να πάρεις αυτοκίνητο και να κυκλοφορείς εκεί ξέχνα το!ακόμα κι αν χρησιμοποιείς μετρό και ηλεκτρικό να σου πρότεινα να πάς λίγο πιό κοντά στο κέντρο..κι όταν λέω πιο κοντά εννοώ καλλιθέα όπως είπες κι εσύ ή άνω καλαμάκι, νέο κόσμο,ηλιούπολη τώρα που θα έχει και μετρό και τέτοια..όχι βέβαια αθήνα κέντρο!είναι γεμάτη ζωή η Αθήνα και θα σου αρέσει πολύ αργότερα το γεγονός ότι θα έχεις εύκολη πρόσβαση παντού....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet

Νεοφερμένος

Η sweet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ευχριστω!!! με βηθησες παρα πολυ!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jpsih

Νεοφερμένος

Ο jpsih αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδες και εγω χρημα ειμαι....
παω 2ο ετος τωρα....
δεν μενω πειραια, αλλα αυτα που ακουσα
οτι ο πειραιας ειναι κωλοπεριοχη ειναι υπερβολες...
δεν θα πας να μεινεις μεσα στο λιμανι, που εκει τα πραγματα
ειναι οντως περιεργα, αλλα κοντα στο πανεπιστημιο που τα
πραγματα ειναι πολυ καλα....
βεβαια μπορεις να κανεις και το αλλο,
να μεινεις κοντα σε σταθμο του μετρο η του ηλεκτρικου (προς κεντρο) σχετικα κοντα στον πειραια....
Προσεχε ομως γιατι εδω και 6 μηνες εχουν αρχισει εργα στον ηλεκτρικο και καποιοι σταθμοι κλεινουν εντελως για πολλους μηνες... (ο σταθμος στον αγιο ελευθεριο ειναι κλειστος σχεδον 6 μηνες και δεν εχει ανοιξει ακομα!!!!), γι αυτο εχε το στο νου σου γιατι ειναι μεγαλη ταλαιπωρια αν πεσεις σε τετοια περιπτωση...
επισης να ξερεις οτι αν ερχεσαι με ηλεκτρικο, σταματας στο φαληρο -και οχι στον πειραια- μετα παιρνεις λεοφωρειο(περνανε καμια 10αρια δρομολογια απο εκει) και μετα εχεις και εναν 5λεπτο ανηφορο μεχρι το πανεπιστημιο........

αν θες οτιδηποτε αλλο, ρωτησε με....
ελπιζω να βοηθησα....
-----------------------------------------
Ο πειραιάς είναι κατά γενική ομολογία περιοχή του κώλου. με λίγα λόγια θα τρέμεις να βγεις απ'το σπίτι... Έναν φίλο μου τον έχουν κλέψει 4 φορές στον ένα χρόνο. έχει περάσει ναυτιλιακών σπουδών. Όσο για τη σχολή σου είναι πάρα πολύ καλή σχολή με χαμηλή βάση, μόνο και μόνο εξαιτίας της περιοχής. Έχει 99% επαγγελματική αποκατάσταση και το ΠΑΠΕΙ είναι απ'τα καλά πανεπιστήμια πίσω απ'την ΑΣΟΕΕ και το ΠΑΜΑΚ. Έχει περάσει και μια φίλη μου στο τμήμα σου... Να έχεις καλές σπουδές εύχομαι !!!


Δεν συμφωνω καθολου οτι το τμημα εχει χαμηλη βαση......
17800 ειναι χαμηλη βαση?
μα καλα θα τρελαθουμε τελειως??????
και το οτι εχει 400 μορια περιπου χαμηλοτερη βαση
σε σχεση με το λοχρη της ασοεε δεν οφειλεται σε καμια
περιπτωση στο οτι ειναι στην περιοχη του πειραια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grmako

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ούτε εγώ συμφωνώ ότι έχει χαμηλή βάση......και ούτε οτι είναι πίσω απο την ΑΣΟΕΕ κλπ.... Και στην ΑΣΟΕΕ οι 3 απο τις 6 σχολές που έχει είναι κάτω απο 17800 μόρια...οπότε μήν κρίνουμε απο τα μόρια των σχολών ένα πανεπηστήμιο ή μια εκάστοτε σχολή.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top