Χαρά, αγνοείται

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Το τέλος στην''Χαρά αγνοείται'' ήταν εντυπωσιακό!Όλοι οι ηθοποιοι παίζουν πολύ καλά!Τελικά ο δολοφόνος ήταν η ξαδέρφη της...(το είχα υποψιαστεί απο την αρχή)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω ξεκινησα να βλεπω προς το τελος και ειχα ηδη βρει ποιος το εκανε. Ειμαι καλη σε κατι τετοια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Πολύ ωραία πλοκή και μπορώ να πω ότι οι περισσότεροι ηθοποιοί ενσάρκωσαν ικανοποιητικά το ρόλο τους. Μου άρεσε πολύ η εξέλιξη της υπόθεσης, αλλά το τέλος ήταν αρκετά θλιβερό για μένα. Το σίγουρο είναι ότι ξαφνιάστηκα, αλλά κυρίως τρόμαξα με την εγκληματική φύση που μπορεί να κρύβει μέσα του ένας νομοταγής και φαινομενικά αθώος άνθρωπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πολύ ωραία πλοκή και μπορώ να πω ότι οι περισσότεροι ηθοποιοί ενσάρκωσαν ικανοποιητικά το ρόλο τους. Μου άρεσε πολύ η εξέλιξη της υπόθεσης, αλλά το τέλος ήταν αρκετά θλιβερό για μένα. Το σίγουρο είναι ότι ξαφνιάστηκα, αλλά κυρίως τρόμαξα με την εγκληματική φύση που μπορεί να κρύβει μέσα του ένας νομοταγής και φαινομενικά αθώος άνθρωπος...

Για τον θειο της Χαρας λες; Εγω τον συμπαθισα παντως. Το εκανε για να σωσει την κορη του παρολο που αυτη τα σκατωσε. Ηταν καλος πατερας, θυσιαστηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
μετριο σιριαλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel!

Νεοφερμένος

Η ανδριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
χμμ μ αρεσε γιατι δν ηταν σαχλο οπωσ αλλα που εχουμε συνιθησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top