Φυσικοθεραπεία, Διαιτολογία ή Βιολογικών Εφαρμογών;

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! Ειμαι νεο μελος κ δεν γνωριζω πολλα πραγματα!!! θα ηθελα τη συμβουλη σας !! Εβγαλα 16102μορια απο θετικη κατευθυνση κ δεν ξερω τι να δηλωσω,ο στοχος μου ηταν αλλος αλλα ειμαι αρκετα ευχαριστημενη με τα μορια μου!! Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις για τη σχολη βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων ιωαννινων ? υπαρχει καποιος που εχει τελειωσει τη σχολη? Επισης σκεφτομαι φυσικοθεραπεια και διατολογια του τει αν υπαρχει καποιος που εχει τελειωσει καποια απο αυτες τισ σχολες,παρακαλω να μου πει αν το μετανιωσε η οχι κ αν βρηκε δουλεια ευκολα!! ευχαριστω!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ειμαι μαθητρια γ λυκειου και για τις τρεις σχολες εχω ακουσει πολυ καλα λογια και συγκεκριμενα εγω για του χρονου σκεφτομαι να δηλωσω το τμημα διατροφης και διαιτολογιας στα τει θεσσαλονικης στην περιπτωση που δεν περασω οδοντιατρικη.Παντως και οι τρεις σχολες αξιζουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@my_07

Νεοφερμένος

Η @my_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ειμαι μαθητρια γ λυκειου και για τις τρεις σχολες εχω ακουσει πολυ καλα λογια και συγκεκριμενα εγω για του χρονου σκεφτομαι να δηλωσω το τμημα διατροφης και διαιτολογιας στα τει θεσσαλονικης στην περιπτωση που δεν περασω οδοντιατρικη.Παντως και οι τρεις σχολες αξιζουν!!!

ναι ειναι πολυ καλες.... σου ευχομαι καλη επιτυχια ελπιζω να καταφερεις να περασεις στη 1η επιλογη σου:):):no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Και εγω πιστευω οτι ολες ειναι πολυ καλες,αλλα προτιμω περισσοτερο τη φυσικοθεραπεια στην οποια μαλλον θα περασω....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top