Φροντιστήριο στις ειδικότητες ΕΠΑΛ!

antriana

Νεοφερμένος

Η antriana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
γεια σας παιδια:) παω σε γελ κ δεν γνωριζω καθολου το συστημα των επαλ παρ'ολα αυτα θα αναλαβω του χρονου ενα παιδι που παει β λυκειου σε επαλ κ θελει ν περασει τει μηχανολογιας εγω θ του κανω μαθηματικα κ εκθεση θα δωσει με τον α' κυκλο η ερωτηση μου ειναι φροντιστηριο σε μαθηματα ειδικοτητας ειναι απαραιτητο οπως στο γελ?η ειναι ευκολα?βοηθειστε με !!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
γεια σας παιδια:) παω σε γελ κ δεν γνωριζω καθολου το συστημα των επαλ παρ'ολα αυτα θα αναλαβω του χρονου ενα παιδι που παει β λυκειου σε επαλ κ θελει ν περασει τει μηχανολογιας εγω θ του κανω μαθηματικα κ εκθεση θα δωσει με τον α' κυκλο η ερωτηση μου ειναι φροντιστηριο σε μαθηματα ειδικοτητας ειναι απαραιτητο οπως στο γελ?η ειναι ευκολα?βοηθειστε με !!!!:jumpy:
Οχι δεν είναι.Μπορείς να τα πας πολύ καλά και χωρίς φροντιστήριο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antriana

Νεοφερμένος

Η antriana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
σιγουρα?δηλαδη θελει διαβασμα θεωρια ειναι μονο?γιατι εγω δεν θα ξερω τιποτα να τον βοηθησω!!!:'(αχχχ!!ελπιζω να ειναι ευκολα ηδη εχω αγχωθει.τα μαθηματικα γενικης διαφερουν πολυ απο τα μαθηματικαΙΙ των επαλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γνωμη μου ειναι οτι πρεπει και στα ειδηκοτητας να βρει καποια υποστηριξη μεσω ενισχυτικης η ιδιαιτερων....Υπαρχουν πολυ δυσκολα μαθηματα σε ολες τις ειδηκοτητες που σε καποια σημεια γινονται ακατανοητα αν δεν εχεις εμπειρια....Μαριε ας πουμε τα δικτυα θα τα καταλαβαινες τοσο καλα μονος απο οτι στο μαθημα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Γνωμη μου ειναι οτι πρεπει και στα ειδηκοτητας να βρει καποια υποστηριξη μεσω ενισχυτικης η ιδιαιτερων....Υπαρχουν πολυ δυσκολα μαθηματα σε ολες τις ειδηκοτητες που σε καποια σημεια γινονται ακατανοητα αν δεν εχεις εμπειρια....Μαριε ας πουμε τα δικτυα θα τα καταλαβαινες τοσο καλα μονος απο οτι στο μαθημα????


Αυτο ειναι αυτονοητο.....:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Γνωμη μου ειναι οτι πρεπει και στα ειδηκοτητας να βρει καποια υποστηριξη μεσω ενισχυτικης η ιδιαιτερων....Υπαρχουν πολυ δυσκολα μαθηματα σε ολες τις ειδηκοτητες που σε καποια σημεια γινονται ακατανοητα αν δεν εχεις εμπειρια....Μαριε ας πουμε τα δικτυα θα τα καταλαβαινες τοσο καλα μονος απο οτι στο μαθημα????
Φυσικά χρειάζεται κάποιος να παρακολουθεί και να διαβάζει αν έχει κάποιο στόχο.Η ενισχυτική σε υπερκαλύπτει πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εσυ μαριε πηγαινες φροντηστηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
εσυ μαριε πηγαινες φροντηστηριο?
Μόνο στα μαθηματικά που δεν έγραψα και καλά:PΣτα άλλα όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top